Appartement Résidence Vercorin - 4-8 personen
De in 2017 gebouwde Résidence Vercorin heeft een zeer gunstige ligging in het rustige wintersportdorp Vercorin. De résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct naast de cabinelift! Met deze cabinelift sta je binnen 5 minuten in het eigen skigebied van Vercorin, dat ongeveer 35 km piste telt. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de résidence! Het skigebied van Vercorin maakt onderdeel uit van de skiregio Val d'Anniviers, waar je in totaal maar liefst 215 km piste vindt. De andere gebieden in het Val d'Anniviers zijn goed bereikbaar met de auto (Grimentz 15 km / St-Luc 17 km). In de hoogseizoensweken rijden er ook skibussen vanuit Vercorin naar de andere dorpen. Op slechts 150 meter loopafstand vind je al een supermarkt en restaurant. Iets verderop (ca. 350 meter) bevindt zich een bakker en verder liggen er verspreid door het dorp verschillende restaurants, bars en (sport)winkeltjes. De skischool bevindt zich tegenover de résidence. Wie graag geniet van wellness tijdens de wintersportvakantie, is bij Résidence Vercorin aan het juiste adres! De résidence is namelijk voorzien van een wellnessruimte met een sauna, hammam en jacuzzi, waar je gratis gebruik van kunt maken. Verder heeft de résidence een receptie, bar met terras, wasruimte, kinderspeelruimte, gameroom en een skiberging met skikluisjes. Per appartement heb je één parkeerplaats tot je beschikking buiten bij de résidence, maar tegen betaling kun je de auto ook in de parkeergarage zetten (naar beschikbaarheid, parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Le Crystal Blanc - 4-6 personen
Le Crystal Blanc is een mooie, nieuwgebouwde résidence (2016) in het wintersportdorp Vaujany, gelegen in het skigebied van Alpe d'Huez (Grand Domaine). De résidence bestaat uit 52 appartementen en beschikt over diverse faciliteiten, waaronder een verwarmd binnenzwembad. Vanaf de résidence is het ongeveer 150 meter lopen naar een overdekte roltrap, die beneden in het dorp bij het vertrekpunt van de skiliften uitkomt. De cabinelift Vaujany-Alpette brengt je direct het skigebied in. Aan het einde van de dag kun je ook weer met de skilift terug naar Vaujany, aangezien er geen piste eindigt in het dorp. De résidence heeft een centrale ligging in het dorp, op korte afstand van restaurants, bars en winkels. In Vaujany vind je ook o.a. een schaatsbaan, rodelbaan, skischolen en kinderopvang. Résidence Le Crystal Blanc heeft naast een zwembad ook een fitnessruimte, hammam (tegen betaling), skiberging, wasservice en een overdekte parkeergarage. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling) en een balkon of terras.
Vanaf € 316,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Pfundhof - 10-12 personen
Chalet Pfundhof is een voormalige boerderij uit de 17e eeuw en is tegenwoordig een comfortabel en ruim chalet. Omdat het chalet op een heuvel ligt, heb je een adembenemend uitzicht tot aan Mayrhofen. De skibus stopt voor de deur en brengt je in ca. 10 minuten naar de Horbergbahn. Van hieruit heb je een directe aansluiting op het skigebied van Mayrhofen. Het centrum van Hippach vind je op ca. 4 kilometer afstand. In de naastgelegen boerderij woont de eigenaar en kun je verse melk, eieren, brood en schnaps kopen. Chalet Pfundhof wordt verwarmd met een centrale verwarming maar op verzoek kan de eigenaar ook de Kachelofen in de woonkeuken aansteken.
Vanaf € 520,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Hauts de Comborcière - 6-8 personen
Les Hauts de Comborcière is een résidence in Savoyaardse stijl gebouwd in het zonnig gelegen La Toussuire. Het bestaat uit 115 appartementen, verdeeld over drie chalet-gebouwen (met lift). De appartementen zijn hoog gelegen in het dorp en de blauwe piste loopt langs de résidence. Ook kun je lopend verschillende skiliften bereiken. Het gezellige centrum van La Toussuire met verschillende winkels, restaurants, barretjes en schaatsbanen vind je op slechts 100 meter afstand van de appartementen. De résidence beschikt onder andere over een receptie met lounge en biljarttafel, een restaurant, een verwarmd binnenzwembad met bubbelbad, sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice en maaltijden zijn mogelijk bij te boeken. Er is een parkeergarage (max. 1.90m) onder de residence.
Vanaf € 315,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Karuda met sauna en buiten-jacuzzi - 12 personen
Het 12-persoons chalet Karuda vind je in het moderne wintersportdorp Nendaz, in de skiregio Les Quatre Vallées. Dit vrijstaande chalet ligt op een rustige locatie aan de rand van het dorp, ongeveer 1 km verwijderd van het centrum en 1,5 km van de cabinelift en piste. Bij de cabinelift is voldoende parkeergelegenheid (tegen betaling), maar je kunt ook de gratis skibus nemen. De skibus vertrekt op ca. 200 meter afstand van het chalet en rijdt in de ochtend en middag ca. elke 20 minuten naar het centrum en de cabinelift. Het skigebied van Nendaz bestaat voornamelijk uit blauwe en rode pistes, wat het zeer geschikt maakt voor beginnende skiërs en gezinnen met kinderen. Bovenaan de cabinelift vind je een bergrestaurant en kinderliften en kun je snowtuben. Vanuit Nendaz kun je naar Siviez skiën. Siviez is het middelpunt van het hele skigebied en van hieruit heb je een directe verbinding met de overige gebieden van Les Quatre Vallées. Nendaz heeft een gemoedelijk centrum met een uitgebreid aanbod aan voorzieningen voor jong en oud. Er is een schaatsbaan, groot wellnesscentrum met binnenzwembad en kinderopvang, evenals diverse winkels, supermarkten, restaurants en bars. In de buiten-jacuzzi en sauna van chalet Karuda is het heerlijk vertoeven na een actieve dag op de piste! Verder beschikt het chalet over faciliteiten als een open haard, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. Er zijn parkeerplaatsen direct bij het chalet. Om het chalet te bereiken kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.
Vanaf € 2.460,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Rahâs nr. 9, met buiten-jacuzzi - 4-5 personen
In het karakteristieke dorp Grimentz, gelegen in Val d'Anniviers, bevinden zich de recent gebouwde appartementen Les Rahâs (2015). De appartementen liggen slechts 200 meter van de piste en skiliften vandaan. Met de cabinelift Grimentz-Bendolla ga je naar het eigen skigebied van Grimentz. Direct naast deze cabinelift vertrekt de nieuwe, 3 km lange cabinelift Grimentz-Sorebois, waarmee je aansluiting hebt op het skigebied van Zinal. Samen beschikken Grimentz en Zinal over ca. 115 km piste. In totaal vind je in Val d'Anniviers zo'n 215 km piste. Er rijden skibussen tussen de verschillende dorpen van Val d'Anniviers. Grimentz is een charmant, oud boerendorp dat zijn oorspronkelijke uitstraling behouden heeft. In het dorp zijn alle benodigde faciliteiten aanwezig. Zo zijn er o.a. een bakker, slager, twee supermarkten, een aantal (sport)winkels, diverse bars/restaurants, twee skischolen en kinderopvang te vinden in het dorp. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants liggen ongeveer 600 meter van de appartementen Les Rahâs vandaan. Er is een après-ski bar gelegen op ca. 200 meter afstand, bij de piste. Appartementengebouw Les Rahâs is gebouwd in chalet-stijl en bestaat uit 10 luxe appartementen, geschikt voor 4 tot 11 personen. De appartementen hebben een comfortabele en moderne inrichting met gebruik van kwalitatief hoogwaardige en natuurlijke materialen. Alle appartementen zijn voorzien van grote ramen met fraai uitzicht op de omliggende bergwereld. Daarnaast heeft elk appartement een balkon of terras en gratis Wi-Fi en sommige appartementen hebben zelfs een privé-sauna of buiten-jacuzzi! In het gebouw kun je gratis gebruik maken van de gemeenschappelijke sauna en tegen betaling van de wasruimte met wasmachine en droger. Daarnaast zijn er o.a. een ski- en skischoenenberging, lift en receptie aanwezig. Er is een overdekte parkeergarage (één parkeerplaats per appartement) en ook zijn er parkeerplaatsen buiten. Verder biedt Les Rahâs de mogelijkheid tot ontbijtservice.
Vanaf € 2.880,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
