Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Chocolat met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 10 personen

In het hogere gedeelte van La Tzoumaz is Chalet Chocolat met privé-sauna en buiten-jacuzzi gelegen. Het chalet heeft een prachtig uitzicht over de omgeving. Een skipad, dat uitkomt bij de skipiste, ligt op slechts 100 meter en de stoeltjeslift Les Etablons op ongeveer 550 meter afstand. In het centrum van La Tzoumaz, dat gelegen is op ongeveer 2 km afstand, vind je o.a. een bakker, supermarkt, winkels, restaurants, bars en een overdekt zwembad. Ook de cabinelift La Tzoumaz-Savoleyres, skischool, skiverhuur en kinderopvang kun je hier vinden. Chalet Chocolat is modern, ruim en licht ingericht. Na het skiën kun je heerlijk ontspannen voor de open haard, in de privé-sauna of bubbelen in de buiten-jacuzzi. Ook kun je heerlijk een boek lezen op de galerij met een panoramisch uitzicht over de bergen en het dal. Verder heeft het chalet o.a. een wasmachine, droger, internetverbinding (Wi-Fi), vloerverwarming, skischoenendroger, balkon en een terras. Er zijn drie parkeerplaatsen bij het chalet aanwezig. Chalet Chocolat is te bereiken via een steile toegangsweg (deze loop je ook omhoog om naar het skipad te gaan), sneeuwkettingen worden dan ook aanbevolen.

Vanaf € 3.115,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Les Chalets du Galibier - 2-4 personen

Appartement Les Chalets du Galibier - 2-4 personen
Chalet.nl

De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.

Nationalpark Chalet Alplesspitze

Nationalpark Chalet Alplesspitze
Chaletsplus.com

Chalet Alplesspitze maakt deel uit van het Nationalpark Chalets aan de bergzijde boven Neukirchen. De sfeervol ingerichte living biedt uitzicht op de ?Gro?venediger?, de hoogste bergtop van het Hohe Tauern Nationalpark. Vanuit de woonkamer met compleet uitgeruste keuken, gezellige eethoek en heerlijke zithoek betreed je door de grote glazen pui het grote balkon/terras. Met in totaal drie slaapkamers met 2-persoonsbed, waarvan één met badkamer en suite en één slaapkamer met extra slaapbank, kun je tot 6 personen genieten van een luxueuze vakantie in chalet Alplesspitze. Rijd je een elektrische auto? Dan kun je deze opladen bij het oplaadpunt! Er is plek voor twee auto?s in de carport. In de winter grenst chalet Alplesspitze aan de dalafdaling van skigebied de Wildkogel Arena, je kunt dus vrijwel direct de piste op! De skibus onderaan de afdaling brengt je naar de skilift naast het dorpscentrum van Neukirchen, waar uiteraard de après ski niet ontbreekt! Ook de omliggende skigebieden, de Zillertal Arena en de Kitzbüheler Alpen, zijn te bereiken met de skibus of je eigen auto. De wintersportuitrusting kun je opbergen in de skiberging (met skischoendroger!) in het chalet om vervolgens de dag af te sluiten in de Finse sauna. In de zomer biedt chalet Alplesspitze de perfecte uitvalsbasis voor allerlei zomerse activiteiten. Met de ?Nationalpark Sommercard?, die inbegrepen is tijdens je verblijf, kun je o.a. gratis gebruik maken van de skilift die je naar de top van de berg brengt, of een bezoek brengen aan de prachtige Krimmler watervallen. Huur een (elektrische) fiets (met korting!) en volg een deel van de bekende Hohe Tauernradweg om vervolgens terug te komen met de Pinzgauer Lokalbahn. Er valt zoveel te ontdekken van Oostenrijk tijdens je zomervakantie in chalet Alplesspitze.

Appartement The Lodge met jacuzzi-bad - 6 personen

Appartement The Lodge met jacuzzi-bad - 6 personen
Chalet.nl

De ruime appartementen The Lodge liggen in Champéry, ongeveer 450 meter verwijderd van de skilift Téléphérique Champéry Croix-de-Culet. Met deze moderne cabinelift heb je direct toegang tot de pistes van Les Portes du Soleil. Vanuit het skigebied is er geen afdaling terug naar het dorp, maar aan het einde van de middag kun je met de cabinelift weer naar beneden. Je kunt ook afdalen naar Grand Paradis, dat ongeveer 2 km van het dorp vandaan ligt. De skibus brengt je dan weer terug naar Champéry. Bovenaan de skilift heb je een gratis skikluis tot je beschikking. Champéry is een sfeervol wintersportdorp, gelegen aan de voet van het mooie Dents-du-Midi gebergte. Het centrum ligt op loopafstand (ca. 400 meter) van de appartementen The Lodge en biedt een uitgebreid aanbod aan restaurants, cafés, uitgaansgelegenheden en winkels. Champéry beschikt daarnaast over een sportcentrum, waar je tegen betaling gebruik kunt maken van het binnenzwembad, fitnesscentrum en de schaatsbaan. Dit sportcentrum bevindt zich tegenover de appartementen. Het kleinschalige appartementengebouw The Lodge is gebouwd in chalet-stijl en is onderverdeeld in tien luxe en modern ingerichte appartementen. Alle appartementen beschikken over één of meerdere balkons of een groot terras, gezellige open haard en sommige appartementen hebben zelfs een eigen buiten-jacuzzi! Voor gezamenlijk gebruik bevinden zich in het appartementengebouw een wasruimte (tegen betaling), skiberging, speelruimte met tafeltennis en per appartement heb je twee overdekte parkeerplaatsen tot je beschikking in de ondergrondse parkeergarage van het gebouw. Ter plaatse wordt er een aantal extra services aangeboden (op aanvraag), waaronder broodjesservice en massages in je eigen appartement. Er is gratis Wi-Fi in alle appartementen.

Vanaf € 5.050,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Les Gémeaux - 4-7 personen

Appartement Les Gémeaux - 4-7 personen
Chalet.nl

Résidence Les Gémeaux beschikt over 65 comfortabele appartementen. Vanuit de résidence is het slechts 100 meter lopen naar de piste en de cabinelift. Belle Plagne heeft een centrale ligging in het skigebied van La Plagne, waar je ruim 200 km piste tot je beschikking hebt. Door middel van de Vanoise Express is het skigebied van La Plagne aangesloten op dat van Les Arcs. Samen vormen deze skigebieden de Paradiski skiregio met 425 km piste. Ook ten opzichte van voorzieningen als winkels, bars en restaurants is résidence Les Gémeaux gunstig gelegen. Het centrum van Belle Plagne bevindt zich al op slechts 100 meter loopafstand. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras, Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een ski-locker in de gemeenschappelijke skiberging. De résidence heeft een parkeergarage, waar je tegen betaling de auto kunt parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.

Chalet-appartement Anger Top 35 - 2-3 personen

Chalet-appartement Anger Top 35 - 2-3 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Anger ligt in het hogere gedeelte van Königsleiten, direct aan de piste en bij de parkeerplaats van de skilift 'Königsleiten Dorfbahn'. Gasten van chalet Anger hebben de keuze om hun auto in de parkeergarage van het chalet-appartement te parkeren of bij de skilift. In de directe omgeving vind je enkele restaurants/bars, de skischool en skiverhuur. In chalet Anger zijn meerdere appartementen gelegen. Er is een gezamenlijke skiberging aanwezig en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: G3, nr. 90 (zie link bij plaats Königsleiten).