Chalet Auwald - 6-8 personen
Chalet Auwald heeft een rustige ligging op 820 meter vlak bij Lofer en is een paar jaar geleden volledig nieuw opgebouwd. Er is gebruik gemaakt van veel hout wat het een authentiek karakter geeft maar heeft ook een moderne uitstraling. Het chalet is met de auto te bereiken (sneeuwkettingen worden aanbevolen) en ligt op ca. 1 km van het centrum van Lofer. Hier vind je diverse winkels, restaurants en enkele bars. Het skigebied van Lofer ligt op ca. 1,5 km afstand. Naast het chalet bevindt zich een mooie wellness hut met sauna, sanarium en douche.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Huber - 8-10 personen
Het in 2015 gebouwde Chalet Huber is zonnig gelegen op een verhoging in Eben in Pongau. In de omgeving vind je meerdere skigebieden van de Ski Amadé. Op ca. 1,5 km is het oefengebiedje Monte Popolo met o.a. een skischool. De skibushalte is op 400 meter van het chalet. Het gevarieerde skigebied Skischaukel Flachau-Wagrain-St.Johann ligt op 8 km afstand. Beginners kunnen tevens nog naar het kleine skigebied van Filzmoos-Neuberg op 7 km. Voor langlaufers is er een loipe op 800 meter. Het centrum van Eben in Pongau ligt op ca. 800 meter en is te voet in ca. 10 minuten bereikbaar. Het comfortabele, smaakvol ingerichte chalet Huber beschikt o.a. over een sauna, balkon, terras en gratis Wi-Fi. Tevens is er een wasmachine en droger aanwezig. Het materiaal kan in het souterrain worden gelegd of in de garage. Bij het chalet zijn drie parkeerplaatsen, waarvan één plek in de garage.
Vanaf € 1.675,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Central Comfort B - 4-6 personen
In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.
Vanaf € 1.970,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Residence Areitbahn - 6-8 personen
De appartementen Residence Areitbahn bevinden zich tussen de wintersportplaatsen Zell am See en Kaprun, in de wijk Zellermoos. Op 1 km afstand vind je de piste en de skilift Areitbahn waarmee je in het skigebied van Zell am See in komt (ca. 75 km piste). De skibus vertrekt voor de deur van Residence Areitbahn. Je kunt ook kiezen om het Pinzgauer treintje te nemen die voor de deur stopt en bijna ieder uur naar de Areitbahn rijdt. De Panoramabahn Schaufelberg (ca. 20 km piste) in Kaprun is gelegen op ca. 5 km afstand en de Kitzsteinhorngletsjer (ca. 40 km piste) ligt op 11,5 km afstand. Voor een supermarkt, restaurants en winkels kun je o.a. terecht in Schüttdorf, dat op ca. 1,5 km afstand gelegen is. Ook Zell am See (gelegen op ca. 3,5 km) en Kaprun (gelegen op ca. 5 km) zijn makkelijk bereikbaar. In zowel Zell am See als Kaprun vind je vele gezellige après-ski gelegenheden. Ook voor meer winkels en restaurants, skischolen, skiverhuur en voorzieningen zoals een overdekt zwembad, schaatsbaan en wellnesscentrum kun je in beide wintersportdorpen terecht. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Residence Areitbahn bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal zes ruime appartementen. De appartementen hebben een moderne en comfortabele inrichting en zijn tevens voorzien van een terras of balkon. Er is een skiberging en parkeergelegenheid aanwezig. Sommige appartementen beschikken eveneens over de luxe van een privé-sauna, waarin je na een lange dag in de sneeuw lekker kunt ontspannen! Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.
Vanaf € 512,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Ice Cool - 12 personen
Chalet Ice Cool bevindt zich in het centrum van Bramberg am Wildkogel, op ca. 700 meter van de cabinelift Smaragdbahn. Bovenaan de cabinelift kom je terecht in het kindvriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena met ongeveer 75 km aan pistes. Daarnaast kan je ook naar het veelzijdige skigebied Kitzski Kitzbühel / Kirchberg met meer dan 230 km aan pistes, op ongeveer 5 km afstand van het chalet. De eerste voorzieningen zoals een bakker en supermarkt zijn binnen een straal van ca. 400 meter te bereiken. Voor langlaufers zijn er ca. 45 km aan loipes te vinden in de nabije omgeving. Daarnaast zijn er diverse sneeuwactiviteiten te ondernemen in Bramberg am Wildkogel zoals de 14 km lange rodelbaan, een schaatsbaan, curling en mee gaan met de paardenslee. Chalet Ice Cool is een luxe, ruim opgezet chalet en is geschikt voor 12 personen, voorzien van gratis Wi-Fi internetverbinding, privé-sauna, open haard en groot gemeubileerd balkon en terras. In de garage bevindt zich een skiberging en is plaats voor één auto. Verder zijn er nog twee parkeerplaatsen. Het skigebied Wildkogel Bramberg/Neukirchen sluit op 19 april 2020.
Vanaf € 3.155,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Geraldine - 7-8 personen
Op 1678 meter hoogte op de Gerlosplatte en direct aan de piste van de Zillertal Arena ligt een mooi chalet dat uit 2 delen bestaat. Aan de rechterkant is chalet Loisa en aan de linkerkant chalet Geraldine. De Plattenkogellift ligt op ca. 150 meter afstand en de langlaufloipe loopt vrijwel langs het chalet. Op ca. 200 meter vind je een sportwinkel en een restaurant. De dichtstbijzijnde supermarkt is in Königsleiten, op ca. 4 km. In Königsleiten vind je ook een aantal restaurants en sportwinkels. Voor meer restaurants en winkels kun je naar Krimml (ca. 11 km) of Gerlos (ca. 12 km). Je kunt met de auto bij Chalet Geraldine komen om in- en uit te laden. De parkeerplaats is op ca. 50 meter afstand
Vanaf € 2.935,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
