Edelweisshaus Top 2
Het sfeervol ingerichte appartement Top 2 maakt deel uit van het Edelweisshaus appartementencomplex en staat op een schitterende locatie, hoog in Königsleiten. De zithoek nodigt uit om lekker te relaxen, in de typisch Oostenrijkse eethoek kun je gezellig (na-)tafelen of een spelletje spelen en de riante, moderne keuken is van alle gemakken voorzien. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het terras. Er is plaats voor 6 personen, verdeeld over twee slaapkamers. Eén slaapkamer heeft een 2-persoons boxspringbed en een stapelbed en de tweede slaapkamer heeft een 2-persoons boxspringbed en een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Voor de ultieme ontspanning maak je gebruik van de gezamenlijke wellnessruimte met kruiden- en Finse sauna van het appartementencomplex, wat een luxe! In de winter biedt dit appartement je alle mogelijkheden voor een heerlijke wintersportvakantie. Je kunt direct vanuit het appartement aan je wintersportavonturen beginnen. De piste en de ?Dorfbahn? skilift van het skigebied de Zillertal Arena liggen achter het ski-in, ski-out appartementencomplex! Hier kunnen zowel doorgewinterde als beginnende wintersporters zich urenlang vermaken op de vers geprepareerde pistes. Na een sportieve dag is het tijd voor een heerlijke Oostenrijkse maaltijd in één van de restaurantjes en mag de après-ski niet ontbreken. Daarna nog even ontspannen in de gezamenlijke sauna zodat je de volgende dag weer fit bent voor nieuwe winterse avonturen. In de zomer beleef je een onvergetelijke zomervakantie vanuit Edelweisshaus Top 2. Of je nu van een actieve vakantie houdt, de natuur en rust op wilt zoeken of met de kinderen op pad wilt gaan, er is voor ieder wat wils! De ?Jodelwandeling? zal je zeker bijblijven. Tijdens deze wandeling kom je verschillende traditionele jodels tegen waarbij je zelf lekker mee kunt jodelen. Je kunt de route ook onder begeleiding van een gids volgen die je alle kneepjes van het jodelen leert. Sportievelingen kunnen gaan mountainbiken of hiken of ?take it to the next level? en waag je aan een klettern- of canyoningtocht! Voor de kinderen zijn er diverse speeltuinen te vinden in de omgeving of bezoek het themapark ?WasserWunderWelt? bij de Krimmler watervallen, twee vliegen in één klap!
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Postresidenz Grünberg met privé-infrarood cabine - 4-6 personen
De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.
Vanaf € 2.170,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Echo des Montagnes - 8-10 personen
Résidence Echo des Montagnes is centraal gelegen in Châtel, op slechts 100 meter afstand van het centrum. In dit sfeervolle centrum vind je vele gezellige barretjes en restaurants, diverse winkels en allerlei andere voorzieningen. Ook skischolen en kinderopvang vind je in het dorp. De Super Châtel cabinelift ligt op ca. 300 meter afstand van het appartement en geeft je toegang tot het immense skigebied van Les Portes du Soleil. In het dorp rijden gratis skibussen. Vanuit het centrum van Châtel kun je ook de skibus nemen naar de Télécabine du Linga of Télésiège de Pré-La-Joux (richting Avoriaz). Résidence Echo des Montagnes is gebouwd in chalet-stijl en is onderverdeeld in meerdere appartementen. De appartementen zijn netjes ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi en een balkon of terras op het zuiden. Er is een gezamenlijke ruimte met een wasmachine en droger en parkeergelegenheid aanwezig (twee parkeerplaatsen per appartement).
Vanaf € 330,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Nationalpark Chalet Daberspitze
Chalet Daberspitze is één van de vrijstaande, luxe vakantiewoningen van de Nationalpark Chalets. Dit vakantiedorp ligt bij het knusse dorpje Neukirchen am Großvenediger en heeft een schitterend uitzicht op het dal. Dit luxe chalet is ingericht voor 8 personen. Je komt binnen op de woonverdieping met riante hal met berging. De woonkamer heeft een comfortabele zithoek, houtkachel en de open keuken met eiland is van alle gemakken voorzien. In de gezellige eethoek kun je naast maaltijden delen ook van elkaars gezelschap genieten door bijvoorbeeld een spelletje te doen! Vanuit de living stap je zo het balkon op. Er zijn vier slaapkamers met 2-persoonsbed waarvan één met eigen badkamer. De overige slaapkamers delen een badkamer met o.a. een inloopdouche. Ter afsluiting van een heerlijke vakantiedag gooi je de sauna aan in de ontspanningsruimte en geniet je in alle rust nog even na van alle belevenissen. Bij het chalet kunnen twee auto?s onder de carport worden geparkeerd. In de winter is alles wat je verlangt van een wintersportvakantie binnen bereik. Voor skilessen en -verhuur kun je terecht bij de receptie van het vakantiedorp en de wintersportuitrusting berg je gemakkelijk op in de skiberging van het chalet. De dalafdaling van het familievriendelijke skigebied de Wildkogel Arena loopt direct langs de Nationalpark Chalets, je bent aan het eind van je wintersportdag dus zo weer terug! Voor de fanatieke wintersporter ligt het grotere skigebied de Zillertal Arena ook binnen bereik met de auto of skibus. In de zomer begint de vakantiedag met een schitterend uitzicht op de omliggende bergtoppen, wat dacht je van een ontbijtje op het balkon/terras? De omgeving leent zich uitstekend voor diverse activiteiten, van heel sportief en actief tot ontspannen en rustgevend. Met de inbegrepen ?Nationalpark Sommercard? kun je veel activiteiten gratis, of met korting, beleven. Zoek je het een dagje ?dichtbij huis?, dan kunnen de kinderen hun energie kwijt in het speeltuintje en het natuurzwemmeer bij de receptie van de Nationalpark Chalets, waar je tevens een drankje kunt nuttigen op het terras. Of geniet simpelweg van het comfort die de vakantiewoning te bieden heeft.
Vanaf € 723,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantievilla Maria
Vakantievilla mer zwembad gelegen in de heuvels van Mugello. Rustige locatie en wijd uitzicht over de omringende heuvels. Redelijk comfortabele inrichting. Toegang via 500m steile onverharde weg die niet geschikt is voor sportwagens of lage auto's. Centrale verwarming. Huisdieren toegestaan.
Vanaf € 1.372,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Wellness - 12-14 personen
Chalet Wellness is een compleet gerenoveerd, stijlvol en vrijstaand chalet, verdeeld over drie verdiepingen. Het chalet is in typische Oostenrijkse stijl gebouwd en is gelegen in Hochkrimml, in de wijk Filzstein, op korte afstand van de liften. Bij voldoende sneeuw kan je zelfs helemaal terug skiën naar het chalet. Ook is er een langlaufloipe in de buurt. Het ruime chalet heeft een eigen wellnessruimte met een 6-persoons sauna en een 4-persoons whirlpool! Verder heeft het chalet o.a. een internetverbinding (Wi-Fi), een carport, skiberging met skischoenendroger, wasmachine en droger. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op de plattegrond: G6, nr. 49 (zie de link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 3.580,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
