Chalet Haus Hannelore - 8-10 personen
Vlakbij Sölden in de wijk Kaisers ligt het chalet Haus Hannelore met op ca. 1,7 km afstand de Giggijochbahn. Deze gondel brengt je tot bovenin het skigebied van Ötztal en vanaf dit centrale punt heb je verschillende mogelijkheden om het gebied te gaan verkennen. Er zijn goede pistes voor beginners, maar ook voor de gevorderden zijn er pistes met meer uitdaging. De Giggijoch is tevens het verzamelpunt voor de skischolen. Je bereikt de Giggijochbahn gemakkelijk met de auto, maar je kunt ook met de gratis skibus waarvan de halte op ca. 200 meter van het chalet is. Het centrum van Sölden ligt op ca. 2,4 km van het chalet. In dit levendige dorp zijn verschillende activiteiten zo zijn er internationale wedstrijden en er worden concerten georganiseerd. De après-ski in Sölden is ook erg gezellig en begint al om 15.00 uur. In Sölden zijn verder winkels, restaurants en een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen. Haus Hannelore is een sfeervol en charmant chalet en geschikt voor een groep tot 10 personen. De sfeervolle inrichting en de typisch Oostenrijkse Kachelofen geven het chalet een gezellige uitstraling. In het chalet is een skiberging met skischoendroger. Verder is het mogelijk om te parkeren bij Haus Hannelore en kun je gebruik maken van een broodjesservice.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Kitz Chalets Jochberg Penthouse Laura - 6-10 personen
De luxe chalet-appartementen Kitz Chalets Jochberg bevinden zich in Jochberg, vlakbij het centrum en de cabinelift. Er is veel gebruik gemaakt van hout, wat het chalet een typisch Oostenrijkse uitstraling geeft. Daarnaast straalt de inrichting van het chalet luxe en gezelligheid uit. Jochberg ligt ca. 9,3 km onder Kitzbühel. Op ca. 1,7 km kan je de Wagstätt cabinelift nemen en vervolgens de Wurzhöhe om het skigebied van Kitzbüheler Alpen in te komen. De nieuwe 3S cabinelift verbind Jochberg met Kirchberg en Kitzbühel, waardoor je toegang hebt tot meer dan 230 km aan pistes. De skibushalte is op ongeveer 1,3 km afstand. Het centrum van Jochberg is op ca. 1,5 km en is klein, maar beschikt over een supermarkt, een aantal bars, restaurants en een skischool. Voor levendige aprés-ski gelegenheden kan je terecht in Kitzbühel. Kitz Chalets Jochberg bestaat uit vier appartementen, die toegang hebben tot een gemeenschappelijke wellness met sauna, zwembad en douche. Verder is er een skiberging, groot terras, parkeergelegenheid en Wi-Fi. Ter plaatse kan er op aanvraag ontbijt service geregeld worden tegen betaling. Als je gebruik wil maken van de wellness ruimte kan je ter plaatse een tijdstip reserveren bij het chalet. Op dit tijdstip is de wellness ruimte alleen te gebruiken voor deze gasten. Als de wellness ruimte niet is gereserveerd, is het open voor alle gasten.
Vanaf € 5.775,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Puradies Deluxe - 2-6 personen
Das Puradies is een luxe vakantiedorp met o.a. hotelsuites, restaurants, bars, een winkel, wellness en 14 vrijstaande chalets. Je geniet hier van de vrijheid van een eigen chalet maar hebt tevens het genot van een hotelservice. Bij aankomst check je in bij de receptie en parkeer je de auto in de parkeergarage (1 plek per chalet) of op het parkeerterrein. Je bagage wordt met een E-car naar je chalet gebracht want het chaletdorp is autovrij. Na een heerlijk welkomstdrankje kun je je chalet en het vakantiedorp ontdekken. In het chalet geniet je van je privé infraroodcabine en/of sauna. Maar je kunt natuurlijk ook naar de 500 m² grote wellness (van 11.00 tot 21.00 uur) waar je kunt ontspannen in een van de sauna's, onder de infrarood douches of relaxen op één van de ligbedden. Tegen betaling kun je een massage of schoonheidsbehandeling boeken (dit kan op verzoek ook in je eigen chalet). Heb je geen zin om te koken? Dan kun je terecht in het Puradies restaurant met regionale en internationale gerechten of in het exclusieve Gourmet restaurant Essenz. Hou je meer van een echte Oostenrijkse huttensfeer met regionale producten? Ga dan zeker eens naar de Embachalm. Voor een gezellig drankje is de Freiraum bar de aangewezen plaats. Deze, met voornamelijk hout beklede, design bar is maar liefst 42 meter lang en 5 meter hoog en hangt/staat vol met kunstwerken. Hou je van lezen? Dan word je zeker blij van de 90 m² grote bibliotheek. In de Bowler Hat (sport & sigaar lounge) kijk je verschillende sportevents onder het genot van een heerlijke whiskey of een goed glas wijn. Het speciale afzuigsysteem en professionele luchtverfrissers zorgen er voor dat het goed toeven is in deze rokersbar. Zou je die lekkere wijn die je al de hele week drinkt graag mee naar huis willen nemen? Ga dan naar de "Greisslerei". In deze winkel kun je wijnen en regionale producten proeven en kopen. Omdat het chaletdorp autovrij is en omgeven is door weiden en bossen, is het ook zeer geschikt voor kinderen. Bovendien kunnen ze zich uitleven in de kinderspeelruimte en jeugdlounge of kunnen ze een slee lenen bij de receptie. Met al deze faciliteiten en extra's vergeet je bijna dat je bent gekomen om te skiën. In de ochtend klik je je ski's onder en ski je zo naar het dalstation van Leogang met directe aansluiting op het fantastische Skicircus van Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn . Aan het einde van de dag ski je zo weer terug naar het chalet. Op ca. 800 meter van Puradies ligt het kleine centrum van Leogang met een paar winkels restaurants en bars. Voor grotere winkels en supermarkten rij je naar Saalfelden (ca. 9 km).
Vanaf € 3.550,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Wachterhof Mühle met buiten-jacuzzi - 7 personen
Wachterhof bestaat uit een hoofdgebouw en omliggende chalets. Wil je een luxe chalet met privé-wellness of liever een rustig gelegen chalet waar de herten in je tuin lopen? Alles is hier mogelijk. De ligging is fantastisch, op ca. 900 meter hoogte met zicht over het dal en Kaltenbach. Alle chalets bevinden zich vrijwel aan de piste van de dalafdaling naar Kaltenbach. De skibus stopt op ca. 50 meter afstand. Het centrum van Kaltenbach en het dalstation van de Hochzillertalbahn zijn op ca. 2 km afstand. In het centrum vind je een paar restaurants, bars en winkels. In het hoofdgebouw van Wachterhof is een receptie. Hier kun je o.a. broodjes bestellen. Ook is het mogelijk om een compleet ontbijt in je chalet te laten bezorgen (ca. 12 euro p.p.) Heb je s' avonds geen zin om te koken? Er is een bezorgservice met een keuze uit 15 gerechten (tegen betaling). Lekker wijntje er bij? De eigenaar van Wachterhof laat je graag een heerlijke fles uitkiezen uit zijn wijnkelder (tegen betaling). Voor de appartementen is er in het hoofdgebouw een skiberging met skischoenendroger. Er is een privé parkeerplaats voor alle gasten.
Vanaf € 3.870,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Vergröss - 6-8 personen
Chalet Vergröss is rustig gelegen op 2,6 km afstand van het centrum van het gezellige Ischgl. De cabinelift Pardatschgratbahn ligt met 2 km iets dichterbij. Deze cabinelift verschaft toegang tot het skigebied van Ischgl met in totaal zo'n 238 km piste, dat ideaal is voor zowel de beginnende als gevorderde skiër. Er kan gebruik gemaakt worden van de skibus om bij de skilift te komen, deze stopt op slechts 50 meter van chalet Vergröss. Ischgl is een traditioneel Oostenrijks dorp in het Paznauntal. Het heeft een autovrij centrum en een ruim aanbod aan winkels, restaurants en bars. Voor een levendige après-ski ben je in Ischgl aan het juiste adres! Het dorp beschikt daarnaast over o.a. een fitnesscentrum, overdekt zwembad, diverse wellnessfaciliteiten, schaatsbaan, rodelbaan en er zijn mogelijkheden voor wandelaars en langlaufers. Chalet Vergröss is een 8-persoons chalet met een rustiek Tiroolse sfeer en houten afwerking. Je kunt de ski's en skischoenen opbergen in de skiberging met skischoenendroger. Bij het chalet zijn twee parkeerplaatsen. Bij een verblijf in chalet Vergröss ontvang je met de Gästekarte ca. 15% korting op de Silvretta-skipas!
Vanaf € 1.300,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Ulrichshütte - 4 personen
Chalet Ulrichshütte is ideaal gelegen, direct aan de piste en bij de Eberharter's Almdorf sleeplift. Hier bevindt zich ook de skischool met oefenweide. Het is mogelijk om naar het chalet terug te skiën. Het chalet beschikt o.a. over Wi-Fi en een zonnig gelegen terras met mooi uitzicht over de Hohe Tauern. Verder is er parkeergelegenheid en broodjesservice mogelijk bij Chalet Ulrichshütte. Ligging op plattegrond: G4, nr. 150 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 670,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |