Chalet-appartement Les Alpages de Val Cenis - 4-6 personen
Les Alpages de Val Cenis zijn direct bij de piste gelegen chalet-appartementen in het vriendelijke Val Cenis. De comfortabele appartementen zijn in vijf gebouwen ondergebracht en liggen in de wijk Les Champs, vlakbij de Pré Novel stoeltjeslift. Middels een gemakkelijke groene piste is het mogelijk om naar de résidence te skiën. In de directe omgeving (max. 200 meter) zijn een aantal winkels, bar, restaurant, skiverhuur en de skischool al te vinden, voor de overige faciliteiten kun je in het centrum van Val Cenis terecht (gelegen op ca. 400 meter). Er rijdt een (gratis) skibus gedurende de dag door de verschillende wijken, de halte is op ca. 75 meter te vinden. Via de receptie van Les Alpages de Val Cenis kun je broodjesservice regelen en ook is het mogelijk om eten voor lunch en diner te bestellen. Verder beschikt de résidence over diverse gratis luxe faciliteiten, zoals een verwarmd buitenzwembad, fitnesszaal, sauna, jacuzzi, Turks stoombad en solarium. Tegen betaling kun je massages en beauty-behandelingen ondergaan in het beautycentrum. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras en een Wi-Fi internetverbinding (voor maximaal 2 apparaten). Tevens is er gratis Wi-Fi bij de receptie en een skiberging met skischoenendrogers aanwezig. Er is één overdekte parkeerplaats beschikbaar voor elk appartement. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Grand Pares inclusief catering - 12 personen
Chalet Grand Pares is een warm en authentiek ingericht chalet aan de rand van het charmante dorp Val d'Isere. Ondanks de ligging aan de rand van het dorp, ligt de skilift 'Fornet' op slechts een paar meter van het chalet. Vanuit het chalet stap je ook direct de piste op. Eenmaal boven kun je overstappen op de 'Vallon de l'Iseran' lift en ben je meteen op zo'n 2650 meter hoogte. De skibus stopt direct voor het chalet, deze brengt je in slechts 2 minuten naar de andere wijken van Val d'Isere en naar het centrum. Vanuit het centrum vertrekken verschillende liften, waaronder de l'Olympique lift, waarna je gemakkelijk Tignes kunt bereiken. Ook kun je diverse skischolen en winkels vinden in het centrum. Het chalet is goed verzorgd en ingericht in Savoyaardse stijl met veel hout en natuursteen. Verder beschikt het chalet over meerdere zonnige balkons en heb je vanuit de eetkamer een majestueus uitzicht op de bergen en de pistes. Beneden in het chalet kun je in een aparte ruimte je ski's en skischoenen opbergen. Er zijn bij het chalet voldoende parkeerplaatsen. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi. Een verblijf in Chalet Grand Pares is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, vijf keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken". Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder niet in de tekst omschreven.
Vanaf € 8.220,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vanaf € 461,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet L'Orée des Pistes - 4-6 personen
In het hogere gedeelte van het vriendelijke Superdévoluy liggen de comfortabele appartementen en twee-onder-één-kap chalets van L'Oree des Pistes. Het geheel is eind 2006 gebouwd. Bij de bouw is gebruik gemaakt van veel hout, waardoor het een typisch Savoyaardse uitstraling heeft gekregen. De gemakkelijke groene piste loopt direct langs het parkje en deze leidt naar het centrum met de stoeltjesliften (ca. 200 meter). Het centrum van het moderne skistation Superdévoluy, met winkels, ijsbaan, bioscoop, restaurants en discotheek, bevindt zich op ongeveer 400 meter. In dit centrum vind je ook de skischool en de kinderopvang voor de allerkleinsten. In het receptiegebouw vind je de receptie, een salon met open haard, bar, een verwarmd binnen zwembad (gratis) en een sauna (tegen betaling). Tevens is er gratis Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. Het park beschikt over gratis overdekte parkeergelegenheid.
Vanaf € 193,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement l'Orée des Pistes - 2-4 personen
Résidence l'Orée des Pistes bestaat uit een aantal chalets met appartementen, gebouwd in typisch Savoyaardse stijl, vlakbij diverse voorzieningen en aan de voet van de piste. Het centrum van Saint Sorlin d'Arves is gelegen op ca. 1 km van de résidence. In dit centrum bevinden zich allerlei winkels en restaurants. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves. In de résidence kunnen gasten gebruikmaken van het verwarmde en overdekte zwembad en (tegen betaling) van de sauna of hammam. Ook is er een skiberging en Wi-Fi bij de receptie. Wanneer je geen zin hebt om te koken kun je eten in het restaurant van de résidence, 'Le Barock'.
Vanaf € 229,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Mont Royal nr. 301A - 9 personen
De recent gebouwde appartementen Mont Royal liggen in de wijk Vonnes in het wintersportdorp Châtel. Op ongeveer 750 meter afstand vind je de cabinelift Super Châtel in het centrum van Châtel en op ongeveer 1 km afstand de stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou in de wijk Vonnes. Vanuit het Super Châtel gebied kun je naar het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil en vanaf de stoeltjeslift Gabelou naar het Linga/Pré-la-Joux gebied skiën (met aansluiting op Avoriaz/Morzine). Het skigebied van Les Portes du Soleil heeft maar liefst 650 kilometer aan pistes, genoeg om je te vermaken! Circa elke 15 minuten gaat er een skibus naar het centrum van Châtel en naar de stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou. De skibus stopt op 25 meter afstand van de appartementen. In het centrum van Châtel vind je leuke barretjes, pubs en restaurants voor de après-ski! Verder heeft Châtel o.a. (sport)winkels, skischolen, een schaatsbaan, een overdekt zwembad met wellnesscentrum en uitgebreide langlauf- en wandelmogelijkheden. De ruime appartementen Mont Royal zijn sfeervol en modern ingericht. De résidence bestaat uit twee naast elkaar gelegen gebouwen (beide met lift) verbonden door een lobby en de garage. In de résidence vind je ook een gemeenschappelijke sauna en elk appartement heeft een eigen skilocker en Wi-Fi internetverbinding. Dit appartement beschikt over twee parkeerplaatsen in de garage van de résidence. Meer auto's kun je parkeren in de overdekte parkeergarage in het centrum van Châtel (tegen betaling).
Vanaf € 514,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
