Appartement Résidence Le Vermont - 2-4 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Résidence Les Sybelles - 2-4 personen
Résidence Les Sybelles bestaat uit verscheidene chalets, gebouwd in de traditionele stijl. Het complex bevindt zich bijna aan de pistes, op 600 meter van de dichtsbijzijnde winkels en op 1500 meter van het dorpscentrum. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een lounge met biljarttafel (tegen betaling), open haard, bar (alleen alcoholvrije dranken), skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). U kunt ook gratis gebruik maken van het overdekte zwembad van de résidence L'Orée des Pistes. Het complex beschikt over eigen (gratis) parkeergelegenheid en overdekte parkeerplaatsen tegen betaling (beperkt).
Vanaf € 222,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Valmonts de Val Cenis - 6-8 personen
Les Valmonts de Val Cenis is een gunstig gelegen résidence in het familievriendelijk Val Cenis. De résidence bestaat uit 176 appartementen voor 4 tot 8 personen, verdeeld over 7 grote chalets (met lift). De appartementen zijn gelegen in de wijk Lanslebourg en het centrum ligt op ongeveer 300 meter en op ca. 100 meter vertrekt de gratis skibus naar de andere wijken van Val Cenis. De résidence ligt direct aan de piste en op slechts 50 meter vind je maar liefst drie stoeltjesliften; Pont des Chèvres, Ramasse en de Turra die de verbinding met Termignon verzorgt. Eenmaal boven kun je de 125 km pistes van Val Cenis verkennen. Bij deze skiliften vind je ook het verzamelpunt van de skilessen en de kinderweide, dus dat is ook lekker dichtbij! Na een lange dag op de piste kun je als gast van Les Valmonts de Val Cenis gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad en tegen betaling van de sauna en hammam (1 sessie gratis)! Verder is er een receptie aanwezig met een lounge, biljarttafel, wasservice en broodjesservice. Er is Wi-Fi mogelijk in de appartementen (tegen betaling).
Vanaf € 228,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Marmottes - 4-6 personen
Les Chalets de Marmottes bestaat uit 20 chalets, elk met 6 appartementen, gebouwd in Savoyaardse stijl. Deze chalets liggen op slechts 50 meter afstand van het centrum, waar je de piste en de skilift vindt. In een straal van ca. 100 meter vind je allerlei restaurants en winkels. De chalet-appartementen hebben een centrale receptie met speelhoek en pooltafel. Tijdens de openingstijden kan je gebruik maken van gratis Wi-Fi internetverbinding. Aan de voorkant van de receptie zijn er gratis parkeermogelijkheden voor de auto. De chalets zijn gelegen richting het zuiden en hebben een prachtig uitzicht over het omliggende berglandschap. In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (ca. ? 20,00 per week, alleen per creditcard ter plaatse te betalen).
Vanaf € 218,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 4-6 personen
Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!
Vanaf € 235,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier studio met slaaphoek - 2-4 personen
Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.
Vanaf € 237,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
