Chalet Julia met privé-sauna - 20-22 personen
Chalet Julia bevindt zich in het vriendelijke dorp La Tzoumaz. Dit ruime chalet is o.a. voorzien van een privé-sauna en open haard en is geschikt voor groepen tot 22 personen. Het chalet is op ongeveer 350 meter afstand van de piste en cabinelift gelegen. Ook het dorpscentrum met een aantal restaurants, winkels en een supermarkt ligt op loopafstand (ca. 150 meter). Een skischool, schaatsbaan en overdekt zwembad vind je op zo'n 350 meter afstand, bij de cabinelift. Dit chalet vormt een ideaal uitgangspunt om het grote Les Quatre Vallées skigebied te verkennen. Ook heb je in La Tzoumaz en omgeving de mogelijkheid om te wandelen en te rodelen. Chalet Julia is een groot chalet met een comfortabele inrichting. Na een lange dag in de sneeuw kun je lekker ontspannen in de eigen sauna. Ook beschikt het chalet gedeeltelijk over vloerverwarming en is er o.a. een skiberging en internet (Wi-Fi) aanwezig in het chalet. Daarnaast hebben de meeste slaapkamers een en-suite badkamer. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij chalet Julia. Bij dit chalet is broodjesservice mogelijk. Als gast van Chalet Julia ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van 11% korting op een skipas voor Les Quatre Vallées of het deelgebied La Tzoumaz-Savoleyres! Voor groepen van 15 personen of meer geldt een korting van 15% (bij afname van minimaal 15 skipassen voor dezelfde periode, aantal dagen en sector).
Vergelijkbare Accommodaties
Bachgut, das Resort am Berg - Chalet 6
Vanuit de ?hotpot? op het terras van chalet Bachgut 6 heb je een adembenemend uitzicht op het sfeervolle centrum van Hinterglemm. Heerlijk vakantievieren tussen de bergen in van dit ?Resort am Berg?. Je komt de vakantiewoning binnen op de slaapverdieping waar de vier slaapkamers liggen met 2-persoonsbed. Eén van de slaapkamers heeft twee comfortabele, in- en uitklapbare hoogslapers boven het 2-persoonsbed hangen. Op de bovenste verdieping van deze hoekwoning ligt de woonkamer met zit- en eethoek en een goed ingerichte keuken waar lekkere maaltijden bereid kunnen worden. Eet je liever een hapje buiten de deur? De restaurantjes liggen op loopafstand van de chalets. Onder de chalets kan één auto geparkeerd worden. In de winter stap je vanuit het ski-in, ski-out chalet zo de piste op! Het resort staat midden in het uitgestrekte skigebied van Saalbach Hinterglemm. Na een lange actieve dag op de latten of snowboard kun je als afsluiter nog een rodeltocht maken over de verlichte rodelbaan, die direct langs de chalets loopt. Dan lekker genieten van alle comfort die het Bachgut chalet te bieden heeft, vanuit de hout gestookte ?hotpot? nog even de sauna in voor de ultieme ontspanning terwijl jullie gezellig napraten over de belevenissen van die dag. In de zomer ontvang je tijdens de duur van het verblijf de gratis ?Jokercard?. Met deze kaart krijg je kortingen op veel attracties in het uitgestrekte wandel? en fietsgebied van Saalbach-Hinterglemm. Blijf je liever een dagje in de buurt van het chalet? Het zwemmeertje en de speel- en sportvelden hoger op de berg zijn onderdeel van het resort en aan het einde van de dag is er de mogelijkheid om gezellige te barbecueën met de familie/vrienden.
Vanaf € 3.358,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Elisabeth inclusief catering, privé-sauna en binnen zwembad - 60-70 personen
Chalet Elisabeth is een groot en luxe chalet met een mooie ligging in Lech. Na het skiën kan je bijkomen in de sauna of in het zwembad of genieten op het terras, bij de bar of in de lounge ruimte. Op 300 meter van Elisabeth bevindt zich de Rüfikopfbahn cabinelift. Hiervandaan kun je via zwarte pistes terugskiën naar Lech en de Schlosskopf-Sesselbahn cabinelift nemen die naar de andere kant van het skigebied van Lech gaat. Op 550 meter van het chalet gaat stoeltjeslift Schlegelkopf en op 700 meter de cabinelift Lech-Oberlech. Alle liften en pistes staan met elkaar in verbinding en vormen het skigebied Ski Arlberg met ongeveer 300 km aan pistes. Op 230 meter van het chalet bevindt zich de skibushalte. Het centrum van Lech heeft een levendig en sfeervol karakter en ligt op ongeveer 300 meter. Er zijn diverse winkels, restaurants, terrassen en een aantal discotheken te vinden. Er loopt een korte langlauf loipe langs de rand van het dorp. Er is ook een langlauf loipe van Lech naar Zug toe. Het chalet beschikt over een eigen sauna ruimte, tussen 17.00 en 19.00 kan je hier gratis gebruik van maken. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet met o.a. koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18.00 en 19.30) uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Midden in de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en wordt je geacht om op eigen kosten te dineren. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 43.200,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantiehuis King Arthur
19th century villa on the outskirts of Pisa. Recently restored by the owner who furnished the villa with design pieces making it a high-class, stylish and relaxing villa. The villa and its pool is made of 4 independent buildings that can be booked separately: the villa, the dependence with garden, the suite and the ? Casa delle Lanterne? (House of Lanterns), a small house characterized by a charming living room with lanterns (hence its name) hanging from the ceiling, facing the swimming pool. The owner, friendly, nice and discreet person, lives in a wing of the property with three dogs on the other side of the swimming pool and has access to the garden and pool. The property includes a spacious park, fully fenced, where you can have pleasant walks. Peaceful position even though the technological center is set close to the property and a street transited by residents passes nearby. Fine furnishing with some authentic pieces of art. Central heating.
Vanaf € 1.526,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casale Vigneti
Groot boerenhuis met twee bijgebouwen die smaakvol gerestaureerd zijn met behoud van de originele materialen. Rustig gelegen in het midden van een landgoed van 400ha waar Vernaccia, de witte wijn uit de omgeving van San Gimignano, en olijfolie worden gegeproduceerd. Mooi uitzicht op het landschap en de Chianti heuvels in de verte. Mogelijkheid de producten van het landgoed te kopen. Toegang tot het landgoed over een onverharde weg van 1,5km. Comfortabele inrichting. Individuele centrale verwarming voor elk verblijf.
Vanaf € 4.480,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Agriturismo Colonna
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardino, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 287,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
