Appartement Jetay nr. 7 - 4-6 personen
Résidence Jetay ligt aan de groene piste in de wijk Les Fontanettes in het populaire wintersportdorp Les Menuires. Via de piste bereik je diverse skiliften (ca. 300 meter), waaronder de cabinelift Masse 1 richting de Pointe de la Masse en de stoeltjeslift Doron richting de Col de la Chambre. Het skigebied van Les Menuires heeft 160 km piste en in de gehele Les Trois Vallées geniet je van maar liefst 600 pistekilometers! De résidence bevindt zich onder het centrum van Les Menuires. Hier vind je voorzieningen als restaurants en bars, sportwinkels, een supermarkt en een sportcentrum met o.a. een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants liggen op ongeveer 300 meter loopafstand van résidence Jetay. De appartementen zijn eenvoudig, maar verzorgd ingericht en hebben allemaal een balkon. Er is een skiberging aanwezig in de résidence. Er zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Chalets du Galibier - 2-4 personen
De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.
Vanaf € 301,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Gentianes Bleus - 12-14 personen
Chalet Les Gentianes Bleus is een gemoedelijk chalet, gebouwd in traditionele stijl met gebruik van natuursteen en hout. Het chalet heeft een comfortabele inrichting en bestaat uit twee wooneenheden, waarbij de eerste verdieping via een (buiten)opgang bereikbaar is. Het chalet heeft een rustige, panoramische ligging, net boven het centrum van het traditionele bergdorp Champagny en Vanoise, met uitzicht op de bergtoppen van het Massif de la Vanoise. De skipiste vind je op slechts 150 meter afstand van het chalet en met de cabinelift, die op ca. 200 meter afstand gelegen is, bereik je in 10 minuten het skigebied van La Plagne. Verder vind je binnen een straal van 100 meter onder andere het dorpsplein met allerlei terrasjes en portiekjes, een supermarkt voor de dagelijkse boodschappen en het centrum van Champagny en Vanoise met skiverhuur, Franse bioscoop, overdekt zwembad en diverse winkels, restaurants en après-ski gelegenheden. Met de auto is het chalet toegankelijk tot 20 meter afstand. Gratis parkeergelegenheid is er op ongeveer 60 meter afstand.
Vanaf € 314,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Hauts de Comborcière met cabine - 4-6 personen
Les Hauts de Comborcière is een résidence in Savoyaardse stijl gebouwd in het zonnig gelegen La Toussuire. Het bestaat uit 115 appartementen, verdeeld over drie chalet-gebouwen (met lift). De appartementen zijn hoog gelegen in het dorp en de blauwe piste loopt langs de résidence. Ook kun je lopend verschillende skiliften bereiken. Het gezellige centrum van La Toussuire met verschillende winkels, restaurants, barretjes en schaatsbanen vind je op slechts 100 meter afstand van de appartementen. De résidence beschikt onder andere over een receptie met lounge en biljarttafel, een restaurant, een verwarmd binnenzwembad met bubbelbad, sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice en maaltijden zijn mogelijk bij te boeken. Er is een parkeergarage (max. 1.90m) onder de residence.
Vanaf € 304,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Pelvoux - 6-8 personen
Het 8-persoons appartement Pelvoux bevindt zich in een résidence in hartje Les Menuires, in de wijk La Croisette. De résidence bevindt zich direct bij de piste en de stoeltjeslift TSD Menuires, maar ook andere skiliften zijn via de piste makkelijk te bereiken. Het sneeuwzekere skigebied van Les Menuires telt 160 km piste en bestaat voornamelijk uit rode en blauwe afdalingen. In het totale Les Trois Vallées skigebied geniet je van maar liefst 600 km piste! In de directe omgeving van het appartement zijn diverse voorzieningen te vinden, waaronder de skischool, een aantal restaurants en bars, (sport)winkels, een supermarkt en een sport-en wellnesscentrum met binnenzwembad. Appartement Pelvoux is eenvoudig, maar netjes ingericht. Het appartement heeft meerdere balkons, waarvan er één op het zuiden gelegen is. Er is een lift en een gezamenlijke skiberging aanwezig in de résidence. Er zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen (op basis van beschikbaarheid).
Vanaf € 307,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Vonnes - 10-14 personen
Chalet Vonnes is in 2014 nieuw gebouwd aan het Lac du Vonnes in het wintersportdorp Châtel. Het chalet heeft een rustige, maar gunstige ligging op slechts 100 meter afstand van de twee gloednieuwe stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou. De stoeltjeslift Portes du Soleil brengt je naar het Super-Châtel gebied, dat aansluiting biedt op het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. Met de stoeltjeslift Gabelou bereik je de pistes van het Linga/Pré-la-Joux gebied, waar je vervolgens de Télécabine du Linga richting Avoriaz kunt nemen. Bij de nieuwe stoeltjesliften eindigt de nieuwe, blauwe skipiste vanuit het gebied Super-Châtel. Chalet Vonnes bestaat uit twee vrijwel identieke chalethelften, elk geschikt voor maximaal 14 personen. Deze woningen zijn apart of gezamenlijk te huur, in het laatste geval beschik je over het gehele chalet dat plaats biedt voor groepen van maximaal 28 personen. In één van de woningen is een kleine privé-sauna aanwezig. Beide woningen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, verwarmde skiberging en balkons met uitzicht op het meer! Indien je het gehele chalet huurt, kun je van de twee woonkamers één grote woonruimte maken, zodat je gezellig met de hele groep gezamenlijk kunt eten! Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden. Voor faciliteiten als een supermarkt, skischool, kinderopvang, (sport)winkels, restaurants, bars en een wellnesscentrum met zwembad kun je terecht in het centrum van Châtel, dat zich op ongeveer 1,5 km afstand bevindt. De skibus naar het centrum vertrekt op ca. 100 meter loopafstand, bij de stoeltjesliften. De schaatsbaan van Châtel bevindt zich direct tegenover het chalet.
Vanaf € 365,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
