Chalet-appartement Leiter inclusief skipas - 2-3 personen
Aan de rand van de gezellige wintersportplaats Sölden ligt het chalet-appartement Leiter. De chalet-appartementen Leiter liggen ca. 1 km van de Gaislachkoglbahn vandaan, die je naar de pistes op de Gaislachkogl brengt. De cabinelift naar de Giggijoch vind je op ongeveer 3 km afstand. In totaal beschikt het skigebied van Sölden over meer dan 140 km piste. De skibus vertrekt op slechts 20 meter afstand van de chalet-appartementen. In het centrum van Sölden, dat op ca. 1,7 km afstand gelegen is, vind je gezellige après-ski bars, restaurants, winkels en supermarkten. Verder vind je in het dorp de Freizeit Arena met o.a. een overdekt zwembad, schaatsbaan en sport- en wellnessfaciliteiten. Chalet-appartement Leiter is voorzien van een balkon en gratis Wi-Fi. Voor gemeenschappelijk gebruik heeft het chalet een kleine wellnessruimte met sauna, massagedouche en ligbedden. Eén keer per week kun je gratis van de sauna gebruik maken. Verder is er o.a. een gezamenlijke fitnessruimte en een skiberging met skischoenenendroger. Het is mogelijk om 's ochtends verse broodjes (tegen betaling) te laten bezorgen bij je appartement en er is parkeergelegenheid aanwezig. De eigenaar van Leiter heeft een eigen woning in het chalet.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Das Bramberg Type 1b - 2-6 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.120,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Almchalet am Katschberg Almchalet - 8-10 personen
Almchalet Katschberg ligt in Almdorf Katschberg. De chalets zijn geheel van hout en zijn in een mooie Oostenrijkse maar toch moderne stijl gebouwd. Het Almchalet is fantastisch gelegen aan de voet van de rode piste (Abfahrt von Aineck, Nr. 11) en zwarte piste (Direttissima, Nr. 11a). De stoeltjeslift Aineckbahn die naar de top van de Aineck berg gaat ligt op 100-150 meter van de chalets. De dorpskern van het plaatsje Katschberg met de winkels en restaurants ligt op loopafstand van het chalet. Ook bevindt zich in Almdorf Katschberg een speelplaats voor kinderen.
Vanaf € 990,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Edelweisshof - 2 personen
Appartementen Edelweisshof is gelegen in Ischgl, in de nabijgelegen wijk Mathon. Er zijn twee gebouwen waar de 16 appartementen in gelegen zijn. Op ongeveer 4,8 km kan je de Silvrettabahn nemen naar het deelskigebied Ischgl, wat onderdeel is van het grote Silvretta Arena. In Ischgl kan je genieten van maar liefst meer dan 230 km aan gevarieerde pistes! De skibushalte is op ca. 50 meter van de appartementen en brengt je naar het skigebied van Ischgl. Bij de Silvrettabahn is ook het gezellige centrum van Ischgl te vinden, op 4,8 km van Edelweisshof. Voor de après-ski fanaten zit je goed in Ischgl, zowel langs de pistes als in het centrum zijn overal après-ski bars waar je de dag leuk kunt afsluiten. Verder ben je in Ischgl van alle gemakken voorzien zoals meerdere supermarkten, restaurants en winkels. In Mathon is een supermarkt met bakker op ca. 200 meter en een restaurant op 500 meter. Voor de beginnende skiër kan je terecht in Mathon op een kleine oefenweide. Ook is er een mooie aangelegde loipe van Ischgl via Mathon naar Galtür tot aan de Bierlerhöhe. De appartementen zijn voorzien van een balkon of terras en Wi-Fi internetverbinding. Er is een skiberging en parkeerplaats beschikbaar. Ook is er een gedeelde sauna (tegen betaling) in het gebouw.
Vanaf € 485,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Huber - 4 personen
De appartementen Huber liggen in Fügen met uitzicht op het skigebied en vlakbij het centrum. Op 1 km van Huber brengt de cabinelift je naar het skigebied van Spieljoch. Vanaf Spieljoch kan je de skibus nemen naar het skigebied Hochfügen/Hochzillertal op 13 km afstand van Fügen. Het is ook mogelijk om via Kaltenbach het skigebied binnen te komen, op ongeveer 7 km van Huber. De skibushalte ligt op 60 meter afstand van de appartementen. De dorpskern van het levendige Fügen ligt op ongeveer 500 meter van Huber. Je kunt er diverse aprés-ski gelegenheden, winkels en restaurants vinden. Ook zijn er meerdere sportfaciliteiten in Fügen zoals golf, tennis, rodelen en langlaufen. In appartementengebouw Huber is ook een supermarkt en bistro gevestigd. Bij de bistro kan je in de ochtend terecht voor een lekker ontbijt om de dag goed te beginnen voor je de piste op gaat. Verder is er een gratis Wi-Fi internetverbinding, gemeenschappelijke sauna (tegen betaling), skiberging en parkeerplaats.
Vanaf € 405,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sonnenhaus - 4-6 personen
Appartement Sonnenhaus is rustig gelegen in Gröbming. Op ca. 11 km kan je de cabinelift Hauser Kaibling nemen waardoor je toegang hebt tot de vele pistes van de Schladminger 4-Berge-Skischaukel. Op ca. 450 meter afstand is de skibushalte. Gröbming is een klein en rustig dorp. Het centrum bevindt zich ca. 300 meter van Sonnenhaus en beschikt over een aantal restaurants en winkels. Het appartement beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding, een overdekte parkeerplek en skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 805,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
