Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement La Clef des Champs - 4 personen

De recent gebouwde résidence La Clef des Champs (2015) ligt op een gunstige locatie in het charmante dorp Les Gets. De cabinelift naar het skigebied op de Mont-Chéry ligt slechts 200 meter van de résidence vandaan en de Télécabine des Chavannes en Chavannes Express vind je op ongeveer 500 meter afstand. De Chavannes skiliften geven je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly skigebied, met aansluiting op Morzine. Vanuit Morzine kun je diverse kanten op in de skiregio Les Portes du Soleil. Het sfeervolle centrum van Les Gets is gelegen op ca. 300 meter afstand van résidence La Clef des Champs. In dit centrum vind je een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en bars. Les Gets biedt daarnaast diverse voorzieningen voor kinderen, zoals kinderopvang, een kinderclub en schaatsbaan en er worden allerlei activiteiten georganiseerd. Résidence La Clef des Champs is onderverdeeld in meerdere appartementen, waarvan wij een 4-persoons en een 6-persoons appartement aanbieden. De appartementen zijn comfortabel ingericht en hebben o.a. een Wi-Fi internetverbinding, ruim terras en ski locker. Je hebt één parkeerplaats buiten bij de résidence tot je beschikking.

Vanaf € 488,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement CGH Résidence Les Granges du Soleil - 2-4 personen

Chalet-appartement CGH Résidence Les Granges du Soleil - 2-4 personen
Chalet.nl

Deze résidence is zonnig gelegen in het hart van Plagne Soleil, met prachtig uitzicht op de Mont Blanc en het Beaufortain Massief. De appartementen zijn verdeeld over vier chaletgebouwen. De résidence ligt direct aan de piste en op loopafstand kun je winkels en skiliften vinden. Résidence Les Granges du Soleil beschikt over diverse faciliteiten zoals een receptie met open haard en Centre Spa & Beauté met overdekt zwembad, fitnessruimte, jacuzzi's, sauna en Turks stoombad. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is in alle appartementen gratis Wi-Fi internet aanwezig (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.00 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging met skischoenendroger.

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 2-4 personen

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 2-4 personen
Chalet.nl

L'Ecrin des Sybelles is een groot, elegant en recent gebouwd appartementencomplex met in totaal 85 appartementen verdeeld over vier chaletgebouwen (met lift). De appartementen bevinden zich op 500 meter van de piste en de skiliften en 200 meter van het centrum en de winkels. Er rijdt een gratis skibus van en naar de skilft. L'Ecrin des Sybelles beschikt over een verwarmd, overdekt zwembad, een sauna, Turks stoombad, een wasserette en er is een gezamenlijke lounge met o.a. een open haard en pooltafel. De gasten mogen per appartement eenmaal gratis gebruik maken van de sauna of de stoomcabine. Ter plaatse kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie. Bij het naastgelegen restaurant is het mogelijk maaltijden/half pension te boeken (prijzen op aanvraag).

Chalet de Bellecôte Le Morey - 10 personen

Chalet de Bellecôte Le Morey - 10 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Le Morey is een echt ski-in en ski-out chalet; je skiet tot bij de voordeur van het chalet. 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Appartement Résidence Les Sybelles - 2-4 personen

Appartement Résidence Les Sybelles - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Les Sybelles bestaat uit verscheidene chalets, gebouwd in de traditionele stijl. Het complex bevindt zich bijna aan de pistes, op 600 meter van de dichtsbijzijnde winkels en op 1500 meter van het dorpscentrum. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een lounge met biljarttafel (tegen betaling), open haard, bar (alleen alcoholvrije dranken), skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). U kunt ook gratis gebruik maken van het overdekte zwembad van de résidence L'Orée des Pistes. Het complex beschikt over eigen (gratis) parkeergelegenheid en overdekte parkeerplaatsen tegen betaling (beperkt).

Chalet Oz met sauna en jacuzzi - 18-20 personen

Chalet Oz met sauna en jacuzzi - 18-20 personen
Chalet.nl

De eenvoudige, maar ruime, chalets Oz zijn goed en rustig gelegen, aan een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd! Aan het eind van de straat (max. 75 meter) vind je een kort maar steil pad (bij voldoende sneeuw is dit voor de goede skiër ook te skiën), waarmee je zo bij de cabinelift "Alpette" komt, die een prima toegang tot het enorme skigebied van Alpe d'Huez biedt. Off-piste is het (voor de goede skiër) mogelijk om ook weer tot het eind van de straat te komen. Anderen kunnen tot de cabinelift skiën (rode of blauwe piste) en lopend naar het chalet komen. Het autovrije centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, supermarkt, skiverhuur, winkels en skischool ligt op ca. 300 meter afstand over de weg. Per ski is het centrum sneller te bereiken. Alle chalets zijn ingericht met een open haard en een deel beschikt over een sauna en/of jacuzzi. De bakker in het dorp kan broodjesservice verzorgen.