Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Paradis des 4 Vallees met privé-sauna en jacuzzi-bad - 8 personen

Chalet Paradis des 4 Vallees is een ruim en comfortabel chalet met o.a. een privé-sauna en jacuzzi-bad. Het chalet is gelegen in het vriendelijke dorp Les Collons en biedt een prachtig uitzicht over de Dent Blanche en de Matterhorn. Het chalet heeft een smaakvolle inrichting en is ook voorzien van o.a. een gezellige open haard, gratis internet (Wi-Fi) en balkons. Op loopafstand (ca. 700 meter) van Chalet Paradis des 4 Vallees bevindt zich de Trabanta skilift, die je direct toegang geeft tot het skigebied van Les Quatre Vallées met ruim 400 km gevarieerde pistes! In het skigebied van Quatre Vallees bevindt zich ook een rodelbaan van Thyon richting Les Collons. In en rondom het gebied zijn 12 km aan langlaufloipes beschikbaar. Op ca. 300 meter van het chalet vind je de skibushalte. In het centrum van Les Collons, op ca. 400 meter afstand, vind je de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bank, diverse restaurants en uitgaansgelegenheden, verschillende winkels, een schaatsbaan en skiverhuur. In de nabijgelegen plaats Thyon 2000 (gelegen op ca. 6 km afstand) kun je terecht voor een overdekt zwembad en kinderopvang (kinderen vanaf 18 maanden). Er is parkeergelegenheid bij het chalet.

Vanaf € 1.660,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Altitude - 14-16 personen

Chalet-appartement Altitude - 14-16 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Altitude beschikt over ruime en zeer comfortabele chalet-appartementen met open haard, gebouwd in Savoyaardse stijl. De 41 appartementen zijn in de zomer van 2016 en 2017 compleet gerestyled. Op zeer korte afstand van de piste en sleeplift (ca. 50 meter) gelegen en op ca. 5 minuutjes lopen van het centrum van Arc 2000. De résidence heeft een sfeervolle wellnessruimte met o.a. een verwarmd zwembad, een kinderbad, een fitnessruimte met diverse toestellen en een sauna (geopend van 10.00 tot 20.00 uur). Hier kun je gratis gebruik maken. Daarnaast beschikt de résidence over een skiberging en een parkeergarage (de parkeergarage bevindt zich onder de résidence (hoogte 2.10 meter) met een directe verbinding naar boven door middel van een lift). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt en twee pubs. De skiverhuur is op zo'n 25 meter afstand gelegen, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! De skischool en restaurants liggen in het centrum van Arc 2000, op ongeveer 200 meter afstand en zijn gemakkelijk met een personenlift bereikbaar (bevindt zich in het gebouw tegenover Chalet Altitude). De skischool is ook te bereiken met een sleeplift die op ca. 50 meter van de receptie begint. Deze lift gaat ruim voordat de lessen beginnen open. Met deze lift heb je direct toegang tot het fantastische skigebied van Les Arcs met meer dan 200 kilometer piste. Het is mogelijk om broodjesservice te bestellen bij de nabijgelegen supermarkt.

Chalet-appartement Residence Adler - 6-7 personen

Chalet-appartement Residence Adler - 6-7 personen
Chalet.nl

In het centrum van het gezellige Moena is Residence Adler gelegen. Moena is een kleine stad met de sfeer van een Italiaans bergdorp, er zijn op korte afstand dus genoeg winkeltjes, cafés en restaurants te vinden. Vanuit Moena is het mogelijk in meerdere skigebieden te skiën (koop dan wel de Super Dolomiti Skipas), denk hierbij aan Lusia op zo'n 3 kilometer afstand en Passo San Pellegrino op zo'n 8 kilometer afstand (beide gelegen het skigebied Tre Valli) en Val di Fassa op 15 kilometer afstand, bekend van o.a. Canazei en Campitello met een aansluiting op de Sella Ronda. De skibushalte is voor Residence Adler gelegen. In Residence Adler is aan alles gedacht! Zo is er een mooie wellness area (AquaVitalis) met o.a. een sauna, Turks Bad, relax ruimte, fitness ruimte, zwembad en een kinderbad. Voor de oudere kinderen is er een spelletjeskamer met o.a. tafeltennis en tafelvoetbal en een game-room aanwezig, voor de kleinere kinderen is er een mini-club, ook is er op specifieke tijden kinderopvang mogelijk. Er is een algemene wasmachine voorhanden (tegen betaling) en ieder appartement beschikt over een kluisje en heeft de beschikking over een eigen skilocker. Parkeerplaatsen in de garage zijn (tegen betaling) bij te reserveren. Ter plaatse is ontbijt bij te boeken (ca. ? 8,- p.p.p.d.). Wi-Fi aanwezig.

Vanaf € 1.320,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Casa Maravilla

Casa Maravilla
Villaexpert.nl

In het hart van de Chianti, op slechts een paar kilometer van Siena, vindt u 'Casa Maravilla'. Lovely villa met zwembad ligt in een rustige en panoramische positie, hoewel een secundaire weg 50 meter. Het pand is volledig omheind-in en het zwembad, net onder het huis grond, heeft een prachtig uitzicht over de vallei en de wijngaarden. Comfortabel en netjes ingericht. Onafhankelijke verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs

Vanaf € 1.540,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Grünerstein Chalet Smaragd

Grünerstein Chalet Smaragd
Chaletsplus.com

Aan de voet van het uitgestrekte natuurgebied National Park Hohe Tauern vindt je Chalet Smaragd. Je kunt hier met 10 personen verblijven. Van de vier slaapkamers hebber er drie een 2-persoonsbed en één een 2-persoonsbed en stapelbed. In de ruime woonkamer kun je heerlijk ontspannen bij de open haard in de comfortabele zithoek. In de typisch Oostenrijkse eethoek kan gezellig (na-)getafeld worden of een spelletje worden gespeeld en de keuken is van alle gemakken voorzien. Onder de carport van het chalet is plaats voor twee auto?s. Vanaf het ruime terras of balkon kun je urenlang genieten van de mooie omgeving met de Oostenrijkse bergen. Of kom helemaal tot rust in de sauna van chalet Smaragd. In de winter is het volop genieten in het familie skigebied Wildkogel Arena. Lopend vanaf het chalet stap je zo in de gondel die je naar 2150 meter hoogte brengt. Hier kun je heerlijke afdalingen maken over de vele blauwe en rode pistes en voor de waaghalzen zijn er ook diverse zwarte pistes. En het is dolle pret om met je vrienden of familie over de 14 km. lange rodelbaan op je sleetje naar beneden te suizen. Na ca 45 minuten afdalen kom je weer in het dorp, waar je dan in je heerlijke chalet even kunt bijkomen van deze spectaculaire tocht. In de zomer kun je hier volop genieten van al het moois om je heen. Je kunt heerlijke wandel- en fietstochten maken, bijvoorbeeld een bike tocht over de ?Tauernradweg?. Deze tocht gaat langs de rivier de ?Salzach?, die overgaat op de ?Inn? naar de ?Passau?. De totale afstand is 280 km, maar je kunt natuurlijk een klein stukje van deze tocht doen. Een bezoek aan de prachtige Krimmler watervallen is ook zeker de moeite waard! Bij de huur van dit chalet krijg je de ?Nationalpark Sommercard? waarmee je gratis een bezoek kunt brengen aan deze watervallen. Ook krijg je korting bij andere attracties of zelfs gratis toegang. Voor de kinderen is het vrij toegankelijke speelplaatsje vlakbij de Grünerstein chalets een uitkomst.

Appartement Résidence MGM L'Ecrin des Neiges - 4-6 personen

Appartement Résidence MGM L'Ecrin des Neiges - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence L'Ecrin des Neiges is ideaal gelegen in de wijk Val Claret in Tignes, met in de omgeving tal van uitgaansmogelijkheden. De résidence is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd, waarbij veel gebruik gemaakt is van traditionele bouwmaterialen als hout en natuursteen. De résidence heeft in totaal 55 luxe appartementen, die van alle gemakken zijn voorzien. Er is een lift aanwezig. De winkels en restaurants zijn gelegen op zo'n 100 meter. De piste (en de start van de skilessen) bevindt zich op 200 meter van de appartementen. Ook de skischool is gelegen op 200 meter. Er vertrekt direct voor de résidence een skibus. Dit comfortabele 4-6-persoons appartement ligt op de tweede verdieping en is voorzien van een balkon op het westen met uitzicht op de bergen. Tegen betaling is er Wi-Fi mogelijk in het appartement. Verder beschikt de résidence over een receptie, skiberging en een parkeergarage. Dit appartement beschikt over één overdekte parkeerplaats. Extra parkeerplaatsen zijn tegen betaling.