Hochleger am Anger 13
Dit sfeervolle 3-kamer appartement ligt op een toplocatie in het geliefde dorp Königsleiten. Het is keurig ingericht voor 7 personen en heeft een schitterend uitzicht op het dorp en de prachtige bergtoppen. Op de woonetage bevindt zich de gezellige woonkamer met compleet ingerichte open keuken waarin je gemakkelijk een lekkere maaltijd in elkaar zet, gezellig (na-)tafelen aan de eettafel of met de voeten omhoog ontspannen in de zithoek met toegang tot het balkon. Via de trap in de woonkamer kom je op de bovenverdieping met twee slaapkamers en de badkamer. Eén van de slaapkamers heeft een 2-persoonsbed en twee 1-persoons bedden. De andere slaapkamer heeft naast het 2-persoonsbed en een 1-persoonsbed/bank. Loop het water je in de mond bij de gedachte aan de Oostenrijkse keuken? Er zitten diverse restaurants op loopafstand van het appartement! In de winter rol je vanuit je bed zo de ?Dorfbahn? gondel in met toegang tot het uitgestrekte skigebied van de Zillertal Arena. Door het grote aanbod van pistes is er voor zowel de beginnende als gevorderde skiër gegarandeerd sneeuwplezier. Of glij met je sleetje van de centrale oefenweide in het dorp, aan de achterzijde van het appartement. Ben je in een romantische bui? Maak een arrensleetocht naar de Krimmler watervallen, een onvergetelijke ervaring. Na een winterse dag is het tijd voor een afzakkertje in de bruisende après-ski voordat je lekker ontspant in het appartement. In de zomer geniet je van een stevig ontbijt op het zonnig gelegen terras, beter kun je de dag niet beginnen! Het prachtige berglandschap leent zich uitstekend voor ontspannen of intensieve wandel-/fietstochten. Neem de ?Dorfbahn? de berg op om hoog in de Alpenweides te wandelen en versteld te staan van de schitterende vergezichten. Voor de kinderen is er ook genoeg te beleven in de omgeving. Neem ze mee naar het Sparreboskasteel waar ze heerlijk kunnen spelen en klauteren. Het Durla?boden stuwmeer biedt waterpret aan zowel jong als oud. Je kunt er heerlijk zwemmen maar ook surfen, zeilen en roeien!
Vergelijkbare Accommodaties
Auf der Hoss Top 10
Het appartementencomplex Auf der Hoss staat in het bekende bergdorp Königsleiten en is comfortabel ingericht voor 6 personen. Vanaf het balkon heb je een schitterend uitzicht op de omgeving. In de woonkamer staat een zithoek en een gezellige, typisch Oostenrijkse eethoek waar niet alleen lekker (na-)getafeld kan worden, maar ook een gezellig spelletje gespeeld kan worden! De keuken is van alle gemakken voorzien en er zijn in totaal drie slaapkamers. Twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en in de derde slaapkamer staat een stapelbed. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het gebouw. Doordat het appartementencomplex centraal in het dorp gelegen is, zijn alle faciliteiten zoals de supermarkt, diverse restaurants en sportwinkels op loopafstand te bereiken. In de winter zit je goed in dit sneeuwzekere bergdorp op 1600 meter hoogte. Het appartement ligt vlakbij de piste van het skigebied de Zillertal Arena. Dit uitgestrekte skigebied omvat vele kilometers piste voor zowel de ervaren als minder ervaren wintersporter. Ook voor langlaufliefhebbers biedt het skigebied diverse mogelijkheden. De skibus stopt vlakbij het appartement en brengt je snel naar de ?Dorfbahn? skilift in het dorp, waar boven bij het bergstation een sneeuwzekere hoogteloipe start. Königsleiten heeft tevens een leuke rodelbaan van ca. 1 kilometer lang, roetsj jij straks over de baan naar beneden? Na alle inspanning kun je wel een stevige maaltijd gebruiken, hiervoor bieden de vele restaurantjes een toevlucht waar je geniet van de overheerlijke Oostenrijkse keuken. In de zomer beleef je een veelzijdige zomervakantie in de omgeving van Königsleiten. Bekijk de sterren van dichtbij bij helder weer in Europa?s hoogst gelegen planetarium, een unieke ervaring! Een bezoek aan de Krimmler watervallen mag natuurlijk niet ontbreken, wanneer je met de kids op stap bent is het leuk om naar het naastgelegen themapark ?WasserWunderWelt? te gaan waar je alles leert over water in de bergen. Op het Durla?boden stuwmeer kun je heerlijk zwemmen, roeien, zeilen of surfen! De speeltuin naast het meer biedt speelplezier aan de jongere kinderen en er is de mogelijkheid tot barbecueën. Beter kun je een ?s zomerse dag niet afsluiten.
Vanaf € 243,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Wellnessapartments Fürschuß - 6 personen
Op een zonnige locatie in Neukirchen am Großvenediger vind je Wellnessapartments Fürschuß. Na een dag op de piste kun je hier heerlijk ontspannen. Zo is er o.a. gemeenschappelijke wellnessruimte bestaande uit een overdekt verwarmd zwembad, een sauna, fitnessruimte, relaxruimte en salon met massagemogelijkheid. Het centrum van Neukirchen am Großvenediger en de skilift waarmee je het familievriendelijke Wildkogel Ski Arena skigebied in komt liggen op ca. 1 km. De skibus stopt al op 150 meter van het appartement. Bij de skilift bevindt zich ook een oefenweide (geopend al naar gelang weersomstandigheden). Heb je interesse in meerdere skigebieden, rijd dan eens naar Hollerbach (ca. 11 km) en ontdek het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg of rijd naar Königsleiten (ca. 15 km) voor het skigebied van de Zillertal Arena. Het appartementenhuis bestaat uit drie verdiepingen en is in 2017 gerenoveerd. Bij Wellnessapartments Fürschuß zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.430,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Fermes Emiguy - 4-6 personen
Deze vrij nieuwe résidence is eind 2011 geopend en bestaat uit vier chaletgebouwen (met lift) met in totaal 74 appartementen. Les Fermes Emiguy is gelegen op ca. 400 meter van piste en de skiliften en 300 meter van het gezellige centrum met verschillende winkeltjes, restaurants en bars. Ook is er een schaatsbaan en bowling in Les Gets. Ter plaatse heb je in principe geen auto nodig, aangezien er van 8.00 uur 's ochtends tot 18.00 uur 's avonds een gratis skibus door het resort rijdt (halte op ca. 200 meter). De gasten van Les Fermes Emiguy kunnen gratis gebruik maken van diverse luxe faciliteiten waaronder een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi en een fitnessruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van de sauna en het Turks stoombad (één gratis sessie per appartement). Ook is er een wasserette in de résidence waar men tegen betaling gebruik van kan maken. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 384,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Alpenchalet - 8 personen
Alpenchalet is een mooi en comfortabel chalet in Canadese blokhutstijl (alles massief hout). Het chalet is rustig gelegen aan een grote weide met eigen vijver/bron waar in de winter op geschaatst kan worden (afhankelijk van de weersomstandigheden). Het chalet is geschakeld met een identiek chalet. De chalets zijn o.a. voorzien van een eigen infraroodcabine, houtkachel, balkons en een terras. Internet via Wi-Fi (tegen betaling) mogelijk. De Alpenchalets zijn op loopafstand van het kleine centrum met mini-markt/bakker en enkele Gasthof-restaurantjes gelegen. Op ca. 50 meter afstand vind je de skibushalte (gratis skibus naar Zell am See en Kaprun; met de auto op ca. 15 minuten) en een babylift en skischool liggen op ca. 200 meter afstand. Er gaat een langlaufloipe vlak langs de Alpenchalets. Per chalet beschik je over twee parkeerplaatsen in de carport. Indien je 's avonds geen zin hebt om te koken, kun je het diner van het nabijgelegen hotel in je chalet laten bezorgen. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in Kaprun, de skiverhuur zit zowel in het centrum als bij het Alpincenter op de Kitzsteinhorn.
Vanaf € 509,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence K2 nr. 03 - 4 personen
In Les Gets vind je de recent gebouwde Résidence K2, bestaande uit meerdere modern ingerichte appartementen van 4 tot 6 personen. Vanaf de résidence loop je in ongeveer 200 meter naar de piste en de stoeltjeslift Pérrières Express, waarmee je je in het skigebied van Les Portes du Soleil begeeft. Op ca. 300 meter afstand van de appartementen zijn een Sherpa supermarkt en een restaurant/bar te vinden. In het sfeervolle centrum van Les Gets bevinden zich echter nog veel meer leuke restaurants, bars en winkels. Het centrum is te voet bereikbaar (ca. 750 meter), maar je kunt ook de skibus nemen. De skibus vertrekt tegenover de stoeltjeslift Pérrières Express en rijdt ook naar de Chavannes skiliften, waar zich de skischolen bevinden. Verder heb je in het dorp o.a. de mogelijkheid om te schaatsen, sleeën, bowlen of een bezoek te brengen aan een wellnesscentrum. De comfortabele appartementen van Résidence K2 hebben allemaal één of meerdere balkons en een eigen skilocker in de gezamenlijke skiberging. De auto parkeer je in de parkeergarage onder de résidence (1 parkeerplaats per appartement). Ook buiten bij de résidence zijn parkeerplaatsen. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 647,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
