Edelweisshaus Top 2
Het sfeervol ingerichte appartement Top 2 maakt deel uit van het Edelweisshaus appartementencomplex en staat op een schitterende locatie, hoog in Königsleiten. De zithoek nodigt uit om lekker te relaxen, in de typisch Oostenrijkse eethoek kun je gezellig (na-)tafelen of een spelletje spelen en de riante, moderne keuken is van alle gemakken voorzien. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het terras. Er is plaats voor 6 personen, verdeeld over twee slaapkamers. Eén slaapkamer heeft een 2-persoons boxspringbed en een stapelbed en de tweede slaapkamer heeft een 2-persoons boxspringbed en een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Voor de ultieme ontspanning maak je gebruik van de gezamenlijke wellnessruimte met kruiden- en Finse sauna van het appartementencomplex, wat een luxe! In de winter biedt dit appartement je alle mogelijkheden voor een heerlijke wintersportvakantie. Je kunt direct vanuit het appartement aan je wintersportavonturen beginnen. De piste en de ?Dorfbahn? skilift van het skigebied de Zillertal Arena liggen achter het ski-in, ski-out appartementencomplex! Hier kunnen zowel doorgewinterde als beginnende wintersporters zich urenlang vermaken op de vers geprepareerde pistes. Na een sportieve dag is het tijd voor een heerlijke Oostenrijkse maaltijd in één van de restaurantjes en mag de après-ski niet ontbreken. Daarna nog even ontspannen in de gezamenlijke sauna zodat je de volgende dag weer fit bent voor nieuwe winterse avonturen. In de zomer beleef je een onvergetelijke zomervakantie vanuit Edelweisshaus Top 2. Of je nu van een actieve vakantie houdt, de natuur en rust op wilt zoeken of met de kinderen op pad wilt gaan, er is voor ieder wat wils! De ?Jodelwandeling? zal je zeker bijblijven. Tijdens deze wandeling kom je verschillende traditionele jodels tegen waarbij je zelf lekker mee kunt jodelen. Je kunt de route ook onder begeleiding van een gids volgen die je alle kneepjes van het jodelen leert. Sportievelingen kunnen gaan mountainbiken of hiken of ?take it to the next level? en waag je aan een klettern- of canyoningtocht! Voor de kinderen zijn er diverse speeltuinen te vinden in de omgeving of bezoek het themapark ?WasserWunderWelt? bij de Krimmler watervallen, twee vliegen in één klap!
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Lake-Placid - 6 personen
Bij appartement Lake-Placid verblijf je midden in het centrum van Nendaz. Dit sfeervolle wintersportdorp maakt onderdeel uit van de skiregio Les Quatre Vallées, waar je maar liefst 412 pistekilometers tot je beschikking hebt! Op nog geen 200 meter loopafstand van het appartement bevindt zich een personenlift, die tegenover de Tracouet cabinelift uitkomt. Bij Nendaz vind je voornamelijk blauwe en rode pistes. Bovenaan de cabinelift zijn een aantal oefenliften en een sneeuwspeeltuin gelegen en ook kun je er snowtuben. Faciliteiten als een skischool, skiverhuur, supermarkten, diverse winkeltjes, restaurants en bars liggen allemaal binnen handbereik. Vanuit het appartement kijk je uit op de schaatsbaan en daarachter bevindt zich een enorme Spa met o.a. een zwembad, hammam, jacuzzi, verschillende sauna's en massage- en schoonheidsbehandelingen. In appartement Lake-Placid kun je na een dag op de ski's overigens ook ontspannen in je eigen sauna! Bij de inrichting van dit 6-persoons appartement is veel gebruik gemaakt van hout, wat het een warme uitstraling geeft. In de woonkamer bevindt zich een open haard en verder zijn alle slaapkamers voorzien van een eigen badkamer! Voor gemeenschappelijk gebruik vind je in het gebouw een skiberging en een wasruimte (tegen betaling). Je beschikt over 1 parkeerplaats in de parkeergarage van de résidence.
Vanaf € 1.335,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Panorama Chalet Amadé
Het vrijstaande chalet ligt op 10 minuten afstand van het gezellige dorpscentrum van Mauterndorf. In dit comfortabel en sfeervol ingerichte vakantiehuis kun je met 12 personen vakantie vieren! Zo zijn er in totaal vijf slaapkamers waarvan drie slaapvertrekken een badkamer en suite hebben. Twee van deze slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en één met 2-persoonsbed en stapelbed. De andere twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en delen een badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel. Er is een grote, volledig ingerichte keuken, royale eethoek, een sfeervolle open haard en gezellige zithoek. Als kers op de taart zit er een riante ontspanningsruimte op de begane grond met Finse sauna, douche en relaxruimte. In de winter biedt chalet Amadé de perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige wintersportvakantie. De skibus (op 150 meter afstand van het chalet) brengt je in vijf minuten naar het familievriendelijke skigebied Grosseck/Speiereck of in een kwartiertje naar het uitgestrekte skigebied Obertauern. Wat ook echt een aanrader is, is het volgen van een winterwandelroute die je langs de burcht van Mauterndorf leidt, Aan het eind van de dag bereid je een heerlijke maaltijd in het chalet, of eet je een hapje in één van de restaurantjes om vervolgens nog even je spieren te ontspannen in de Finse sauna van het chalet zodat je voor de volgende dag weer fit bent. Als dat geen geslaagde wintersport wordt! In de zomer is het genieten op het royale terras van het chalet met schitterend uitzicht op het berglandschap en de gezellige tuin. Je zou bijna niet meer van het chalet vandaan willen, maar er is zoveel te ontdekken in de omgeving! Wandelfanaten en mountainbikers kunnen hun hart ophalen op de Grosseck Speiereck Adventure Mountain met diverse routes, ga zwemmen (met de kinderen) in een zwembad of natuurmeer of maak een onvergetelijke vlucht in een zweefvliegtuig! Bij het verblijf van het chalet zit het gebruik van de ?LungauCard? inbegrepen.
Vanaf € 1.300,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Dorfresidence & Residence Schmiedhöfl - 6-8 personen
Deze mooie, comfortabele appartementen liggen verdeeld over twee gebouwen in Maria Alm: Dorfresidence en Residence Schmiedhöfl, op 400 meter van elkaar verwijderd. Het dorpscentrum van Maria Alm met diverse winkels, restaurants en bars vind je op 100-400 meter van je appartement. De piste en Natrun Dorfj@t skilift zijn gelegen op 120-600 meter. Vanaf het bergstation kun je skiën naar het beginpunt van de 'Königstour' skitocht, deze loopt via Dienten naar Mühlbach en weer terug naar Maria Alm! Direct naast Dorfresidence bevindt zich het bijbehorende hotel met o.a. de receptie en een ontbijtruimte. In de appartementen is broodjesservice mogelijk. In beide residences is een skiberging en er zijn parkeerplaatsen. In Residence Schmiedhöfl is tevens een lift en een parkeergarage aanwezig.
Vanaf € 1.565,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Alba - 4 personen
Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.
Vanaf € 556,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Corona - 2 personen
De appartementen Corona hebben een gunstige, maar rustige ligging in het centrum van Sölden, ca. 400 meter verwijderd van de Giggijochbahn en de skipiste. Ook vind je binnen een straal van ca. 100 meter van het appartementengebouw o.a. een supermarkt en een aantal restaurants, bars en winkels. De skibus vertrekt op 200 meter afstand. Als gast van de appartementen Corona heb je 1 keer per dag gratis toegang tot het binnenzwembad en de sauna van de Freizeit-Arena Sölden, dat op slechts 100 meter afstand gelegen is. Ook kun je hier tegen betaling o.a. gebruik maken van de overige wellnessfaciliteiten, verschillende sportfaciliteiten, de schaatsbaan en de bowlingbaan. Ook voor een bruisende après-ski ben je in Sölden aan het juiste adres. Corona bestaat uit 13 appartementen, allen met een comfortabele en goed verzorgde inrichting. Er is een receptie, internet (Wi-Fi), een wasmachine en droger (tegen betaling) en een skiberging met skischoenendroger. Ook is het mogelijk om ter plaatse broodjesservice te regelen. Bij het appartementengebouw zijn parkeerplaatsen gelegen.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
