Chalet ErholungsZeit
Het luxe en sfeervol ingerichte chalet ErholungsZeit is op wel 1500 meter hoogte gelegen aan de berghelling middenin Fanningberg, onvergetelijke vergezichten gegarandeerd! In deze vakantiewoning kunnen 8 personen genieten van een comfortabele, ontspannen vakantie. Laat je spieren ontspannen in de privésauna van het chalet na een actieve dag in de Oostenrijkse buitenlucht. Alle drie de slaapvertrekken zijn voorzien van een badkamer en suite, dat is nog eens baden in luxe! De woonetage bestaat uit een volledig uitgeruste keuken, eethoek en zithoek met 2-persoonsslaapbank. De nabijgelegen dorpjes Mariapfarr en Mauterndorf zijn met 10-15 minuten rijden te bereiken. In de winter beleef je een veelzijdige wintersportvakantie in dit ski-in ski-out chalet. Direct gelegen aan de piste van het familievriendelijke skigebied Fanningberg kun je meteen op de latten! Met de auto of de skibus vanaf Mauterndorf kun je tevens naar de nabijgelegen skigebieden Grosseck-Speiereck en Katschberg-Aineck. Er zijn twee skischolen in de buurt, waaronder skischool Funny voor kinderen onder de 6 jaar (hier krijg je als gast van de Fanningbergchalets 10% korting). Wist je dat je naast skiën of snowboarden ook kunt (natuur)rodelen, een arresleetocht kunt maken of kunt schaatsen op een natuurschaatsbaan? Je hoeft je in ieder geval niet te vervelen! In de zomer kun je heerlijk genieten van het uitzicht vanaf het terras van chalet ErholungsZeit om er vervolgens op uit te trekken. Kun je geen genoeg krijgen van prachtige vergezichten? Maak dan een onvergetelijke vliegtocht in een zweefvliegtuig vanaf het hoogste zweefvliegveld van Oostenrijk! Of blijf met beide benen op de grond over één van de vele wandel- en hikeroutes door de schitterende bergen. De omliggende dorpjes zijn ook erg leuk om te bezoeken, geniet van een hapje en drankje in een restaurant of gasthof of neem een duik in één van de zwembaden. Bij je verblijf zit de ?LungauCard? inbegrepen, waarmee je gebruik kunt maken van hoge kortingen en diverse gratis activiteiten. In de zomer kan er één auto geparkeerd worden bij het chalet.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Le Crystal Blanc - 3-5 personen
Le Crystal Blanc is een mooie, nieuwgebouwde résidence (2016) in het wintersportdorp Vaujany, gelegen in het skigebied van Alpe d'Huez (Grand Domaine). De résidence bestaat uit 52 appartementen en beschikt over diverse faciliteiten, waaronder een verwarmd binnenzwembad. Vanaf de résidence is het ongeveer 150 meter lopen naar een overdekte roltrap, die beneden in het dorp bij het vertrekpunt van de skiliften uitkomt. De cabinelift Vaujany-Alpette brengt je direct het skigebied in. Aan het einde van de dag kun je ook weer met de skilift terug naar Vaujany, aangezien er geen piste eindigt in het dorp. De résidence heeft een centrale ligging in het dorp, op korte afstand van restaurants, bars en winkels. In Vaujany vind je ook o.a. een schaatsbaan, rodelbaan, skischolen en kinderopvang. Résidence Le Crystal Blanc heeft naast een zwembad ook een fitnessruimte, hammam (tegen betaling), skiberging, wasservice en een overdekte parkeergarage. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling) en een balkon of terras.
Vanaf € 289,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Central Penthouse Faulkogl - 10-12 personen
In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.
Vanaf € 4.470,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Hölzl Top EG - 3-5 personen
De chalet-appartementen Hölzl hebben een ideale ligging in het levendige wintersportdorp Königsleiten. De appartementen liggen bij de entree van het dorp, dichtbij allerlei voorzieningen. Zo vind je de piste en de Märchenwaldlift op ca. 500 meter afstand (bergopwaarts) en de supermarkt en het dichtstbijzijnde restaurant liggen al op slechts 150 meter afstand van de chalet-appartementen Hölzl. In Königsleiten vind je verder twee skischolen en kinderopvang. Ook 's avonds is er in het dorp van alles te doen, zo zijn er o.a. diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Königsleiten valt onder Wald im Pinzgau, in dat dorp vind je een overdekt zwembad en een aantal wellnessfaciliteiten. De chalet-appartementen Hölzl bevinden zich in een rustiek en in traditionele stijl gebouwd chalet. De appartementen hebben een nette inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij het chalet en er is een gezamenlijke skiberging. Ligging op plattegrond: C5, nr. 1 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 590,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aconit - 7-9 personen
Résidence Aconit ligt in het hart van de levendige wijk Bruyères, in Les Menuires. De résidence ligt aan de voet van de pistes en de stoeltjeslift 'Arcosses'. De cabinelift 'Bruyères 1' vind je op slechts 100 meter afstand. Alle denkbare faciliteiten zijn in de directe omgeving van résidence Aconit te vinden; winkels, restaurants, bars, een schaatsbaan, een overdekt zwembad, een bioscoop en de skischool (met kinderopvang). Er is een parkeergarage (tegen betaling) en verder zijn er openbare parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (gratis). De résidence beschikt over een skiberging en er is Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen.
Vanaf € 356,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Haus Vriens
Deze comfortabele, typisch Oostenrijkse twee-onder-één-kap vakantiewoning staat in het gezellige bergdorp Königsleiten, op circa 1600 meter hoogte. In Haus Vriens kun je met 12 personen verblijven. Met de beentjes omhoog ontspannen in de riante zithoek en gezellig (na-)tafelen in de knusse Oostenrijkse eethoek bij de open haard. In de complete keuken zet je gemakkelijk een lekkere maaltijd in elkaar. De slaapplaatsen zijn verspreid over vijf slaapkamers. Er zijn drie slaapkamers met 2-persoonsbed waarvan één slaapkamer is voorzien van een eigen badkamer, ideaal! Verder is er nog een slaapkamer met twee stapelbedden en een slaapkamer op de schuin aflopende zolder waardoor je hier een beperkte stahoogte hebt. Bij Haus Vriens horen twee parkeerplaatsen in de garage waarvan de ingang tegenover de vakantiewoning is. In de winter ben je met vijf minuten lopen bij de oefenweide en kun je vanaf hier alle kanten op in het sneeuwzekere Zillertal Arena skigebied. Dit is een uitstekend skigebied voor zowel beginners als gevorderden en biedt een ruim aantal kilometers piste aan. In Königsleiten zijn twee goede skischolen aanwezig met kundige skileraren. Naast skiën of snowboarden kun je ook eens van één van de rodelbanen in de omgeving afroetsjen. Langlaufliefhebbers nemen de ?Dorfbahn? gondel omhoog waar naast het bergstation de hoogteloipe van start gaat. Na een heerlijke winterse dag kom je tot rust in Haus Vriens, open haard aan en met z?n allen gezellig napraten over de wintersportavonturen van die dag. In de zomer ben je hier op de juiste plaats voor een veelzijdige vakantie. Voor wandelaars en fietsers is dit een ideale bestemming met de vele duidelijk vooruitgezette routes. Met het aanbod van verschillende programma?s en activiteiten leer je de Zillertal Arena en zijn unieke bergen goed kennen. Overwin je hoogtevrees met de Gipfelliner of Arena Skyliner kabelbanen of roetsj van de berg af over de zomerrodelbaan. Voor de kinderen is het Sparreboskasteel een waar speelparadijs waar ze kunnen klimmen en klauteren. Of stap in de ?Dorfbahn? gondel die je hoog in de bergen brengt om te genieten van onvergetelijke vergezichten tijdens een wandeling door de hoge Alpenweides.
Vanaf € 468,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
