Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Coronilles - 2-4 personen

De chalet-appartementen Coronilles zijn gelegen in een appartementengebouw, in het oude centrum van St. Martin de Belleville. Het appartementengebouw is gebouwd in chalet-stijl en beschikt over meerdere appartementen, variërend van 2 tot 8 personen. Het is tevens mogelijk om appartementen in combinatie te huren of om het chalet in het geheel te huren. Het gehele chalet biedt plaats voor groepen tot 36 personen. Alle appartementen zijn voorzien van een zonnig balkon met panoramisch uitzicht. Gratis Wi-Fi internetverbinding is tevens in alle appartementen beschikbaar. Circa 250 meter bergopwaarts zijn de skiliften gelegen, evenals een aantal winkels. Een supermarkt is gelegen op circa 100 meter afstand. In het centrum van St. Martin de Belleville kun je tevens terecht voor diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Er is gratis parkeergelegenheid in de nabijheid van de chalet-appartementen Coronilles. Ook is er een skiberging aanwezig.

Vanaf € 254,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Pramecou - 4-7 personen

Appartement Le Pramecou - 4-7 personen
Chalet.nl

Le Pramecou is een kleinschalige résidence, gelegen aan de rand van de wijk Val Claret in Tignes. De résidence beschikt over mooie appartementen met allemaal een balkon met prachtig uitzicht over de omliggende bergen. De résidence heeft een gunstige ligging ten opzichte van zowel de piste als de winkels. De 'Tuffs' en de 'Tichot' stoeltjesliften zijn beide gelegen op zo'n 100 tot 150 meter van de résidence. Ook de piste is op zeer korte afstand gelegen. De gratis skibus stopt op ongeveer 50 meter van résidence Le Pramecou. In de directe omgeving van Le Pramecou vind je diverse winkels en uitgaansgelegenheden. Het sportcentrum en overdekte zwembad van Tignes zijn gelegen op zo'n 800 meter. In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling). Résidence Le Pramecou beschikt over een lift.

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Chalet-appartement Emma - 12 personen
Chalet.nl

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Chalet De Vallandry Le Chamois - 4-6 personen

Chalet De Vallandry Le Chamois - 4-6 personen
Chalet.nl

Het Chaletpark 'Les Chalets de Vallandry' bestaat uit mooie vrijstaande, met veel hout gebouwde, chalets en ligt vlakbij het dorpscentrum van het vriendelijke Vallandry. De skipistes en de skiliften liggen op ca. 100 tot 300 meter van het park verwijderd. Vanuit de chalets heb je een mooi uitzicht over de vallei en de omringende bergwereld met toppen tot 3500 meter hoogte. Het centrum van Vallandry, met alle benodigde faciliteiten zoals skischool, kinderopvang, winkels en restaurants, is gemakkelijk te bereiken en ligt op 100 tot 300 meter van de chalets. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van de chalets. Chalet Le Chamois is op de onderste rand van het chaletpark gelegen en heeft een schuin zicht op het skigebied van La Plagne en een prachtig vrij, kilometers ver, uitzicht over de Tarentaise vallei.

Appartement Le Neiger met sauna - 12 personen

Appartement Le Neiger met sauna - 12 personen
Chalet.nl

Le Neiger (voorheen een hotel) bestaat uit 5 appartementen die in 2005 compleet gerenoveerd zijn. Ze zijn ideaal gelegen; direct aan de skipiste en vlakbij het centrum van het sympathieke en populaire bergdorpje Saint Martin de Belleville. De cabinelift van Saint Martin de Belleville vertrekt op ca. 150 meter van de appartementen. Deze is lopend of op de ski (m.b.v. een sleeplift) te bereiken. Met deze cabinelift en de aansluitende stoeltjeslift zijn Méribel en Les Menuires makkelijk bereikbaar. Bij de cabinelift is ook de ESF-skischool gevestigd. In de directe omgeving van Le Neiger vind je o.a. een supermarkt, meerdere restaurants en een bar. In het centrum van Saint Martin de Belleville (bereikbaar via een trappenhuis) zijn meer restaurants, nog een supermarkt, winkeltjes en skiverhuur gevestigd. De drie 12-persoons appartementen hebben ieder een privé-sauna en een prachtig panoramisch uitzicht.

Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 4-6 personen

Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 4-6 personen
Chalet.nl

Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).