Chalet Central Top 4
Chalet Central Top 4 is een eenvoudig, knus ingericht appartement wat van alle benodigde gemakken is voorzien. Het ligt middenin het gemoedelijke bergdorpje Königsleiten op circa 1600 meter hoogte. Door de centrale ligging zijn alle voorzieningen zoals de supermarkt, diverse restaurants en sportwinkels op loopafstand bereikbaar. Het appartement ligt op de eerste verdieping en heeft ruimte voor 8 personen. In de woonkamer staat een heerlijke bank met relaxstoel en de keuken met eethoek is voorzien van alle benodigde apparatuur. In chalet Central Top 4 zijn vier comfortabele slaapkamers met allen een 2-persoonsbed en tv. Bij het appartement kun je twee auto?s parkeren en huisdieren zijn op aanvraag toegestaan! De hond kan dus ook gezellig mee op vakantie. In de winter is dit de perfecte start van de wintersport! Het appartement Central Top 4 ligt direct aan de oefenweide, ideaal! Ook de ?Dorfbahn? gondel is op korte loopafstand te bereiken zodat je mooie skidag binnen de kortste keren kan beginnen! Skigebied de Zillertal Arena is veelzijdig, gezinsvriendelijk en sneeuwzeker, het biedt ontspanning en actie voor groot en klein. Er zijn ook volop mogelijkheden voor andere winterse activiteiten, zoals naar beneden roetsjen van de rodelbaan of het maken van een arrensleetocht, Denk eens aan de sneeuwpret tijdens snowtubing en durf jij het aan om in de Arena Coaster te stappen? Heerlijk ontspannen na een actieve dag in de buitenlucht lukt zeker in de gezamenlijke saunaruimte van het appartementencomplex. In de zomer is het wakker worden midden in een paradijs voor de actieve vakantieganger. Of je nu wilt gaan fietsen, wandelen of een sportief avontuur wilt beleven, in de Zillertal Arena ben je op de juiste plaats. Beklim de indrukwekkende Krimmler watervallen, een schitterend gezicht! Onderweg kun je pauzeren onder het genot van typisch Oostenrijkse lekkernijen bij de berghutten naast de waterval. Altijd al kasteelheer of jonkvrouw willen zijn? Beklim het houten Sparreboskasteel in Zell am Ziller met de kinderen! Voor een dag waterpret biedt het Durla?boden stuwmeer de uitkomst. En er is nog zoveel meer te ontdekken!
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Beim Brunnen - 4 personen
De moderne appartementen Beim Brunnen zijn gelegen aan de rand van Sölden, op ca. 900 meter van de Gaislachkoglbahn, die je naar een hoogte van wel 3058 meter brengt! Op 2 minuten loopafstand vind je de skibushalte. De dichtstbijzijnde grote supermarkt ligt op 350 meter en het centrum van Sölden met vele restaurants, bars en winkels ligt op ca. 2 km afstand. De appartementen Beim Brunnen zijn ruim en comfortabel ingericht en zijn o.a. voorzien van Wi-Fi. Er is een skiberging aanwezig voor gezamenlijk gebruik. Broodjesservice en ontbijtbuffet zijn ter plaatse te regelen. In appartementengebouw Beim Brunnen is verder een wellness-oase (3x gratis, overige keren tegen betaling, vanaf 16.00 uur, onder voorbehoud) met een sauna, stoombad en ontspanningsruimte. De parkeerplaats ligt op ca. 200 meter van de appartementen. In- en uitladen van de bagage is wel bij het appartement mogelijk.
Vanaf € 1.345,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Almwelt Austria - 10-12 personen
Almwelt Austria is een vakantiedorpje op zich en ligt op 1200 meter hoogte. Het bevindt zich direct op de piste dus je stapt zo op de ski's naar de Reiteralm I stoeltjeslift en Hochwurzen I cabinelift. De skibus stopt vrijwel voor de deur. Zowel bij het dalstation als bij het bergstation van de Reiteralm Silver Jet bevindt zich een skischool. Het centrum van Schladming met bars, winkels en restaurants is op ca. 10 km afstand te vinden. Almwelt bestaat uit verschillende chalets en een hoofdgebouw met restaurant, receptie, speelkamer en bar met zonneterras. Ook is er een grote spa (tegen betaling) met o.a. sauna's, stoombad, infraroodcabine, relaxruimte, speciale douches, massage en solarium. Verder is er een grote après-ski hut, deze bevindt zich aan de rand van het dorp, direct aan de piste. Ter plaatse is het mogelijk om tegen betaling ontbijt, diner of halfpension te boeken.
Vanaf € 3.850,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hidden Creek - 8-10 personen
Chalet Hidden Creek met privé-sauna bevindt zich op een zonnige locatie in Morgins, een sfeervol wintersportdorp in het enorme Frans-Zwitserse skigebied Les Portes du Soleil (650 km piste). Het chalet ligt slechts 150 meter van de blauwe piste Le Corbeau vandaan. Via deze piste bereik je de gelijknamige stoeltjeslift Le Corbeau, die aansluiting biedt op het skigebied van Châtel. Aan de andere kant van Morgins brengt de stoeltjeslift La Foilleuse je in de richting van Champoussin. Bij goede sneeuwcondities is het mogelijk om vanaf de stoeltjeslift Le Corbeau naar de stoeltjeslift La Foilleuse te skiën, maar je kunt ook de skibus (halte bij stoeltjeslift Le Corbeau) of auto nemen. Bij de stoeltjeslift La Foilleuse is er een groot parkeerterrein. Morgins is een gemoedelijk dorp met alle benodigde voorzieningen voor een geslaagde wintersportvakantie. In het centrum vind je o.a. twee kleine supermarkten, sportwinkels met skiverhuur, diverse restaurants en (après-ski)bars, kinderopvang, skischolen en een schaatsbaan. Voor de allerkleinsten is er een oefenweide in het dorp, waar zij spelenderwijs kunnen leren skiën. Het centrum ligt ongeveer 800 meter van het chalet vandaan. Voor meer voorzieningen, waaronder een grote supermarkt, kun je uitwijken naar het 5 km verderop gelegen dorp Châtel. Hidden Creek is een zeer ruim en sfeervol ingericht familiechalet, voorzien van alle comfort. De woonkamer beschikt over een gezellige zithoek met open haard en grote ramen, die zorgen voor veel licht en een prachtig uitzicht op het dorp en de bergen. Ideaal is de aparte speel- en slaapruimte met een extra televisie en DVD-speler en een tafeltennistafel. De eigen sauna geeft je de mogelijkheid heerlijk te ontspannen na een actieve dag in de sneeuw. Andere faciliteiten in het chalet zijn o.a. een Wi-Fi internetverbinding, Hi-Fi systeem en skiberging en aan de zonnige zuidzijde van het chalet vind je twee balkons en een terras. Het chalet heeft een garage en parkeergelegenheid buiten voor twee auto's.
Vanaf € 3.000,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Residenz Wildkogelbahnen Top 4
Dit luxe, sfeervol ingerichte appartement ligt op de begane grond van het appartementencomplex Wildkogelbahnen en biedt plaats voor 8 personen. De eerste slaapkamer heeft een 2-persoonsbed, stapelbed en badkamer en suite. De twee andere slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en delen een luxe badkamer. De (slaap)bank in de woonkamer kan omgebouwd worden tot 2-persoonsbed en aan de riante eettafel kan gezellig gegeten worden van in de moderne, compleet uitgeruste keuken bereidde maaltijden. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het terras/tuin waar je uitkijkt op de skilift en de schitterende omgeving. Wildkogelbahnen Top 4 is de ideale accommodatie voor een heerlijke vakantie waarbij twee supermarkten, de sportwinkels maar ook het gezellige centrum met restaurants en bars op loopafstand te bereiken zijn. In de winter is dit een uitstekende locatie om te genieten van het mooie skigebied Wildkogel Arena. De gondel naar het skigebied ligt op loopafstand van het appartement en met de auto of skibus kun je ook nog naar één van de grotere skigebieden in de omgeving, de Kitzbüheler Alpen of de Zillertal Arena. Je ski?s en -schoenen kun je opbergen in de skilockers beneden in het gebouw. Na een vermoeiende maar voldane dag skiën kun je heerlijk ontspannen in de gezamenlijke wellnessruimte met een Finse sauna, kruidensauna, warmtebank en regendouches. In de zomer is Wildkogelbahnen top 4 een goed uitgangspunt voor de sportieve vakantiegangers die mooie wandel- en of -fietstochten willen maken. Maar ook de rustzoekers zitten hier perfect!. In de zomermaanden wordt dit appartement verhuurd met de gratis ?Nationalpark Sommercard?. Met deze kaart heb je gratis toegang tot diverse attracties, zoals met de gondel naar de top van de bergen, of krijg je korting bij aangesloten bedrijven en sportwinkels.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Grimming Lodges Top 9 - 4-6 personen
Appartementen Grimming Lodges bevinden zich op een perfecte locatie in Tauplitz, op ca. 100 meter van de cabinelift Tauplitz. Aan het einde van de dag kan je terug skiën via de dalafdaling. Het skigebied Die Tauplitz beschikt over ca. 43 km aan gevarieerde pistes. Het centrum van Tauplitz is klein en beschikt over een aantal restaurants en winkels die binnen een straal van ca. 300 meter te vinden zijn. Verder zijn er diverse wandelpaden en loipes in de omgeving. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien en er is een skiberging met skischoenendroger en een parkeerplaats beschikbaar.
Vanaf € 700,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
