Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Club MMV L'Altaviva Plus - 6-8 personen

In december 2018 zijn in Tignes 1800 de deuren geopend van de gloednieuwe résidence L'Altaviva. Deze résidence ligt direct aan de blauwe piste en naast de Boisses cabinelift, zodat je 's ochtends meteen op pad kunt gaan om het Espace Killy skigebied te gaan ontdekken! Aan het einde van je skidag kun je gemakkelijk weer terugskiën naar de résidence. Door middel van twee overdekte tapijtliften sta je vanaf de résidence in 5 minuten in het kleine centrum van Tignes 1800, waar je o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkt en enkele bars/restaurants vindt. De loopafstand naar het centrum is ongeveer 300 meter. Résidence L'Altaviva bestaat uit 142 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 8 personen, en heeft daarnaast een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, waar je gratis gebruik van kunt maken, maar ook in het wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen kun je heerlijk ontspannen na een sportieve dag op de piste! Voor een lekker diner (ter plaatse te reserveren) kun je terecht in het restaurant met terras, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Bij dit type appartement heb je 3x gratis toegang (voor 1 persoon vanaf 18 jaar) tot de wellnessruimte!

Vanaf € 432,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement La Bouillandire - 4 personen

Appartement La Bouillandire - 4 personen
Chalet.nl

Appartement La Bouillandire is gelegen net buiten het centrum van Les Gets. Op ca. 700 afstand bevinden zich de Chavannes skiliften. Bovenaan de skiliften is een beginnersgebied. Vanaf dit punt kan je naar Morzine skiën, van waaruit je aansluiting hebt op het gehele skigebied Les Portes du Soleil. De skibus stopt voor de deur van La Bouillandire. Het centrum van Les Gets bevindt zich op ca. 400 meter afstand en beschikt over vele voorzieningen, waaronder gezellige restaurants en bars, allerlei winkels en een kinderopvang. Verder zijn er diverse sportieve activiteiten te ondernemen zoals langlaufen, wandelen, hondensledetochten maken, rodelen en schaatsen. Er bevindt zich een skiberging in de residence en het appartement beschikt over één parkeerplek in de parkeergarage. Het is mogelijk om een Wi-Fi router te huren op aanvraag en tegen betaling.

Appartement Cap Neige Type 2 - 8-10 personen

Appartement Cap Neige Type 2 - 8-10 personen
Chalet.nl

In het populaire wintersportoord Tignes is in december 2016 de nieuwe résidence Cap Neige geopend. Deze résidence met wellness bevindt zich in de wijk Tignes Le Lac, op ongeveer 300 meter loopafstand van de piste en het vertrekpunt van de skiliften. Deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het moderne en sneeuwzekere skigebied Espace Killy, dat mogelijkheden biedt voor wintersporters van alle niveaus! Voorzieningen als (sport)winkels, de skischool, restaurants, après-ski bars en de skibushalte bevinden zich binnen een straal van 300 meter. De résidence bestaat uit 12 sfeervolle appartementen, geschikt voor 4 tot 16 personen. De appartementen bieden alle comfort en ruimte en het merendeel is voorzien van één of meerdere balkons. In de eigen wellnessruimte van résidence Cap Neige kun je na het skiën heerlijk ontspannen in het zwembad, de sauna en de hammam. Deze wellnessruimte is dagelijks (m.u.v. zaterdag) geopend van 16.00 tot 20.00 uur. Verder is er o.a. een bagageruimte, wasruimte, skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers en broodjesservice. In alle appartementen is Wi-Fi aanwezig. Dit appartement beschikt over één gratis parkeerplaats in een openbare parkeergarage in het dorp. Extra parkeerplaatsen kun je zelf vooraf reserveren via https://en.tignes.net/holidays/booking/online-car-parks (dichtstbijzijnde parkeergarage op ca. 500 meter: Lac 3).

Chalet-appartement Daria-I Nor met privé-sauna - 8 personen

Chalet-appartement Daria-I Nor met privé-sauna - 8 personen
Chalet.nl

Résidence Daria-I Nor is een nieuwe résidence (geopend in December 2018) met een zeer centrale ligging in de wijk Eclose in Alpe d'Huez. De piste en de cabinelift Alpe Express vind je op slechts 100 meter en hiermee heb je direct toegang tot het veelzijdige skigebied. Het centrum met diverse (sport)winkels, restaurants en bars vind je op ongeveer 1 km afstand, maar op ca. 200 meter vind je een supermarkt en enkele winkels. Daria-I Nor bestaat uit 48 appartementen, geschikt voor 2 tot 10 personen. De résidence beschikt over een wellnessruimte met o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam en een fitness ruimte, waar je gratis gebruik van mag maken. Tegen betaling kun je bovendien gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met o.a. zwembad, sauna, jacuzzi, speciale douches en massagebehandelingen. Verder zijn er twee restaurants, een gratis Wi-Fi Internetverbinding, gratis shuttle service (op aanvraag, via de receptie te regelen), broodjesservice (tegen betaling) en wasservice (tegen betaling). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger en parkeren kan in de parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.05 meter).

Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).

Chalet-appartement Cristal - 10-13 personen

Chalet-appartement Cristal - 10-13 personen
Chalet.nl

Chalet Cristal is een kleinschalig chalet-appartement (totaal 4 appartementen die afzonderlijk of in combinatie gehuurd kunnen worden). Het is gelegen in het gehucht Le Levassaix. Het centrum van het levendige, moderne skistation Les Menuires ligt op ongeveer 1 km. De piste vind je op ongeveer 200 meter van het chalet. Op de benedenverdieping van het chalet bevindt zich een algemene sauna ruimte die gratis kan worden gebruikt door gasten van chalet Cristal. Verder zijn er een wasruimte met wasmachine en skiberging met skischoenendrogers in het huis en is er broodjesservice mogelijk (ter plaatse te regelen). Bij het chalet is gratis parkeergelegenheid. Dit appartement ligt op de begane grond.