Chalet Krokus met privé-sauna - 6 personen
Chalet Krokus is een ruim 6-persoons chalet met privé-sauna, gelegen op een hoogte van 1700 meter bij het dorpje Les Collons. Vanuit het chalet heb je een mooi uitzicht op de omliggende bergen. Op een afstand van ca. 400 meter vind je het centrum van Les Collons, met o.a. een aantal winkels, restaurants, bars, skiverhuur en een skischool. De stoeltjeslift en skipiste liggen ongeveer 1 km verwijderd van chalet Krokus en de gratis skibus stopt op zo'n 250 meter afstand. Na het skiën kun je in chalet Krokus heerlijk ontspannen in je eigen sauna. Daarnaast beschikt dit gezellig ingerichte chalet over o.a. een open haard, gratis internet (Wi-Fi), een balkon en een terras. Ook heeft het chalet een parkeergarage met plaats voor één auto. Overige auto's kunnen buiten bij het chalet geparkeerd worden. Als gast van Chalet Krokus ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Paulo - 22 personen
De chalets Paulo zijn twee identieke en luxueuze 22-persoons chalets, die naast elkaar gelegen zijn. Wij kunnen één van deze chalets aanbieden. De chalets bevinden zich in een rustig gedeelte van het vriendelijke bergdorpje Saint Martin de Belleville. Deze over vier verdiepingen verdeelde chalets zijn voorzien van allerlei moderne gemakken, zoals een grote flat-screen televisie en een sauna. Ze bevinden zich op ongeveer 350 meter van de skilift (geen vlakke weg). De dichtstbijzijnde supermarkt en winkels vind je op ca. 250 meter, de overige winkels en het centrum met restaurants liggen op ca. 400 meter afstand. Elk chalet heeft een privé-garage voor 2 à 3 auto's en vier parkeerplaatsen voor het huis. Verder is er gratis parkeergelegenheid in het dorp.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 6-8 personen
L'Ecrin des Sybelles is een groot, elegant en recent gebouwd appartementencomplex met in totaal 85 appartementen verdeeld over vier chaletgebouwen (met lift). De appartementen bevinden zich op 500 meter van de piste en de skiliften en 200 meter van het centrum en de winkels. Er rijdt een gratis skibus van en naar de skilft. L'Ecrin des Sybelles beschikt over een verwarmd, overdekt zwembad, een sauna, Turks stoombad, een wasserette en er is een gezamenlijke lounge met o.a. een open haard en pooltafel. De gasten mogen per appartement eenmaal gratis gebruik maken van de sauna of de stoomcabine. Ter plaatse kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie. Bij het naastgelegen restaurant is het mogelijk maaltijden/half pension te boeken (prijzen op aanvraag).
Vanaf € 288,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Vordergottschallalm - 14 personen
Chalet Vordergottschallalm heeft een goede ligging in het skigebied van Obertauern op 1650 meter hoogte en biedt een prachtig uitzicht over de Obertauern Alpen. De stoeltjeslift (Kehrkopffbahn) is gelegen op ca. 300 meter. Bij voldoende sneeuw is het mogelijk om terug te skiën/snowboarden naar het chalet. Het centrum van Obertauern, skischolen, restaurants en winkeltjes zijn gelegen op ca. 2 km. De skibus die je hiernaar toe brengt, stopt op ca. 300 meter van chalet Vordergottschallalm. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het chalet.
Vanaf € 1.350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Arkor inclusief catering - 10-11 personen
In het levendige centrum van Avoriaz in de wijk Ruches ligt chalet Arkor met ski-in en ski-out mogelijkheid. Doordat het chalet aan de piste ligt (10 m) kun je 's ochtends direct de latten onder binden en het veelzijdige skigebied ontdekken! De eerste skilift vind je al op 100 meter afstand. In het wintersportdorp Avoriaz lopen de skiliften en pistes tot midden in het dorp. Het autovrije dorp is het meest sneeuwzekere dorp in het hart van Les Portes du Soleil en staat ook wel bekend om haar kindvriendelijke karakter. Het sfeervolle dorpscentrum van Avoriaz ligt op drie minuten lopen. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er verschillende leuke restaurants, bars, een supermarkt, diverse winkels, skiverhuur en een oefenweide voor kinderen. Ook is er naast skiën genoeg te beleven. Zo is er in het dorp een overdekt zwembad, wellnesscentrum, schaatsbaan, bowlingbaan, zijn er vier funparken. Ook kun je (in hoogseizoen) meelopen met de wekelijkse fakkeltocht. Chalet Arkor is een comfortabel en ruim opgezet chalet met een centrale ligging. Het chalet heeft verschillende faciliteiten te bieden. Zo beschikt het chalet over een sauna waar je na een dag actief in de buitenlucht lekker kunt ontspannen. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Ook is er in de woonkamer een open haard waar je 's avonds gezellig met een drankje kunt nagenieten van je dag. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom is er de mogelijkheid om je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht. Chalet Arkor wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen.
Vanaf € 6.950,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Strasserin Top 21 - 4 personen
De appartementen van Strasserin zijn ideaal gelegen, aan de piste van de Märchenwaldlift. Deze sleeplift brengt je naar de Königsleiten gondels die je direct in het immense skigebied van de Zillertal Arena brengen met 139 km aan uitdagende pistes voor jong en oud, beginners en gevorderden! In de directe omgeving (ca. 500 meter) vind je een aantal restaurants, bars en (sport) winkels. Bij appartement Strasserin is broodjesservice mogelijk en er is parkeergelegenheid. Ligging op plattegrond: A/B4, nr. 28 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 640,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
