Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Hochland

In chalet Hochland geniet je van luxe en comfort tijdens je vakantie in Königsleiten! In dit met zorg ingerichte chalet kun je met 12 personen verblijven. Relax in de comfortabele zithoek bij de open haard en lekker (na-)tafelen in de typisch Oostenrijkse eethoek. Vanuit de woonkamer het je toegang tot het terras met gezellig zithoekje. De keuken is van alle gemakken voorzien. De slaapplaatsen zijn verdeeld over vijf slaapkamers en er zijn drie luxe badkamers waarvan één badkamer een (hoek)ligbad heeft. Voor de ultieme ontspanning maak je gebruik van je eigen saunaruimte met Finse sauna en ligstoelen! Erg uniek is het extra keukentje met knusse zithoek op de begane grond. Bij het chalet is één parkeerplaats en in de parkeergarage parkeer je twee auto?s overdekt. In de winter biedt chalet Hochland de perfecte start voor een heerlijke wintersportdag! Met 5 minuten lopen sta je bij de oefenweide en kun je alle kanten op in het sneeuwzekere skigebied de Zillertal Arena. Het skigebied heeft een groot aantal kilometers piste en is daarom uitermate geschikt voor zowel beginners als gevorderden. Eenmaal terug in het chalet steek je de open haard aan en klets je gezellig na over de wintersportavonturen die iedereen beleefd heeft die dag. Nog even ontspannen in de sauna voor je naar bed gaat? Dan sta je de volgende dag weer fris op de latten. In de zomer waant de actieve vakantieganger zich in een paradijs! Volg één van vele wandel- of fietsroutes om verken de prachtige omgeving door middel van Klettern (klimmen) of Canyoning onder begeleiding van een ervaren gids. Voor de jonge gasten zijn er ook tal van activiteiten, zoals de klimtuin Riederklamm met het hoge touwen parcours, themapark ?WasserWunderWelt? bij de Krimmler watervallen of een dag waterpret aan het Durla?boden stuwmeer. Of blijf lekker bij het chalet hangen met een goed boek. Neem plaats op het zonnige terras met open haard en barbecue voor een gezellig hapje en drankje en geniet!

Vanaf € 528,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Résidence Goléon-Val Écrins - 10 personen

Chalet-appartement Résidence Goléon-Val Écrins - 10 personen
Chalet.nl

Résidence Goléon-Val Écrins bestaat uit twee naast elkaar gelegen chalet-gebouwen waarin 20 mooie appartementen zijn ondergebracht. Beide gebouwen zijn drie verdiepingen hoog en beschikken over een lift. De résidence is gelegen in de chalet-wijk Petit Plan op korte afstand van zowel de skilift als de winkels. De piste vind je op ca. 100 meter en de skibus naar het centrum stopt direct voor de deur. De résidence beschikt over een sauna en Turks stoombad (open van 14u tot 20u), skiberging met skischoendroger, Wi-Fi internet (tegen betaling, één code per apparaat) en eigen parkeergelegenheid (zowel tegen betaling overdekt als gratis in de openlucht).

Edelweisshaus Top 9

Edelweisshaus Top 9
Chaletsplus.com

In dit luxe, riante appartement kun je met een groep van 9 personen genieten van een heerlijke vakantie. Appartement Top 9 is onderdeel van het Edelweisshaus appartementencomplex dat op een schitterende locatie staat, hoog in het bergdorp Königsleiten. Vanaf het balkon en het terras heb je een schitterend uitzicht op de omgeving. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers waarvan er twee een eigen badkamer hebben! Eén met 2-persoonsbed en één met 2-persoonsbed en stapelbed. De derde slaapkamer heeft een 2-persoonsbed met een 1-persoonshoogslaper erboven. Ontspannen in een warm bad, met de benen omhoog op de comfortabele bank of relaxen in de gezamenlijke wellnessruimte van het gebouw behoren ook tot de mogelijkheden. De luxe woonkeuken is van alle gemakken voorzien en de eettafel is uitgevoerd in een modern Oostenrijkse stijl. In de winter zijn faciliteiten zoals de skilift en skischool op loopafstand bereikbaar. Vanuit het appartementencomplex stap je zo de piste op, echt ski-in en ski-out. Je zit te midden van het uitgestrekte skigebied de Zillertal Arena waar zowel de beginnende als ervaren wintersporter zich urenlang kan vermaken. Na een lange dag in de sneeuw kun je heerlijk ontspannen in de kruiden- of Finse sauna van de gezamenlijke wellnessruimte of genieten van alle comfort die het appartement te bieden heeft zodat je de volgende dag weer uitgerust bent voor nieuwe wintersportavonturen. In de zomer kun je de dag niet beter beginnen dan met een heerlijk ontbijt terwijl je uitkijkt over de prachtige omgeving. Als je klaar bent om erop uit te trekken is de keuze enorm. De lift brengt je ook ?s zomers hoog in de bergen waar je prachtige wandelingen door de Alpenweides kunt maken. Of volg de ?Jodelwandeling? waarbij je langs allerlei traditionele jodels komt die je vervolgens mee kunt jodelen, erg leuk om te doen met kinderen. Voor sportievelingen zijn er diverse mountainbikeroutes uitgestippeld, of waag je aan een klettern- of canyoningtocht. Maar ook in het luxe appartement en in het gezellige dorpscentrum van Königsleiten is het heerlijk vertoeven.

Chalet-appartement Hochstaffl - 2-4 personen

Chalet-appartement Hochstaffl - 2-4 personen
Chalet.nl

Chalet-appartementen Hochstaffl is centraal gelegen, nabij het centrum van het altijd gezellige Königsleiten en op loopafstand van verschillende restaurants, winkels, apres-ski gelegenheden en de supermarkt. De Märchenwaldlift en de Sonnwendkopfbahn bevinden zich dichtbij het chalet en brengen je direct in het uitgerekte skigebied van de Zillertal Arena. Verder is er internet (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice beschikbaar bij de chalet-appartementen Hochstaffl. Ligging op plattegrond: C5, nr. 8 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Hansjörg - 2 personen

Appartement Hansjörg - 2 personen
Chalet.nl

Op een zonnige locatie in Fügen vind je de appartementen Hansjörg. De skibus stopt op 350 meter van het appartement en rijdt zowel naar zowel het Spieljoch skigebied (1,4 km vanaf het appartement) als naar het Hochfügen-Hochzillertal skigebied (6 km vanaf het appartement). In beide gebieden is een skischool. Mocht je liever niet de piste op gaan maar wel actief bezig zijn, er is een langlaufloipe op 400 meter en een ijsbaan op 1 km afstand. Liever relaxen? Op 1 km afstand wellnesscentrum Erlebnistherme Zillertal met diverse sauna's en een zwembad. Het centrum van Fügen met diverse winkels, restaurants en bars ligt op 1,7 km afstand. Er is al een supermarkt is 800 meter van het appartementenhuis en het dichtstbijzijnde restaurant is gelegen op 500 meter. Bij het appartementenhuis worden streekproducten verkocht. De appartementen Hansjörg zijn rustig gelegen en worden omgeven door weide. In het appartementenhuis vind je o.a. een skiberging met skischoenendroger. Bij de appartementen zijn parkeerplaatsen.

Chalet Gretl

Chalet Gretl
Chaletsplus.com

Dit ruime vrijstaande chalet staat op 1700 meter hoogte in Hochkrimml. Je kunt hier met een groep van 16 personen verblijven. Het chalet heeft een sfeervolle woonkamer met open haard en comfortabele zithoek. Aan de grote eettafel heb je de ruimte voor een heerlijk ontbijt of diner en ?s avonds kun je met familie of vrienden gezellig spelletjes spelen. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het riante terras waar je kunt genieten van een prachtig uitzicht. De ruime keuken is van alle gemakken voorzien. De slaapplaatsen zijn verdeeld over vijf slaapkamers waarvan één van de slaapkamers beschikt over een eigen badkamer, wat een luxe! In twee van de vier badkamers kun je na een actieve dag heerlijk ontspannen in een warm bad. In de winter is dit een ideaal gebied met veel sneeuw en zon vanaf begin december tot ver in april. Hochkrimml is de start van een super wintersportervaring in het grote skigebied de Zillertal Arena. Hochkrimml heeft een sportwinkel waar je wintersportspullen kunt huren en een skischool. Voor de après-ski hoef je niet ver van huis. Onderaan de piste is een restaurant met daarnaast een gezellige après-ski bar. En ?s avonds kun je ook nog een afdaling maken op de verlichte rodelbaan op de Filzsteinalm! In de zomer hoef je je in dit bergdorp niet te vervelen. Er zijn vele wandel- en fietstochten, welke je met of zonder gids kunt maken. Voor een onvergetelijke tocht stap je in de auto, op de fiets of op de motor er rijd je over de vele haarspeldbochten van de Gro?glockner Hochstra?e. Je zult verstelt staan van de schitterende vergezichten! Onderweg zijn er diverse stops met speeltuinen voor de kinderen, musea en lekkere restaurants. Tijdens warme zomerdagen bieden de bergmeertjes in de omgeving van Hochkrimml verkoeling en waterpret.

Vanaf € 3.029,25

Meer informatie Boek vakantiehuisje