Appartement Grande Masse - 3-5 personen
Grand Masse is een résidence in de wijk Preyerand in Les Menuires. Doordat de résidence direct bij de piste gelegen is, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir skiën. De stoeltjeslift komt uit in het centrum van Les Menuires, waar de skiliften naar de Col de La Chambre en de 3 Marches vertrekken (richting Méribel). Met de cabinelift ga je richting de Pointe de la Masse, waar je een aantal mooie pistes vindt. Tegenover de résidence ligt de Preyerand personenlift, waarmee je het centrum van Les Menuires bereikt. Je vindt hier diverse faciliteiten, waaronder een skischool, sportwinkels, sport- en wellnesscentrum, restaurants en een aantal après-ski bars. Direct bij de résidence bevindt zich een supermarkt. In résidence Grand Masse bieden wij een 5- en een 6-persoons appartement aan. Beide appartementen zijn eenvoudig, maar verzorgd ingericht en zijn voorzien van een balkon op het zuiden. Er zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Chalets du Galibier - 2-4 personen
De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.
Vanaf € 301,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges - 8-10 personen
Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 304,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Izia met open haard of houtkachel - 8 personen
Chalet Izia is in december 2019 geopend en bevindt zich in het sfeervolle dorp Val d'Isère. Vanuit deze ski-in-ski-out résidence kan je direct op de ski's stappen om vervolgens een paar honderd meter te skiën naar de Solaise cabinelift. Piste M en Rogoney lopen direct langs het chalet. Op ca. 200 meter afstand ligt het Children's Village en het Rond Point des Pistes, waar meerdere skiliften vertrekken en skischolen hun meeting point hebben. Je hebt via deze skiliften toegang tot de 300 km aaneengesloten pistes van het Espace Killy - Tignes skigebied. Het centrum van Val d'Isère ligt op ongeveer 700 meter loopafstand van de résidence. Hier kan je (sport)winkels, restaurants, bars en skischolen vinden. Op ongeveer 200 meter afstand van de résidence zijn ook al enkele restaurants en een sportwinkel gelegen. Voor langlaufers zijn er meerdere loipes in Val d'Isère. Op 600 meter van Chalet Izia begint een tocht vanaf Le Châtelard die eindigt bij de stoeltjeslift Le Manchet. De résidence bestaat uit drie gebouwen met in totaal 51 sfeervolle appartementen voor 4 tot 8 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon en Wi-Fi en daarnaast heeft elke slaapkamer een eigen badkamer! Ook hebben ze een panoramisch uitzicht over de pistes. In 'Les Bains du Montana', de eigen Spa van Chalet Izia, kun je ontspannen in het binnenzwembad, de sauna en de hammam. Massages en schoonheidsbehandelingen, broodjesservice, wasservice en gebruik van de parkeergarage zijn tegen betaling mogelijk. Verder heeft de résidence een receptie, gezellige lobby met open haard, kinder- en leeshoek, fitnessruimte, skiwinkel, bagageruimte en een skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers.
Vanaf € 3.825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aconit - 7-9 personen
Résidence Aconit ligt in het hart van de levendige wijk Bruyères, in Les Menuires. De résidence ligt aan de voet van de pistes en de stoeltjeslift 'Arcosses'. De cabinelift 'Bruyères 1' vind je op slechts 100 meter afstand. Alle denkbare faciliteiten zijn in de directe omgeving van résidence Aconit te vinden; winkels, restaurants, bars, een schaatsbaan, een overdekt zwembad, een bioscoop en de skischool (met kinderopvang). Er is een parkeergarage (tegen betaling) en verder zijn er openbare parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (gratis). De résidence beschikt over een skiberging en er is Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen.
Vanaf € 356,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Dôme des Rousses - 5-7 personen
Op een hoogte van 1250 meter in het vriendelijke Vaujany vind je de appartementen Le Dôme des Rousses. Deze liggen in het hart van de het dorp, dicht in de buurt van winkels en restaurants. De résidence ligt op ca. 350 meter van de skilift. Onder de résidence bevindt zich een gratis openbare parkeergarage (niet-bewaakt), waarbij je met een lift directe toegang hebt tot de résidence. Tevens zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen in de omgeving van de résidence.
Vanaf € 303,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
