Pure Hinterthal Top A5
De appartementen van het Pure Hinterthal complex, waarvan woning A5 een onderdeel is, zijn zeer luxe en comfortabel ingericht en liggen in het bergdorpje Hinterthal op circa 10 minuten van het bekende Maria Alm. Dit 4-persoonsappartement ligt op de begane grond. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het terras met een ruime aangrenzende tuin. De woonkamer heeft een gezellige zithoek met slaapbank en open haard. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien, niets staat in de weg om heerlijke maaltijden te bereiden en in de eethoek kun je gezellig (na-)tafelen. De twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed, en één van de slaapkamers heeft een eigen badkamer. Na een actieve vakantiedag is er niks zo fijn dan het bad vol te laten lopen om even lekker te bubbelen! Aan luxe en comfort zal het je niet ontbreken in Pure Hinterthal A5. In de winter is het vaak al vroeg in het seizoen mogelijk om mooie afdalingen te maken. Hinterthal ligt op circa 1000 meter in een ?sneeuwloch? en daardoor erg sneeuwrijk. De skipistes liggen op loopafstand en met de vele leuke skiverbindingen zijn andere plaatsen in het uitgestrekte skigebied van Hochkönig al skiënd of snowboardend te bereiken. Na een lange dag vol winterse uitdagingen is het heerlijk bijkomen in de sauna van het appartement. In de zomer is er voor iedereen wel wat leuks te beleven in de omgeving van Hinterthal. Natuurliefhebbers en sportievelingen kunnen diverse wandel-/hike- of fiets-/mountainbikeroutes volgen. Of overwin je hoogtevrees in het nabijgelegen klimpark ?Erlebnisberg Natrun? waar je een klimparcours kunt volgen tussen de boven, over een zipwire kunt zoeven of een vrije val van 14 meter kunt maken! Of breng een bezoekje aan het plaatsje Mühlbach waar de kinderen kunnen spelen in een leuke speeltuin terwijl je zelf geniet van een hapje en drankje op het terras van het bergrestaurant. De mogelijkheden zijn divers!
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Brunner - 4 personen
Appartement Brunner heeft in december 2015 zijn deuren geopend. De ligging is fantastisch, in het centrum van Niederau en direct naast de Markbachjochbahn skilift en piste. De skibus stopt voor de deur. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Het skigebied Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau beschikt over 145 km piste. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser - Brixental in (279 km piste). Restaurants, bars en winkels liggen in de nabije omgeving. Brunner beschikt over 7 luxe appartementen en heeft een receptie, restaurant, lift, skiberging en parkeerplaatsen. Je mag gratis gebruik maken van de sauna in appartementen Vicky (ca. 300 meter afstand). De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 770,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Pure Hinterthal Top A2
Vier met 6 personen een heerlijke vakantie in de regio Hochkönig in appartement Pure Hinterthal A2. Dit appartementencomplex staat in het kleine, typisch Oostenrijkse dorpje Hinterthal. Ontspannen staat hoog in het vaandel van het appartement, de luxe badkamer heeft een heerlijk ligbad, inloopdouche met regendouche en een Finse sauna. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers waarvan één met 2-persoonsbed, één met twee 1-persoonsbedden en een grote slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer en suite. Er staat een 2-persoonsslaapbank in de woonkamer en de open keuken is van alle gemakken voorzien. Aan de eettafel kan gezellig gegeten worden, of daag je reisgezelschap uit voor een spelletje! Vanuit de grote slaapkamer en de woonkamer heb je toegang tot het riante terras. In de winter biedt appartement A2 de perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige wintersportvakantie. De skischool zit vlakbij en de skilift zit 200 meter verderop. Deze skilift brengt je in verbinding met de vele pistes van het sneeuwzekere Ski Amadé, skigebied Hochkönig. Ook is er een groot loipenetwerk waarin langlaufliefhebbers prachtige tochten kunnen maken. Na een inspannende dag in de sneeuw is er niets zo lekker als ontspannen in je eigen appartement. Laat een warm bad vollopen of zweet de vermoeidheid uit je spieren in de Finse sauna. Zo ben je de volgende dag weer fit om de (verse) sneeuw te trotseren. Wil je eens iets anders? Wat dacht je van een ritje over de rodelbaan in Mühbach! In de zomer kun je de dag niet beter beginnen dan met een ontbijtje op het riante terras. De natuur van de vakantieregio Hochkönig leent zich uitstekend voor het maken van prachtige wandelingen, fietstochten of voor de fanatiekelingen een intensieve hike of mountainbiketocht. En wist je dat rodelen niet alleen een winterse activiteit is? Je kunt ?s zomers een spectaculaire rit van 1,6 kilometer lang maken van de Alpine Coaster zomerrodelbaan op de Biberg in Saalfelden. Je kunt ook op een ontspannen manier genieten van de schitterende omgeving, stap op de skilift in Mühlbach en aanschouw mooie vergezichten vanaf het terras van het bergrestaurant terwijl de kinderen spelen in de Toni?s Alm speelplaats.
Vanaf € 1.518,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantiehuis Chiantiview
Het ligt in het hart van de Chianti Classico, omringd door wijngaarden en Capannole, een oud gehucht uit de 15e eeuw. "Chiantiview" is een van de 11 onafhankelijke vakantieappartementen op deze rustige plek en biedt een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels van Chianti. Een ideale plek om een ontspannende vakantie te combineren met een actieve vakantie en om de hele Chianti-regio en de rest van Toscane te ontdekken, rijk aan cultuur, geschiedenis, lekker eten en beroemde wijnen. Radda in Chianti ligt op slechts een korte afstand en 2 km onverharde weg in goede staat leidt naar het pand, dat toegankelijk is via een elektrische toegangspoort.
Vanaf € 735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Landhaus Gschwandtner - 15 personen
Deze 200 jaar oude boerderij is in 2007 compleet gerenoveerd en is rustig gelegen met prachtig uitzicht op het Dachstein massief. Het dichtstbij gelegen dorp met o.a. winkels, restaurants en cafés is gelegen op 5 km. Schladming is gelegen op 7 km. De skipistes zijn gelegen op 4 km van het chalet. Parkeermogelijkheid voor het chalet.
Vanaf € 1.735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Schöneben Haus Edelweiss
Maisonnette Haus Edelweiss ligt in het dorpje Wald im Pinzgau, in het Salzburgerland. In Haus Edelweiss kun je tot 8 personen verblijven én op aanvraag met je huisdier! Er zijn drie slaapkamers in totaal, twee slaapkamers met 2-persoonsbed en één slaapkamer met 2-persoonsbed en stapelbed. De trap naar de slaapverdieping deelt de living in twee delen. Aan de rechterkant zit een open keuken met eethoek en aan de linkerkant een zithoek met typisch Oostenrijkse kachelofen. En na een actieve dag in de buitenlucht van Oostenrijk laat je je spieren ontspannen in de Finse sauna van de maisonnette. Tijdens je verblijf heb je bovendien gratis toegang tot het naastgelegen Kristall(zwem)bad van Wald im Pinzgau! In de winter kun je zowel naar skigebied de Zillertal Arena als de Wildkogel Arena voor een veelzijdige wintersportvakantie. De skibus ligt op loopafstand van maisonnette Haus Edelweiss. Beide skigebieden hebben pistes die geschikt zijn voor beginnende en ervaren wintersporters. Na een sportieve dag in de sneeuw is er niks zo fijn als gezellig napraten over de avonturen van die dag bij de opgestookte kachelofen of om je reisgezelschap uit te dagen voor een spelletje aan de eettafel. In de zomer biedt Haus Edelweiss de perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige zomervakantie. Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan, zie jij jezelf al wandelen in de prachtige Oostenrijkse natuur van het Nationalpark Hohe Tauern, samen met je trouwe viervoeter? In de omgeving van Wald im Pinzgau valt genoeg te ontdekken! Voor de kinderen zijn er verschillende zwemmeertjes en speeltuinen te vinden, er is een outdoor activity centre in de buurt die onder andere bergklimtochten organiseert en geniet van de Oostenrijkse keuken in de vele restaurants en Gasthoven.
Vanaf € 438,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
