Chalet-appartement s´ HimmelReich - 5 personen
Net buiten het dorp Längenfeld liggen de chalet-appartementen 's Himmelreich. Doordat ze in de buurt van het bruisende Sölden liggen, kun je gebruik maken van de vele faciliteiten die deze wintersportplaats te bieden heeft maar zit je niet in de massadrukte. Het vormt een ideale uitvalbasis om de diverse skigebieden in het Ötztal te ontdekken. Het skigebied van het bekende en populaire Sölden ligt op ca. 13 km afstand van de chalet-appartementen en het veelzijdige skigebied van Oetz ligt op ca. 24 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 80 m afstand, deze brengt je o.a. naar de skiliften in Sölden. Voor de langlaufers onder ons hebben we ook goed nieuws, want op ca. 2,5 km ligt er een langlaufloipe. Ook zijn er wandelroutes in de directe omgeving. Zo heb je de mogelijkheid om naast het skiën ook eens op een andere manier actief bezig te zijn. Het centrum van het traditionele dorpje Längenfeld ligt op 2,5 km afstand. Hier vind je verschillende restaurants, bars, winkels en een skischool. Het wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige, maar toch gemoedelijke plaats. De sfeervolle en moderne chalet-appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Doordat de appartementen over grote ramen beschikken, heb je een prachtig uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen. Verder beschikken de appartementen over Wi-Fi, vloerverwarming en een terras. Er is een skiberging met skischoendroger waar je fijn je ski of snowboard materiaal kunt opbergen na een dag actief op de piste. Sneeuwkettingen worden aanbevolen. Bij het huis is parkeergelegenheid en broodjesservice is ter plaatse mogelijk.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Toferer - 4-6 personen
Aan de rand van Grossarl, op slechts 20 meter van de skibushalte, vind je het appartement Toferer. De skibus brengt je snel naar het skigebied van Grossarl, zowel de Hartbergbahn als de oefenweide Rauchleiten liggen op 1,1 km afstand. Hier vind je tevens een skischool. Ga je liever langlaufen? Op 40 meter is een langlaufloipe. De schaatsers onder ons kunnen naar de ijsbaan op 1 km afstand. Het centrum van Grossarl en een supermarkt vind je op ca. 1,5 km afstand. Verder is er een overdekt zwembad op 600 meter van het appartement. Appartement Toferer is netjes ingericht en heeft een zonnige ligging. Er is een skiberging, wasmachine en droger (tegen betaling). Broodjesservice is mogelijk. Bij het appartement is een parkeerplaats, in de eigen garage.
Vanaf € 680,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kristall Plaza Niederau Type B - 2-4 personen
Tegenover de piste en Markbachjoch skilift, in het gemoedelijke dorpje Niederau, vind je de compleet gerenoveerde appartementen Kristall Plaza Niederau (geopend in december 2016). De luxe appartementen hebben een centrale ligging, dichtbij alle voorzieningen. In het dorpscentrum van Niederau zijn een aantal restaurants/bars, winkeltjes en twee supermarkten te vinden. En ook de skiverhuur bevindt zich nabij de appartementen. Niederau heeft een eigen skigebied met voornamelijk rode en zwarte pistes of op de Markbachjoch en Lanerköpfl bergen. Vanaf de Lanerköpfl vertrekt ook een rodelbaan. Voor meer kilometers piste kun je gemakkelijk met de skibus naar het dorp Auffach, de skibus stopt bij het appartement. Dit deelskigebied van de Wildschönau is verbonden met het Alpbachtal. Mocht je ook eens in het WilderKaiser-Brixental skigebied willen skiën, dan kun je in ca. 15 minuten rijden naar de Salvenbahn in Hopfgarten. Het kleinschalige appartementengebouw Kristall Plaza Niederau heeft aan de buitenkant de traditionele Oostenrijkse uitstraling, waarbij veel hout is gebruikt. In het gebouw zijn vijf appartementen en een penthouse, allen modern ingericht met o.a. vloerverwarming en Wi-Fi. Via de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Op de begane grond bevindt zich het nieuwe restaurant Glennie's met typisch Hollandse gerechten en tussendoortjes, zoals winterse erwtensoep, malse biefstuk en broodjes vis, maar ook bitterballen en tompoucen zijn hier verkrijgbaar. Liefhebbers van après-ski kunnen hun hart ophalen in Glennie's Café, waar regelmatig een dj en/of een Nederlandse artiest zal optreden (er wordt hierbij rekening gehouden met het geluidsniveau i.v.m. de nachtrust). Bij Glennie's kun je tevens terecht voor een lunch. In het appartementengebouw vind je verder een receptie, een lift en een verwarmde skiberging. Bij Kristall Plaza Niederau zijn parkeerplaatsen. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 785,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Gerlos Alpine Estate Type 3B met sauna - 6 personen
Gerlos Alpine Estate is een prachtig appartementencomplex met in totaal twaalf appartementen. Alle appartementen hebben een zeer luxe en stijlvolle uitstraling. Het appartementencomplex ligt heerlijk rustig met een adembenemend uitzicht over de omliggende bergen of het plaatsje Gerlos. De Dorfbahn cabinelift ligt op 900 meter en de skibus stopt al op 250 meter van de appartementen. Deze Dorfbahn brengt je direct een flink eind het gebied in, je kunt daarna makkelijk door richting Zell am Ziller of Koningsleiten maar je kunt natuurlijk ook de pistes van Gerlos zelf verkennen. Aan het eind van de dag neem je de dalafdaling naar Gerlos Centrum, deze eindigt bij Dorfbahn, hier vind je ook de bekende après-ski. Op ca. 400 meter afstand van Gerlos Alpine Estate begint het centrum van Gerlos met zijn vele après-ski mogelijkheden, restaurants en winkels. Gerlos Alpine Estate beschikt over een receptie, lift, skiberging met skischoenendroger, sauna, fitnessruimte en parkeergarage. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 1.190,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Subretta combi van de 4 appartementen - 16-22 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 2.925,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Zellberg - 8 personen
Chalet Zellberg is een comfortabel en ruim chalet met een zonnige en verhoogde ligging in Zellberg, een buitenwijk van Zell am Ziller. Zoek je een chalet met een rustige ligging, maar op rijafstand van een top skigebied, dan is chalet Zellberg zeker een goede keuze. Op ca. 7 kilometer afstand vind je de Achterbahn I waarmee je in het skigebied van Zell am Ziller komt en je verder kunt skiën naar Gerlos en Königsleiten. Wil je een dag een ander gebied proberen? Op ca. 10 kilometer afstand is de Horbergbahn die je in het skigebeid van Mayrhofen brengt. Kortom mogelijkheden genoeg. Op ca. 6 kilometer van Chalet Zellberg vind je het centrum van Zell am Ziller met winkels, supermarkten, gezellige bars en restaurants. Het dichtstbijzijnde restaurant vind je op 3 kilometer van het chalet. Na een dag op de ski's is het heerlijk thuiskomen in het warme chalet en geniet je van een hapje en een drankje van het panoramische uitzicht op het terras.
Vanaf € 2.030,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |