Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Terrasses du Soleil - 6 personen

Appartement Terrasses du Soleil ligt op een centrale locatie in Nendaz, vlakbij het centrum. De loopafstand vanaf de résidence naar de Tracouet cabinelift is ongeveer 600 meter (via personenlift). Met deze skilift sta je in 5 minuten op de piste! Bovenaan de cabinelift vind je o.a. een oefenweide, sneeuwtuin, funpark en restaurant en je kunt vanaf hier naar Siviez skiën. Siviez ligt middenin Les Quatre Vallées; je kunt vanuit hier dan ook verschillende kanten op in het ruim 400 km piste tellende skigebied. Aan het einde van je skidag kun je via een blauwe of rode piste weer terug naar het dorp skiën. Nendaz is een groot en modern dorp, dat erg aantrekkelijk is voor gezinnen met kinderen. Er zijn namelijk verschillende faciliteiten voor kinderen, waaronder een kinderopvang, (kinder)skischolen, schaatsbaan en rodelbaan. Vanaf het appartementengebouw is het 200 meter lopen naar het centrum, waar o.a. supermarkten, (sport)winkels en restaurants te vinden zijn, evenals diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Appartementengebouw Terrasses du Soleil heeft een sauna (tegen betaling) en verwarmd zwembad (10 x 4 meter, open van maandag t/m zaterdag van 17.00 tot 19.00 uur), waar je na een actieve dag op de piste heerlijk in kunt relaxen. Je vindt in het gebouw ook een gezamenlijke skiberging en wasruimte met wasmachine en droger. Per appartement heb je één (buiten) parkeerplaats tot je beschikking.

Vanaf € 965,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Domaine du Pâtre - 6 personen

Appartement Le Domaine du Pâtre - 6 personen
Chalet.nl

De appartementen Le Domaine du Pâtre zijn in 2018 gebouwd in het wintersportdorp Vaujany, in de skiregio Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Vanaf de appartementen is het slechts 250 meter lopen naar de cabinelift Vaujany-L'Alpette. Door middel van deze en de cabinelift Alpette-Rousses, sta je in ca. 8 minuten op 2800 meter hoogte! In Vaujany zijn diverse faciliteiten te vinden, waaronder een bakker, supermarkt, (afhaal)pizzeria, een aantal bars en restaurants, sportwinkels en een kinderopvang. Bij de skiliften vind je een skischool en skibushalte. Verder vind je op ongeveer 500 meter afstand van de appartementen Le Domaine du Pâtre een sportcentrum met o.a. een indoor schaatsbaan, overdekt zwembad, wellnessfaciliteiten en vier bowlingbanen. Deze modern ingerichte appartementen zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en een ruim balkon. Er is een gezamenlijke skiberging in het gebouw. Dit 6-persoons appartement heeft een eigen garagebox met plaats voor één auto (max. hoogte 2.30 meter). Overige auto's kun je parkeren op gratis openbare parkeerplaatsen in het dorp (dichtstbijzijnde op ca. 50 meter).

Appartement Alpenperle - 6-8 personen

Appartement Alpenperle - 6-8 personen
Chalet.nl

Midden in het centrum van Ischgl vind je de appartementen Alpenperle. Direct tegenover het appartement is de voetgangerstunnel die naar de Fimbabahn en de iets verderop gelegen Pardatschgratbahn voert. Ook de Silvrettabahn ligt op slechts 350 meter afstand en hier bevindt zich tevens de skischool. Terug skiën is mogelijk tot aan het centrum van Ischgl, op ca. 100 meter van het appartement. Appartementengebouw Alpenperle is gelegen in de voetgangerszone van Ischgl en wordt omgeven door vele winkels, restaurants en après-ski bars. De appartementen zijn modern ingericht en voorzien van gratis Wi-Fi. Op aanvraag kan de auto worden geparkeerd in de parkeergarage (tegen betaling). In het appartementengebouw vind je verder een kleine lounge, receptie, lift en een skiberging met skischoenendroger. Er is geen broodjesservice in de appartementen mogelijk, maar er is een bakker te vinden op ca. 50 meter van het gebouw. Bij voldoende sneeuw bevindt zich aan de rand van het dorp een wandelpad voor een winterse wandeltocht en voor de langlaufers is er een loipe richting Mathon-Galtür.

Vanaf € 2.270,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Prachalier - 6-8 personen

Appartement Prachalier - 6-8 personen
Chalet.nl

Appartement Prachalier ligt net buiten het centrum van Nendaz en op ca. 200 meter van de cabinelift Tracouet. Bovenaan de lift kan je richting Siviez skiën, waar je alle kanten op kan gaan in het Les Quatre Vallées skigebied. Je kan via de dalafdaling terugskiën naar de cabinelift, waarna je nog maar 200 meter hoeft te lopen naar het appartementencomplex. De eerste voorzieningen van het centrum van Nendaz liggen ook op ca. 200 meter afstand. Het centrum biedt diverse winkels, restaurants, een kinderopvang, schaatsbaan, wellnesscentrum en meerdere après-ski bars op loopafstand. Er kunnen leuke wandeltochten gemaakt worden in Nendaz, er is namelijk ongeveer 100 km aan wandelpaden. Appartement Prachalier heeft een verzorgde uitstraling en beschikt over een Wi-Fi internetverbinding, een Scandinavische houtkachel, balkon en twee privé parkeerplaatsen in de parkeergarage van het appartementencomplex. Verder is er een gemeenschappelijke skiberging.

Vanaf € 1.825,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villa Fornace

Villa Fornace
Villaexpert.nl

Een oude oven gebouwd rond 1900, die onlangs is gerestaureerd en omgevormd tot een comfortabele vakantie villa met zwembad in het midden van de Toscaanse heuvels. Het pand is volledig omheind en geniet uitstekende privacy. 6 hectare met fruitbomen, grote groene gebieden en een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Er is een weg in de buurt met weinig verkeer. Inrichting in typisch Toscaanse rustieke stijl met terracotta vloeren, houten balken en bakstenen muren.

Vanaf € 1.925,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Le Loup Blanc - 8 personen

Chalet-appartement Le Loup Blanc - 8 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Le Loup Blanc is gelegen in het sfeervolle Verbier. Het appartement ligt op een rustige en zonnige locatie in het dorp, op ca. 500 meter van het centrum en op ca. 100 meter van de sleeplift Le Rouge. Bovenaan deze sleeplift kun je via een blauwe piste naar de Mayentzet stoeltjeslift skiën, die je verder het skigebied in brengt. De Télécabine Savoleyres is op ca. 500 meter afstand gelegen en de Médran skiliften vind je op ca. 1 km afstand. Bij goede sneeuwcondities is het appartement per ski bereikbaar. In de directe omgeving van het appartement zijn o.a. een kleine supermarkt (ca. 50 meter) en een bakker (ca. 400 meter) gelegen. Ook de skibushalte bevindt zich op zo'n 50 meter afstand. Verbier is een ideaal uitgangspunt om het enorme Les Quatre Vallées skigebied te ontdekken. Het is een levendig wintersportdorp met veel voorzieningen. Na een lange dag op de piste kun je voor een gezellige après-ski terecht in de verschillende bars in het dorp. Daarnaast zijn er o.a. tal van restaurants, allerlei winkels, een schaatsbaan en een sportcentrum met zwembad en sauna gelegen in Verbier. Een skischool ligt op ca. 800 meter afstand en ook een grotere supermarkt vind je op zo'n 800 meter afstand van appartement Le Loup Blanc. Dit ruime 8-persoons appartement (verdeeld over twee verdiepingen) bevindt zich op de eerste en tweede verdieping van chalet Le Loup Blanc. Het appartement is gezellig ingericht en heeft o.a. een open haard, Wi-Fi en een balkon. Vanaf het balkon heb je uitzicht op de bergen. In het chalet vind je verder een gemeenschappelijke skiberging, wasmachine en droger. In de garage is er voor dit appartement parkeergelegenheid voor twee auto's.

Vanaf € 2.875,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje