Appartement Backgammon - 6-8 personen
Résidence Backgammon is rustig gelegen aan de rand van het bos van het authentieke dorpje Les Coches, onderdeel van het skigebied Paradiski-La Plagne. De appartementen hebben een gunstige ligging op slechts 50 meter van de piste en 100 meter van de skilift en skischool. Het centrum van Les Coches, met diverse winkels, restaurants en bars, een schaatsbaan, bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand. Met de gratis voetgangerslift ''Télébuffette'' kan je eenvoudig het centrum van Les Coches bereiken. De résidence bestaat uit zes verdiepingen en er zijn twee liften in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen zij voorzien van een balkon en een ski locker met skischoendrogers in de gezamenlijke skiberging. De résidence beschikt over een wellnessruimte met sauna, hammam en een fitnessruimte (tegen betaling en vooraf reserveren bij de receptie). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en wellnessruimte (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (tegen betaling). Broodjesservice is via de receptie te regelen. Rondom de accommodatie bevinden zich gratis, openbare parkeerplaatsen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Des Neiges Arolles - 6 personen
Mooie, comfortabele chalet-appartementen die van alle gemakken voorzien zijn. Chalet des Neiges Arolles is centraal gelegen in het gebied van het zeer sneeuwzekere Les Arcs en heeft een mooi uitzicht. De appartementen zijn over een aantal chaletgebouwen verdeeld en liggen in de chaletwijk van Arc 2000, vlak onder het centrum van dit moderne skistation. De piste eindigt op ca. 30 meter van het hoofdgebouw. De sleeplift is direct tegenover het receptiegebouw gelegen. Met deze lift heb je direct toegang tot het gehele skigebied. Om in het centrum te komen, kun je met een personenlift (deze bevindt zich in het gebouw tegenover de receptie) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn diverse winkels, restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. Chalet des Neiges Arolles heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna, fitness en verwarmd overdekt zwembad (allen gratis toegankelijk). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt, twee pubs en twee skiwinkels. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen. Chalet des Neiges Arolles beschikt over een eigen parkeergarage, de plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 100,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.20 meter, vooraf reserveren is sterk aanbevolen. Eventueel kun je de auto ook parkeren op één van de de openbare parkeerplaatsen (ca. ? 70,00 per week) of in één van de openbare parkeergarages (ca ? 90,00 per week) in het dorp.
Vanaf € 450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Buet met cabine - 4-6 personen
Perfect naast de pistes gelegen résidences met in totaal 54 appartementen op een rustige locatie in het familievriendelijk gedeelte Morillon les Esserts (1100 meter). Op minder dan 500 meter bevinden zich diverse winkeltjes, barretjes, de skiliften en de oefenpiste (skischool) met kindercrèche. Vanaf Les Esserts ben je snel in zowel het fabuleuze 'Grand Massif' skigebied als in het dorpje Morillon. Op zo'n 800 meter van Résidence Le Buet zijn openbare parkeerplaatsen (niet overdekt) waar je de auto gratis kunt parkeren.
Vanaf € 254,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Chamois - 4-6 personen
In het charmante plaatsje Le Levassaix, vlakbij het populaire Les Menuires, bevindt zich chalet-appartement Chamois. Dit appartement ligt slechts 100 meter van de blauwe piste (Bettex) vandaan, die uitkomt bij de stoeltjeslift Bettex. Deze stoeltjeslift eindigt boven Les Menuires, maar ook rijdt er een gratis skibus vanuit Le Levassaix naar Les Menuires. Aangezien er in Le Levassaix zelf geen winkels en restaurants te vinden zijn, kun je hiervoor uitwijken naar het centrum van Les Menuires. Dit centrum bevindt zich op ongeveer 1 km afstand van chalet-appartement Chamois. Naast supermarkten, (sport)winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden, zijn in Les Menuires ook de skischool en kinderopvang te vinden. Dit 4-6-persoons appartement bevindt zich op de eerste verdieping van chalet Chamois. Het appartement heeft o.a. gratis Wi-Fi en een balkon. De open haard in de woonkamer is ter decoratie. In het chalet is een skiberging met skischoenendrogers en er is parkeergelegenheid. In het op ca. 200 meter afstand gelegen chalet Cristal kun je gratis gebruik maken van de gemeenschappelijke wasruimte. Verder is het mogelijk om 's ochtends verse broodjes te laten bezorgen bij je appartement.
Vanaf € 294,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Selaou - 12 personen
Het nieuwgebouwde appartement Le Selaou bevindt zich in het populaire wintersportdorp Val Thorens. Vanaf het appartement is het slechts 100 meter lopen naar de skipiste, waar ook de skiliften en de (kinder)skischool te vinden zijn. In de directe omgeving van het appartement zijn diverse restaurants, bars en winkels gelegen. Het centrum van Val Thorens, waar meer faciliteiten te vinden zijn, ligt op ongeveer 5 minuten loopafstand. Dit 12-persoons appartement is modern en stijlvol ingericht en heeft o.a. een sfeerhaard, Wi-Fi internetverbinding en een balkon met bergzicht. Je skimateriaal kun je opbergen in de gezamenlijke skiberging met skischoenendrogers. In de nabijgelegen résidence Les Ancolies (ca. 100 meter) bevindt zich het restaurant Le Rendez-vous, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf te reserveren via www.valthoparc.com). De dichtstbijzijnde parkeergarage is P2.
Vanaf € 595,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Thorens - 10-12 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vanaf € 532,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |