Voordelig een Vakantiebungalow huren

Smaragdresort Chalet Bergblick

Ben je opzoek naar een zeer luxe vrijstaande vakantiewoning voor 13 personen? Neem even de tijd om chalet Bergblick te bekijken! Dit chalet staat aan de rand van het centrum van het idyllische dorpje Bramberg am Wildkogel en zoals de naam al doet vermoeden heeft het een prachtig en vrij uitzicht op de bergtoppen. Het chalet is met veel zorg en smaak ingericht, het zal je aan niks ontbreken. De moderne keuken met kookeiland is van alle gemakken voorzien en aan de typisch Oostenrijkse eettafel is het gezellig (na-)tafelen. Er staat een comfortabele zithoek in de woonkamer met een sfeervolle open haard. Er zijn in totaal vijf slaapkamers waarvan drie met luxe badkamer en suite. De slaapkamer op de bovenste etage heeft naast een eigen badkamer tevens een eigen keukentje, ideaal als je op vakantie gaat met familie of een grote groep. In de winter is het genieten van een knisperend haardvuur met een prachtig uitzicht op de dalafdaling van het Wildkogel Arena skigebied. Wat wil je nog meer? Deze afdaling loopt langs het Smaragdresort naar beneden, evenals de 14 kilometer lange rodelbaan van Bramberg. In 45 minuten roetsj je op een slee van de berg af, een ervaring die niet mag ontbreken tijdens je wintersportvakantie. De fanatieke wintersporter zoekt gemakkelijk nog meer kilometers vers geprepareerde pistes op bij het wereldberoemde skigebied de Kitzbüheler Alpen. Met 5 minuten rijden bereik je ?Panoramabahn? in Hollersbach die je direct hoog in het skigebied brengt. In de zomer kom je helemaal tot rust op het fijne terras met fraai uitzicht op de bergen van het Nationalpark Hohe Tauern. Dit is één van de grootste natuurparken van Europa. Na een dagje relaxen zijn er ook vele attracties en bezienswaardigheden te bezoeken. Om het extra aantrekkelijk te maken is de ?Nationalpark Sommercard? bij het verblijf inbegrepen. Met deze zomerkaart kun je de meeste attracties gratis kunt bezoeken en krijg je hoge kortingen. De omgeving leent zich uitstekend voor het maken van prachtige wandelingen en fietstochten, in diverse moeilijkheidsgraad en onderweg kom je overal wel een speeltuin tegen waar de kinderen zich in uit kunnen leven.

Vanaf € 828,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Smaragdresort Top 4.8

Smaragdresort Top 4.8
Chaletsplus.com

Deze luxe maisonnettewoning, met plaats voor 8 personen, maakt deel uit van het Smaragdresort in Bramberg am Wildkogel. Smaragdresort Top 4.8 is van alle gemakken voorzien en heeft een luxe en moderne afwerking. De living heeft een volledig uitgeruste woonkeuken met typisch Oostenrijkse eethoek. Omdat appartement Top 4.8 op de hoek gelegen is, zijn er twee extra ramen bij de eethoek geplaatst waardoor je extra zicht hebt op het kerktorentje van Bramberg. In de comfortabele zithoek kun je lekker relaxen. Kom helemaal tot rust in de ontspanningsruimte met Finse sauna zitje, ligstoelen en douche, wat een luxe! De maisonnette is voorzien van een traphekje in de woonkamer. In totaal zijn er drie slaapkamers waarvan twee met eigen badkamer. In de gezamenlijke parkeergarage kunnen twee auto?s geparkeerd worden. In de winter zit je goed voor een heerlijke wintersportvakantie in appartement Smaragdresort Top 4.8! Direct vanuit je appartement kun je de afdaling op die uitkomt bij de skigondel waarmee je weer naar de top van de berg gebracht wordt. De skischool zit bij de skigondel en op de oefenweide kan ook leuk sleetje gereden worden! Vanuit het Smaragdresort is het grotere skigebied de Kitzbüheler Alpen gemakkelijk te bereiken. Ski?s en skischoenen kunnen opgeborgen worden in de gezamenlijk berging van het resort om vervolgens te genieten van alle comfort die de vakantiewoning te bieden heeft. Of toch nog even het gezellige dorpscentrum in voor de bruisende après-ski om de dag mee af te sluiten? In de zomer biedt Smaragdresort Top 4.8 de perfecte uitvalsbasis voor diverse uitstapjes. Tijdens je verblijf kun je gebruik maken van de ?Nationalpark Sommercard? waarmee je onder andere gratis gebruik kunt maken van de Pinzgauer Lokalbahn om musea te bezoeken in één van de omliggende dorpjes. Of huur een E-Bike met korting en volg een deel van de bekende ?Hohe Tauernradweg? langs de rivier de Salzach en door pittoreske Oostenrijkse dorpjes. Sportievelingen kunnen intensieve hikes of mountainbiketochten maken door het natuurgebied Nationalpark Hohe Tauern. Of blijf ?thuis? en lees in alle rust een goed boek op het terras van de maisonnette.

Smaragdresort Chalet Emerald

Smaragdresort Chalet Emerald
Chaletsplus.com

In dit luxueuze chalet geniet je van een ontspannen, comfortabele vakantie met maximaal 12 personen. Chalet Emerald is deel van het Smaragdresort dat aan de rand van het gezellige dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt. In de woonkamer is het heerlijk vertoeven in luxe en comfort, de moderne woonkeuken bestaat uit een kookeiland en een riante eettafel met een breed uitzicht op de omliggende bergen. Of relax in de gezellige zithoek van het chalet. Vanaf de woonkamer heb je toegang tot het terras en het balkon. Voor de ultieme ontspanning neem je plaats in de Finse sauna, je kunt je niks beters wensen na een actieve dag in de Oostenrijkse bergen. In totaal zijn er vijf slaapkamers waarvan twee slaapkamers van een badkamer en suite zijn voorzien. Kom je vakantie vieren met jonge kinderen? Er is een traphekje aanwezig dus ze kunnen veilig rondbanjeren in het chalet. De gezamenlijke parkeergarage van het resort ligt op 25 meter loopafstand. In de winter heb je het getroffen met de perfecte ligging van het chalet, zowel de dalafdaling als de rodelbaan loopt direct langs het Smaragdresort. Daarbij heeft het ski-in, ski-out chalet een eigen skiberging met skischoendroger. De ?Smaragdbahn? gondel brengt je hoog in het skigebied de Wildkogel Arena en zit onderaan de afdaling. Hier is tevens de skischool te vinden. Langlaufliefhebbers genieten van vele kilometers loipes met indrukwekkende uitzichten op de Gro?venediger. Wil je als fanatieke wintersporter nog meer kilometers piste trotseren? Binnen 5 minuten rijden, met de auto of gratis skibus, sta je bij de ?Panoramabahn? in Hollersbach die je in het uitgestrekte skigebied de Kitzbüheler Alpen brengt. In de zomer voel je je de koning(in) te rijk in chalet Emerald en start je de dag met een adembenemend uitzicht op de bergtoppen van het Nationalpark Hohe Tauern. Verken jij later die dag het gebied over één van de uitgestippelde wandel-, of fietsroutes? Of wordt het een dag vol waterpret bij een zwemmeertje in de omgeving, erg leuk met de kinderen. Een bezoek aan het museum van Bramberg maakt duidelijk waar de naam van het resort aan ontleent is, hier bekijk je onder andere de wereldberoemde smaragd uit het Habachdal. Met de inbegrepen ?Nationalpark Sommercard? beleef je verschillende gratis activiteiten en geniet je van diverse kortingen in de omgeving.

Vanaf € 1.053,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villa Navacchio

Villa Navacchio
Villaexpert.nl

19th century villa on the outskirts of Pisa. Recently restored by the owner who furnished the villa with design pieces making it a high-class, stylish and relaxing villa. The villa and its pool is made of 4 independent buildings that can be booked separately: the villa, the dependence with garden, the suite and the ? Casa delle Lanterne? (House of Lanterns), a small house characterized by a charming living room with lanterns (hence its name) hanging from the ceiling, facing the swimming pool. The owner, friendly, nice and discreet person, lives in a wing of the property with three dogs on the other side of the swimming pool and has access to the garden and pool. The property includes a spacious park, fully fenced, where you can have pleasant walks. Peaceful position even though the technological center is set close to the property and a street transited by residents passes nearby. Fine furnishing with some authentic pieces of art. Central heating.

Vanaf € 1.218,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Les Chalets du Galibier - 2-4 personen

Appartement Les Chalets du Galibier - 2-4 personen
Chalet.nl

De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière Prestige met sauna - 14-16 personen

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière Prestige met sauna - 14-16 personen
Chalet.nl

Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!