Chalet Le Chêne - 8 personen
Chalet Le Chêne is gelegen in een rustige omgeving in het wintersportdorp Nendaz, dat onderdeel uitmaakt van het skigebied Les Quatre Vallées. Het chalet ligt slechts 100 meter van de piste vandaan, waar je bij goede sneeuwcondities vanaf het chalet naartoe kunt skiën! Deze piste komt uit bij de Tracouet cabinelift, in het centrum van Nendaz. De afstand tot de piste en skilift via de weg is ongeveer 1 km. Op ongeveer 1,2 km afstand vind je het centrum van Nendaz, waar genoeg te beleven is voor jong en oud. Er zijn o.a. allerlei restaurants, après-ski bars en winkels, meerdere skischolen, een kinderopvang, een schaatsbaan en een groot wellnesscentrum met zwembad te vinden. In het comfortabele chalet Le Chêne kun je na een dag op de piste lekker opwarmen bij de houtkachel. Verder heb je vanaf het chalet een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en het dorp. Je beschikt over twee privé-parkeerplaatsen op ca. 50 meter afstand, gelegen aan de weg boven het chalet. Het chalet bereik je vervolgens via een trap. Afhankelijk van de weersomstandigheden kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Jonathan met privé-sauna - 10 personen
Chalet Jonathan met privé-sauna heeft een ideale ligging in het dorp Les Collons, in het immense Les Quatre Vallées skigebied. Dit ski-in-ski-out chalet bevindt zich namelijk direct aan de skipiste Trabanta. Via deze blauwe piste ski je gemakkelijk naar de stoeltjeslift Trabanta en het centrum van Les Collons (ca. 350 meter). Aan het einde van de dag kun je ook weer terug skiën naar het chalet. In het centrum van Collons vind je o.a. een supermarkt, skischool, skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Het centrum is ook te voet bereikbaar (ca. 350 meter). In Thyon 2000 (ca. 6 km) kun je terecht voor kinderopvang en een overdekt zwembad. Het 10-persoons chalet Jonathan is recent gebouwd en heeft een sfeervolle inrichting. Na een actieve dag in de sneeuw kun je in het chalet heerlijk bijkomen bij de open haard of in je eigen sauna! Verder is het chalet o.a. voorzien van een skiberging met skischoenendroger en Wi-Fi internetverbinding. Vanaf het balkon en terras heb je een panoramisch uitzicht op de omliggende bergen. Chalet Jonathan is niet met de auto bereikbaar. Op ca. 350 meter afstand (bij de Trabanta stoeltjeslift) kun je je bagage uitladen en je weg naar het chalet te voet vervolgen. Je kunt gratis gebruik maken van een slee om je bagage naar het chalet te vervoeren. Indien gewenst kun je ook je bagage naar het chalet laten vervoeren door de liftmaatschappij (op aanvraag en tegen betaling). Parkeren kan op één van de gratis openbare parkeerplaatsen in Les Collons, waarvan de dichtstbijzijnde op ca. 550 meter afstand gelegen is. Het is ook mogelijk om één parkeerplaats te huren in de parkeergarage van Résidence La Maya (tegen betaling), die gelegen is tegenover de stoeltjeslift Trabanta. Als gast van Chalet Jonathan ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vanaf € 2.190,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Gisèle - 8 personen
Chalet Gisèle is mooi gelegen bovenin Nendaz, op ca. 150 meter van de piste. Via deze piste kom je uit bij de cabinelift Tracouet. Bovenaan de lift kan je richting Siviez skiën, waar je alle kanten op kan gaan in het Les Quatre Vallées skigebied. Aan het einde van de dag kan je via de dal afdaling terug skiën en hoef je nog maar 150 meter te lopen naar het chalet, bij goede sneeuwcondities kan je het laatste stuk terug skiën. Als je niet gelijk op de ski's wil stappen kan je ook met de auto ca. 1,4 km rijden naar de cabinelift. Het centrum van Nendaz is op ca. 1 km te bereiken en biedt diverse voorzieningen zoals winkels, restaurants, een kinderopvang, schaatsbaan en meerdere après-ski bars. Er kunnen leuke wandeltochten gemaakt worden in Nendaz, er is namelijk ongeveer 100 km aan wandelpaden. Het chalet is sfeervol ingericht en beschikt over een open haard, wasmachine en droger, skiberging en groot gemeubileerd balkon met uitzicht op de omliggende bergen. Er zijn drie parkeerplaatsen voor het chalet en één parkeerplaats in de garage.
Vanaf € 1.550,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Regina - 2-4 personen
Appartementencomplex Regina bevindt zich aan het stuwmeer van het bergdorpje Alleghe. Het gezellige centrum met winkeltjes en restaurants ligt op 900 meter. De skilift ligt op ca. 700 meter afstand. Op 50 meter afstand van de residence stopt een skibus en hiermee is de cabinelift dus makkelijk bereikbaar. Ook is het eenvoudig met de eigen auto naar de lift te rijden, hier is namelijk een grote parkeerplaats (gratis). Belangrijk detail is dat de appartementen in zomer 2011 volledig zijn gerenoveerd. Veel appartementen bieden een schitterend uitzicht over het stuwmeer van Alleghe. In de kelder van het appartementencomplex is een skiberging. Verder zijn er overdekte en open parkeerplaatsen.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Pacha - 6 personen
Chalet Le Pacha is rustig gelegen bovenin Nendaz, op ca. 150 meter van de piste. Via deze piste kom je uit bij de cabinelift Tracouet. Bovenaan de lift kan je richting Siviez skiën, waar je alle kanten op kan gaan in het Les Quatre Vallées skigebied. Aan het einde van de dag kan je via de dalafdaling terugskiën en hoef je nog maar 150 meter te lopen naar het chalet, bij goede sneeuwcondities kan je het laatste stuk terugskiën. Als je niet gelijk op de ski's wil stappen kan je ook met de auto ca. 1,4 km rijden naar de cabinelift. Het centrum van Nendaz is op ca. 1 km te vinden en biedt diverse voorzieningen zoals winkels, restaurants, een kinderopvang, schaatsbaan, wellnesscentrum met overdekt zwembad en meerdere après-ski bars. Er kunnen leuke wandeltochten gemaakt worden in Nendaz, er is namelijk ongeveer 100 km aan wandelpaden. Het chalet is ruim en comfortabel opgezet en beschikt over een Zweedse houtkachel, wasmachine en droger, gratis Wi-Fi internetverbinding en gemeubileerd balkon met uitzicht op de omliggende bergen. Er zijn twee parkeerplaatsen voor het chalet beschikbaar.
Vanaf € 1.550,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Hauts de Veysonnaz - 6-8 personen
Résidence Hauts de Veysonnaz bestaat uit twee naast elkaar gelegen, vrijstaande chalets en biedt ski-in-ski-out mogelijkheden. De résidence bevindt zich namelijk direct naast de rode piste, via welke je naar de Veysonnaz Télécabine skiet. Bij de cabinelift zijn een skischool en skiverhuur te vinden. Op ongeveer 1 km afstand is het dorpscentrum gelegen met o.a. een bakker, supermarkt en een aantal winkels, restaurants en bars. Ook is er in het centrum een openbaar binnenzwembad (gratis toegang), dat tevens over diverse wellnessfaciliteiten beschikt. Deze mooie appartementen zijn verzorgd en comfortabel ingericht. Ze zijn allemaal voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon of terras met schitterend uitzicht over het Rhônedal en de omliggende bergen. Ook is er vanuit de résidence uitzicht op de piste. De appartementen zijn in particulier bezit en daarom kan de inrichting onderling verschillend zijn. Tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger voor gemeenschappelijk gebruik. Er is een parkeergarage aanwezig bij résidence Hauts de Veysonnaz, waar je één parkeerplaats tot je beschikking hebt. Een extra parkeerplaats is op aanvraag (tegen betaling).
Vanaf € 1.475,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
