Voordelig een Vakantiebungalow huren

Haus Amelie Top 4

Dit 12-persoonsappartement maakt deel uit van het appartementencomplex Haus Amelie in het bergdorpje Königsleiten. Gelegen bovenin het dorp waardoor je een fenomenaal uitzicht hebt over de bergen, het dal en het dorp! In de comfortabele zithoek kun je heerlijk ontspannen, de typisch Oostenrijkse eethoek nodigt uit om gezellig (na-)te tafelen of een spelletje te spelen met je reisgenoten en in de volledig uitgeruste keuken bereid je in een handomdraai een lekkere maaltijd. De slaapplaatsen van het appartement zijn verdeeld over drie slaapkamers, één met 2-persoonsbed en stapelbed, één met stapelbed en twijfelaar (160 cm breed) en één met een 2-persoonsbed, 1-persoonshoogslaper en een opklapbed. In de winter zit je in dit appartement dichtbij de ?Dorfbahn? skilift en de skipiste. De Zillertal Arena is een skigebied met vele kilometers vers geprepareerde pistes voor zowel de doorgewinterde als beginnende wintersporter. Op de oefenweide, centraal gelegen in het dorp, worden skilessen gegeven. Als afwisseling is het maken een sneeuwschoenwandeling een echte aanrader. Iedere week wordt er een sneeuwschoen wandeltocht met gids georganiseerd, het doet oude tijden herleven! Bij een goede wintersportvakantie mag de après-ski natuurlijk niet ontbreken, in het gezellige dorpscentrum kun je dan ook genieten van de bruisende après-ski of eet een hapje in één van de Oostenrijkse restaurants. ?s Avonds steek je de houtkachel in het appartement aan en klets je na over de wintersportbelevenissen van die dag, morgen wellicht een ritje van de rodelbaan wagen met z?n allen? In de zomer biedt Königsleiten talloze mogelijkheden voor een veelzijdige zomervakantie. Voor de kinderen is een uitstapje naar het Sparreboskasteel een feest! Er is een klimtoren, een toren met glijbanen, een waterspeelplaats en een avonturen speelplaats. Of breng een bezoek aan de Krimmler watervallen, een indrukwekkend gezicht voor jong en oud. De schitterende omgeving leent zich uitstekend voor het maken van mooie wandelingen of fietstochten. Huur een mountainbike om een intensieve trail te volgen of stap op een elektrische fiets om de omgeving op ontspannen wijze te verkennen. Ben je in voor meer actie? Roetsj van de berg af over de zomerrodelbaan of overwin je hoogtevrees aan de Flying Fox zipwire!

Vanaf € 258,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Haus Lattacher inclusief catering, zondag t/m zondag - 18-20 personen

Chalet Haus Lattacher inclusief catering, zondag t/m zondag - 18-20 personen
Chalet.nl

Haus Lattacher is een gemoedelijk chalet gelegen in Stuben aan de voet van de Arlbergpas. Het chalet is zeer gunstig gelegen, aan de piste en naast de 'Albona' skilift. Deze lift brengt je direct het skigebied in, vanuit hier kun je tevens richting St. Anton of St. Christoph skiën. Ook het centrum van Stuben is gelegen op loopafstand, hier vind je onder andere een aantal café's, restaurants en een supermarkt. Met de auto kun je tot vlak bij het chalet komen om de spullen uit te laden, vervolgens kun je de auto gratis parkeren op het dorpsparkeerterrein. Haus Lattacher bestaat uit twee chalets, de één is geschikt voor maximaal 7 personen en de ander voor 20 personen. Ze kunnen apart van elkaar, maar ook gezamenlijk worden gehuurd. Ze hebben ieder een eigen ingang en zijn samen geschikt voor 27 personen. Chalet Haus Lattacher wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie extra opties voor volledige omschrijving). Het ontbijt vindt plaats in het chalet en het 3-gangen diner vindt plaats in het restaurant van 'Hotel Mondschein', op ca. 300 meter van het chalet. Met deze service hoef je je dus nergens meer druk om te maken en kun je volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering staff verblijft in een afzonderlijk gedeelte van het skichalet, dus je hebt volledige privacy.

Vanaf € 11.810,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Les Temples du Soleil studio met slaaphoek - 2-4 personen

Appartement Les Temples du Soleil studio met slaaphoek - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Les Temples du Soleil heeft een perfecte ligging in het populaire wintersportoord Val Thorens. De résidence bevindt zich namelijk direct aan de skipiste en slechts 20 meter van de skiliften vandaan! Hierdoor kun je 's ochtends dus meteen de ski's onderbinden en het ruim 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées gaan ontdekken! De appartementen Les Temples du Soleil liggen verspreid over twee gebouwen en hebben een eenvoudige inrichting. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet tegen betaling) en een balkon met een mooi uitzicht op de bergachtige omgeving. In de résidence zijn diverse faciliteiten aanwezig, zoals een wellnessruimte (tegen betaling, kinderen onder de 18 jaar alleen toegestaan onder begeleiding van een volwassene) met een sauna, hammam, twee jacuzzi's en fitnessapparatuur, een kleine supermarkt, sportwinkel, bar, restaurant, kinderclub en wasserette. Auto's kun je tegen betaling parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, ca. ? 84,00 per auto per week).

Appartement Résidence Les Cristaux Appartement 20 - 6-8 personen

Appartement Résidence Les Cristaux Appartement 20 - 6-8 personen
Chalet.nl

Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.

Chalet-appartement CGH Résidence Le Telemark - 6-8 personen

Chalet-appartement CGH Résidence Le Telemark - 6-8 personen
Chalet.nl

CGH Résidence Le Telemark is een mooie résidence, centraal gelegen aan het begin van de wijk Tignes le Lac. De gehele résidence bestaat uit in totaal 52 appartementen. Le Telemark is direct op de piste (Bleuet piste) gelegen. De Chaudannes skilift is op loopafstand van de résidence gelegen. CGH Résidence Le Telemark is van alle luxe voorzien, zo is er een overdekt en verwarmd zwembad, een jacuzzi, sauna, Turks stoombad en een fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement). Broodjesservice is te regelen via de receptie.

Appartement Le Roc Noir type 3, 75 m² pistezicht - 6-8 personen

Appartement Le Roc Noir type 3, 75 m² pistezicht - 6-8 personen
Chalet.nl

De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.