Chalet Charme de Tzoumaz - 8 personen
Chalet Charme de Tzoumaz is een comfortabel chalet met open haard, gelegen op een zonnige en rustige locatie in het hogere gedeelte van La Tzoumaz. Door de hogere ligging heb je vanuit het chalet een prachtig uitzicht over de Walliser Bergen. Het chalet bevindt zich op ca. 500 meter afstand van de skipiste en de wandelwegen. Afhankelijk van de sneeuwcondities kun je off-piste terugskiën tot vlakbij het chalet. De 8-persoons cabinelift La Tzoumaz-Savoleyres geeft je toegang tot het skigebied van Verbier, vanwaaruit je aansluiting hebt op de rest van Les Quatre Vallées. Bij de cabinelift bevinden zich een skischool, kinderopvang en overdekt zwembad. Het centrum van La Tzoumaz ligt op ongeveer 800 meter afstand van chalet Charme de Tzoumaz. Hier vind je o.a. een aantal winkels, restaurants, après-ski gelegenheden, een bank en een schaatsbaan. Chalet Charme de Tzoumaz is met de auto bereikbaar tot ca. 150 meter. Hier vind je voldoende parkeergelegenheid. Het chalet beschikt over Wi-Fi. Als gast van Chalet Charme de Tzoumaz ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van 11% korting op een skipas voor Les Quatre Vallées of het deelgebied La Tzoumaz-Savoleyres!
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Les Rhodos - 8-16 personen
Het comfortabele Chalet Les Rhodos is rustig gelegen, direct aan de piste in Veysonnaz. Het chalet heeft een uitstekende ligging in het skigebied, met ski-in-ski-out mogelijkheden. De skilift bevindt zich op ca. 350 meter afstand en is al skiënd te bereiken. Het centrum van Veysonnaz is gelegen op ca. 1,3 km afstand. Je vindt hier o.a. een skischool, een aantal restaurants, bars en winkels, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. Chalet Les Rhodos is gelegen op een heuvel en biedt een schitterend, panoramisch uitzicht over de omliggende bergwereld. Het chalet heeft een gezellige inrichting met veel gebruik van hout, wat een warme uitstraling geeft. Er zijn o.a. een open haard, Wi-Fi internetverbinding en een skiberging aanwezig. Verder beschikken alle slaapkamers over een balkon. Het chalet is met de auto te bereiken tot ca. 30 meter, waar je de auto kunt parkeren.
Vanaf € 1.165,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Principe Marmolada Type 2 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vanaf € 645,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement ValPiccola - 2-5 personen
Dit recent gebouwde appartementencomplex ligt op loopafstand (ca. 200 meter / 5 minuten lopen) van de piste, skischool en cabinelift van Zoldo Alto. Bij de cabinelift is er een skilocker met schoenendroger waar de gasten gratis gebruik van kunnen maken. Op die manier wordt het korte stukje lopen naar de residence nog gemakkelijker gemaakt. Ondanks dat de appartementen nieuw zijn, is er gekozen voor een gezellige en authentieke inrichting en is er op elk detail gelet. In het naastgelegen hotel kun je twee keer per week gratis gebruik maken van het zwembad (vooraf bij de receptie te reserveren). In de wellness area kun je o.a. genieten van de sauna, Turks bad, jacuzzi en een heerlijke massage (tegen betaling). In de residence is verder een algemene wasmachine aanwezig waar tegen betaling gebruik gemaakt van kan worden.
Vanaf € 1.000,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Rocksresort met cabine zondag t/m zondag - 4-5 personen
Het Rocksresort is een trendy en modern resort met exclusieve appartementen tot maximaal 10 personen, gelegen in het wintersportdorp Laax. Deze appartementen liggen aan de voet van de piste en de skiliften, die je het 220 km piste tellende skigebied van Flims-Laax-Falera in brengen. Het is mogelijk om terug te skiën naar het resort. De afstand tot het centrum van Laax is ca. 1,5 km. Bij de skiliften bevindt zich een skischool. Het Rocksresort bestaat uit 8 gebouwen (121 appartementen), die allemaal dicht bij elkaar gelegen zijn. In het resort vind je verschillende restaurants (vooraf te reserveren) voor de fijnproevers en gezellige bars voor een aangename après-ski. Ook zijn er een aantal winkels aanwezig, waaronder een sportwinkel met skiverhuur. Verder is er o.a. een verwarmde skiberging met schoenverwarming en een overdekte parkeergarage (tegen betaling, niet vooraf te reserveren). De receptie is 24 uur per dag geopend. Voor zowel kinderen, jongeren als volwassenen is er de "freestyle academy". Dit is een indoor hal met o.a. een speelparadijs, trampolines en diverse schansen om te leren freestylen met je ski's of snowboard, waarbij je in een grote bak met schuimblokken valt. Ook is er voor kinderen een oppasservice gelegen op ongeveer 100 meter afstand (tegen betaling). In het naastgelegen en bijbehorende hotel Signina kun je tegen betaling gebruik maken van het wellnesscentrum met o.a. een zwembad, sauna, stoombad, massages en fitness. Voor een gezellige après-ski is het een aanrader om het 250 meter verderop gelegen high-tech design hotel Riders Palace te bezoeken. Hier kan gefeest worden tot in de vroege uurtjes. Dit hotel behoort tevens tot het Rocksresort.
Vanaf € 1.170,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Corte - 12 personen
Chalet Corte is een volledig gerenoveerde boerderij met een gezellige, warme sfeer door de houten elementen. Het chalet is gelegen in het dorpje Corte, dat gelegen is op 6,5 km afstand van Arabba (waarvan de laatste 1,5 km over een smallere weg). De skilift naar het skigebied SuperDolomiti vertrekt vanuit het centrum van Arabba. In Arabba kun je ook terecht voor o.a. de skischool, verschillende gezellige restaurants, barretjes en winkels. Chalet Corte heeft een moderne en comfortabele inrichting en beschikt o.a. over een typische kacheloven en een balkon. Vanuit het chalet is er een mooi uitzicht op de bergwereld van de prachtige Dolomieten.
Vanaf € 1.080,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
