Appartement La Voûte - 6 personen
Middenin het dorpscentrum van Saint Martin de Belleville, aan het plein tegenover de kerk, bevinden zich de appartementen La Voûte. De appartementen bevinden zich op de bovenste drie verdiepingen van een van oorsprong boerenhuis. De appartementen hebben een comfortabele inrichting met veel gebruik van hout en beschikken over een klein balkon met uitzicht over het centrale dorpsplein en de omliggende bergwereld. De appartementen La Voute hebben een ideale ligging, op slechts 30 meter afstand van de skilift, die tevens aansluiting heeft op de pistes naar Les Menuires en Méribel. In het centrum van Saint Martin de Belleville vind je onder andere een aantal winkels, restaurants en après-ski bars. Op de begane grond van het huis bevindt zich een gezellig restaurant met een groot zonneterras. Tegenover het huis is parkeergelegenheid (openbaar).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Pépé Martin - 8-10 personen
Chalet Pépé Martin is een mooi, natuurstenen chalet, gelegen aan het kerkplein in het oude centrum van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. Het chalet heeft een rustieke inrichting en is onder andere voorzien van een open haard en drie zonnige balkons met een schitterend uitzicht over het dorpscentrum, het dal en de omliggende bergen. De ligging van het chalet is perfect: op slechts 100 meter afstand van de skilift en de piste en ook de dichtstbijzijnde winkels en restaurants vind je op circa 100 meter afstand. Saint Martin de Belleville beschikt verder over onder andere een skischool, een ijsbaan, een rodelbaan en een aantal après-ski bars. Naast Chalet Pépé Martin ligt Chalet Marie Gros (voor max. 9 personen). Tezamen bieden de chalets plaats voor maximaal 19 personen. In de nabijheid van het chalet is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Vermont - 8-10 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 216,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Chez Nous inclusief catering, zondag t/m zondag - 12 personen
In het gezellige dorp Morzine, gelegen in het immense skigebied Les Portes du Soleil (650 km piste), bevindt zich het 12-persoons chalet Chez Nous. Op ongeveer 500 meter loopafstand ligt de cabinelift Super Morzine, die je in de richting van Avoriaz brengt. De skiliften richting Les Gets liggen ca. 1 km van het chalet vandaan en hier bevindt zich ook de skischool. Er vertrekt een skibus op slechts 50 meter van chalet Chez Nous. Morzine heeft een sfeervol centrum met een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars, (sport)winkels en supermarkten. Je vindt het centrum ongeveer 600 meter van het chalet vandaan. Verder heeft Morzine o.a. het 'Espace Aquatique' met een binnenzwembad, sauna's en stoombaden (ca. 500 meter lopen), een schaatsbaan en mogelijkheden om te rodelen, wandelen en langlaufen. Dit ruime chalet is sfeervol ingericht en beschikt o.a. over de luxe van een privé-sauna en buiten-jacuzzi, waar je na een actieve dag in de sneeuw heerlijk in kunt ontspannen. Daarnaast zijn er o.a. een houtkachel, Wi-Fi internetverbinding en meerdere balkons aanwezig. Je skimateriaal kun je opbergen in de skiberging met skischoenendrogers en er zijn twee parkeerplaatsen bij het chalet. Verder zijn alle slaapkamers in het chalet voorzien van een eigen badkamer! Chalet Chez Nous wordt alleen inclusief cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Hierdoor hoef je je dus nergens meer druk om te maken en kun je volop genieten van je wintersportvakantie en de pistes van Les Portes du Soleil!
Vanaf € 9.570,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Alpages - 6-8 personen
Chalet Les Alpages is een recent gerenoveerd chalet, in het centrum van Les Deux Alpes. Het bekende 'Place de l'Alpe de Venosc' vind je op zo'n 50 meter! Dit is een plein vol met winkels, postkantoor en een overdekte parkeerplaats. Het chalet bevindt zich op zo'n 200 meter van de pistes en de Jandri Express. Deze grote gondellift brengt je direct hoog de berg op en is daarom bij uitstek geschikt voor mensen die uitkijken naar een actieve dag vol wintersport! Je kunt er ook voor kiezen om de "Super Venosc" stoeltjeslift te pakken naar het Vallée Blanche gebied. Dit is een wat kleiner gebied waar 's ochtends de zon op staat, zodat je hier heerlijk de eerste afdaling van de dag kunt maken. Hier vind je ook de dichtstbijzijnde langlaufloipes. De 'Super Venoc' stoeltjeslift is gelegen op ongeveer 150 meter. Het chalet heeft een balkon met een mooi uitzicht, een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er is één zak openhaardhout inclusief.
Vanaf € 531,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Marmottes - 6-8 personen
Les Chalets de Marmottes bestaat uit 20 chalets, elk met 6 appartementen, gebouwd in Savoyaardse stijl. Deze chalets liggen op slechts 50 meter afstand van het centrum, waar je de piste en de skilift vindt. In een straal van ca. 100 meter vind je allerlei restaurants en winkels. De chalet-appartementen hebben een centrale receptie met speelhoek en pooltafel. Tijdens de openingstijden kan je gebruik maken van gratis Wi-Fi internetverbinding. Aan de voorkant van de receptie zijn er gratis parkeermogelijkheden voor de auto. De chalets zijn gelegen richting het zuiden en hebben een prachtig uitzicht over het omliggende berglandschap. In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (ca. ? 20,00 per week, alleen per creditcard ter plaatse te betalen).
Vanaf € 216,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
