Chalet Auhäusl - 6 personen
Chalet Auhäusl is de perfecte keuze voor iedereen die van de natuur houdt en toch niet te ver weg van alle levendigheid wil zitten. Het sfeervolle houten chalet ligt namelijk direct aan de bosrand midden in het groen en het centrum van Fügen ligt op zo'n ca. 2,5 km afstand. Voor een gevorderde skiër is het bij goede sneeuwcondities mogelijk om vanaf het chalet met de ski's de skilift te bereiken. Tevens kun je met de skibus in ca. 10 minuten naar de Spieljochbahn en skipiste, de skibushalte vind je al op 300 meter afstand. Bij de skilift vind je tevens een skischool. Wil je een ander skigebied ontdekken? Dan kun je met de auto of skibus richting het dalstation van de Hochzillertalbahnen in Kaltenbach rijden. De skilift ligt op ca. 10 km van het chalet Auhäusl vandaan. In de levendige plaats Fügen vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er diverse winkels, restaurants en vele gezellige barretjes waar je kunt après-skiën en kunt genieten van een welverdiend drankje. Ook is er een schaatsbaan en is er de mogelijkheid om te ontspannen in het wellnesscentrum 'Erlebnistherme Zillertal' met overdekt zwembad. Er valt voor elke wintersporter wel iets te beleven! Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier fijn thuiskomen en kun je lekker opwarmen bij de tegelkachel in chalet Auhäusl. De eigenaar zorgt ervoor dat er voldoende hout aanwezig is. Bij het typisch Oostenrijkse chalet zijn voldoende parkeerplaatsen en is er broodjesservice mogelijk. Verder is er een wasmachine ter beschikking en heeft het chalet een terras. Door het gebruik van veel hout ademt het chalet een relaxte sfeer uit en kun je hier genieten van alle rust en het prachtige uitzicht.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Bauernhof Heisenhaus Type 1 - 65 m² - 5 personen
In het dorpje Ramsau im Zillertal (bij Mayrhofen) liggen de chalet-appartementen van Bauernhof Heisenhaus. Op ca. 2,5 km van de chalet-appartementen ligt de Horbergerbahn. Met deze skilift kom je in het grote Ski Zillertal 3000 skigebied. Beide gebieden kun je gemakkelijk bereiken met de auto, maar ook met de skibus. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter van Bauernhof Heisenhaus. Het centrum van Ramsau im Zillertal is op ca. 500 meter afstand van de chalet-appartementen. In het leuke dorp vind je meerdere winkels, een supermarkt en restaurants. Je kunt ook naar het nabij gelegen Mayrhofen (ca. 4 km). In dit bruisende centrum vind je après-ski bars, restaurants en winkels. De chalet-appartementen zijn verzorgd en hebben een balkon. Vanaf het balkon heb je een mooi uitzicht op de omliggende bergen. In het huis is een skiberging met skischoendroger. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Filzsteinblick - 6-10 personen
Chalet Filzsteinblick is een vrijstaand chalet met een comfortabele inrichting. Het chalet bevindt zich in de bosrijke wijk Filzstein in Hochkrimml, op een schitterende locatie direct aan de Filzsteinalpe. Vanuit het chalet heb je uitzicht op de bergen van de Hohe Tauern en er is internetverbinding (Wi-Fi). Op enkele minuten loopafstand bevinden zich de skiliften in de richting van Königsleiten, die je toegang geven tot het Zillertal Arena skigebied. Afhankelijk van de sneeuwcondities is het mogelijk om terug te skiën naar het chalet. Verder zijn er in de omgeving wandelpaden en langlaufloipen te vinden. Hochkrimml heeft weinig voorzieningen, maar voor de dagelijkse boodschappen, restaurants en après-skigelegenheden kun je terecht in Königsleiten, dat op circa 6 km afstand gelegen is. Ook vind je hier een skischool en skiverhuur. Het chalet beschikt over een parkeergarage met plaats voor twee auto's. Ligging op de plattegrond: F5, nr. 205 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 1.540,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Landhof Type 1 - 2-4 personen
Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-appartementen gezellig en met oog voor detail ingericht. Na een dag op de piste kan je heerlijk ontspannen in de wellnessruimte met o.a. Finse sauna, whirlpool, infraroodcabine, relaxstoelen en kun je gebruikmaken van een massage. Er is een fitnessruimte en serre met toegang tot het verwarmde openlucht zwembad (32 °C, 1.40 meter diep) en de bar. Voor kinderen is er een speelruimte met o.a. klimrekken, een glijbaan, speelhuis, blokken en kinderbioscoop. Tevens is er een kinderboerderij. Bij chalet-appartement Landhof is het mogelijk om bio-eieren en boerenmelk te kopen en kan je gebruikmaken van een broodjes- en krantenservice. Verder is er een lift, wasserette en zijn er parkeerplaatsen.
Vanaf € 910,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Haus am Sonnenhang - 8 personen
Aan de rand van Mittersill, op ca. 4,5 km vanaf de skilift in Hollersbach vind je Haus am Sonnenhang. Met de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen skilift vanuit Hollersbach kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Bij het tussenstation bevindt zich een skischool. Op 800 meter is een skibushalte. Het centrum van Mittersill ligt op ca. 3 km afstand en op 1 km afstand vind je al een restaurant. Voor langlaufers is er op 300 meter van het chalet een loipe. Chalet Haus am Sonnenhang heeft een zonnige ligging en is onlangs gerenoveerd. Het heeft een gezellige, comfortabele inrichting. Er is o.a. een open haard, een speelkamer voor de kinderen, een tafeltennistafel en een infraroodsauna. Verder is er een wasmachine en skiberging met skischoenendroger. Daarnaast beschik je over één parkeerplaats in de garage.
Vanaf € 1.020,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Dornauer - 4 personen
Op een zonnige locatie, boven het wintersportdorpje Aschau im Zillertal, vind je de appartementen Dornauer. Het appartementenhuis ligt tussen twee grote skigebieden van het Zillertal; de piste en skilift van het Hochfügen-Hochzillertal skigebied ligt op ca. 7 km afstand. Vanuit Zell am Ziller, gelegen op 6 km afstand, kun je gaan skiën in de Zillertal Arena. Beide skigebieden beschikken over een skischool. Op ca. 3 km afstand ligt het dorpscentrum van Aschau im Zillertal. Het centrum van Kaltenbach ligt op ca. 7 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht in de supermarkt op 3 km afstand en er is een restaurant op 2,5 km afstand. Ter plaatse is een lokale verkoop van streekproducten. Appartementenhuis Dornauer bestaat uit drie appartementen, waarvan wij er twee aanbieden. Het gebouw is gelegen tegen een helling, sneeuwkettingen worden aanbevolen. Bij de appartementen zijn parkeerplaatsen. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Kaltenbach, direct onderaan de skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 357,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
