Chalet Hetlehen - 8-14 personen
Chalet Hetlehen ligt heerlijk zonnig, op een helling, net boven het plaatsje Piesendorf. Je hebt een prachtig uitzicht over de omliggende bergen en dalen. De Erlebnisberg Naglköpfl ligt op ca. 3 km afstand en beschikt over sneeuwkanonnen, waardoor de piste en oefenweide vrijwel de gehele winter open zijn. Met twee liften is dit een ideale piste voor beginners. De piste is ook twee avonden per week geopend en je kunt er ook snowtuben en rodelen. Er is dus genoeg te beleven! De langlaufloipe ligt ongeveer 1 km van chalet Hetlehen verwijderd. Piesendorf is een rustig en klein plaatsje. Het centrum vind je op ca. 3 kilometer afstand en op ca. 1 kilometer afstand van Chalet Hetlehen is een restaurant in gasthof Dietlgut. De skigebieden van Zell am See (Areitxpress) en Kaprun (Maiskogel) liggen op ca. 10 kilometer afstand. In zowel Kaprun als Zell am See is een levendige apres-ski. Zell am See heeft bovendien een prachtig historisch centrum met vele winkels, bars en restaurants. Chalet Hetlehen heeft een skiberging en een carport voor drie auto's. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit bij de dalstations van beide dorpen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Lahntal - 8-14 personen
Chalet Lahntal is een authentiek chalet met een typisch Oostenrijkse inrichting met veel hout. Het is landelijk gelegen in het gemoedelijke dorpje Maishofen. Op ca. 10 minuten rijden (met bus of auto) is de eerste skilift in Vorderglemm met directe verbinding op het gehele skigebied van Skicircus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn. Ook is het mogelijk om in Zell am See te gaan skiën, dit is ook ca. 10 minuten rijden. De skibus stopt op ca. 300 meter van het chalet. Op ca. 500 meter zijn de eerste langlaufloipes gelegen. Het dichtsbijzijnde restaurant ligt op 100 meter afstand. Het centrum van Maishofen ligt op ca. 2 km afstand.
Vanaf € 610,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Nindl Top 2 - 2-4 personen
Dichtbij het centrum van de levendige wintersportplaats Königsleiten liggen de chalet-appartementen Nindl. Deze appartementen liggen bij de ingang van het dorp, op ca. 300 meter afstand (bergafwaarts) van de Märchenwaldlift en de skipiste. Vlakbij de appartementen vind je een supermarkt en enkele restaurants. In het centrum van Königsleiten hangt een gezellige sfeer. In het dorp vind je o.a. skischolen, diverse winkeltjes, restaurantjes en barretjes. De appartementen Nindl zijn gelegen in een charmant chalet. De appartementen hebben een eenvoudige, maar goed verzorgde inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Verder is er parkeergelegenheid bij de appartementen, een gezamenlijke skiberging met skischoenendroger en kun je ter plaatse broodjesservice regelen. Ligging op plattegrond: C5, nr. 3 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 640,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hochkrimml 182A - 6 personen
Gelegen in Hochkrimml, in de wijk Filzstein vind je het gezellig ingerichte chalet Hochkrimml 182A. De Filzsteinliften liggen op loopafstand, waarna je enkele minuten later het Zillertal Arena skigebied verder kunt ontdekken. Chalet Hochkrimml 182A is een twee-onder-één-kap woning met o.a. een privé-sauna, open haard en vloerverwarming. Broodjesservice is mogelijk. Bij het chalet is een wasruimte met wasmachine en droger en er is een parkeerplaats. Ligging op de plattegrond: G6, nr. 182A (gelegen bij nr. 53, zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 1.235,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Wetscher - 6-8 personen
Chalet Wetscher is een twee-onder-een-kap woning gelegen aan de rand van Fügen. Op ongeveer 300 meter van het chalet bevindt zich het kleine Spieljoch skigebied, waar je met de Spieljochbahn cabinelift toegang tot hebt. Dit is een overzichtelijk skigebied met voornamelijk brede, rode pistes en is daardoor o.a. erg geschikt voor gezinnen met kinderen. Bij de Spieljochbahn is ook een skischool gelegen. Voor meer pistekilometers ga je naar het Hochfügen-Hochzillertal skigebied. Met de auto of gratis skibus rijd je dan naar het dalstation van de Hochzillertalbahnen in Kaltenbach, dat op ca. 8,5 km van chalet Wetscher ligt. Ook vanuit Hochfügen (ca. 12 km) heb je toegang tot Hochfügen-Hochzillertal skigebied. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter van het chalet. Niet-skiërs kunnen in Fügen en omgeving o.a. mooie wandel- of langlauftochten maken. Fügen is een levendige wintersportplaats met een compleet aanbod aan voorzieningen, waaronder supermarkten, diverse winkeltjes en restaurants. Er kan geaprès-skied worden in één van de vele barretjes in het dorp, geschaatst worden op de schaatsbaan, maar ook kun je gaan ontspannen in het wellnesscentrum 'Erlebnistherme Zillertal' met overdekt zwembad, dat op ca. 1,5 km van chalet Wetscher ligt. Dit comfortabele 6-8-persoons appartement heeft een moderne en sfeervolle inrichting en beschikt o.a. over gratis Wi-Fi en een groot terras (45 m²) met uitzicht op de bergen. Daarnaast heeft het chalet een eigen parkeergarage (voor één auto). Let op: in de kelder van het chalet bevindt zich nog een klein appartement met een eigen ingang.
Vanaf € 365,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Kasteel Schloss am See Fischhorn Combi van de 6 appartementen, zondag t/m zondag - 42 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vanaf € 402,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
