Appartement Le Hameau du Puy appartement - 2-4 personen
In het vriendelijke Superdévoluy liggen de comfortabele appartementen en twee-onder-één-kap chalets van Le Hameau du Puy. De appartementen en de chalets zijn beide met gebruik van veel hout in lokale stijl gebouwd en ingericht. De skilift, skischool en de piste vind je op ca. 200 meter afstand en het centrum van Superdévoluy, met al zijn voorzieningen zoals winkels, schaatsbaan, bioscoop, restaurant en discotheek, ligt op ca. 150 meter afstand. In het gemeenschappelijke gebouw vind je de receptie, een verwarmd binnenzwembad en een sauna waar je gratis gebruik van kunt maken. Het park beschikt over gratis parkeergelegenheid (niet overdekt). Tegen betaling kun je de auto ook overdekt parkeren.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise met slaaphoek - plus - 4-6 personen
Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).
Vanaf € 273,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hameau des Cimes - 10 personen
Hameau des Cimes is een chaletpark met een ideale ligging aan de voet van de piste in La Joue du Loup. Via deze piste ski je naar het dorpscentrum en de stoeltjesliften, die je het 100 km piste tellende skigebied Superdévoluy inbrengen. In dit relatief kleine skigebied vind je een gevarieerd pisteaanbod, wat het gebied geschikt maakt voor wintersporters van alle niveaus! De afstand tot het centrum van La Joue du Loup is ongeveer 500 meter. Je vindt hier o.a. de skischool, een supermarkt en een aantal winkels, restaurants en bars. Het chaletpark Hameau des Cimes bestaat uit 17 houten chalets, geschikt voor groepen van maximaal 10 personen. Vanuit de chalets heb je een schitterend uitzicht op het Massif du Dévoluy. De chalets zijn verzorgd ingericht en hebben allemaal een terras en een eigen parkeergarage met plaats voor twee auto's. Op ca. 100 meter afstand van de chalets zijn meer parkeerplaatsen te vinden.
Vanaf € 272,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence La Turra - 4-6 personen
Résidence La Turra is direct aan de piste gelegen in Valfréjus. De appartementen zijn ondergebracht in vier vrijstaande chalets, die gebouwd zijn in Savoyaardse stijl. De Charmasson skilift vind je op ca. 60 meter afstand (per ski, via de gelijknamige blauwe piste) en het deels autovrije centrum van het gezellige dorpje, met winkels, restaurants en skischool, ligt slechts 300 meter van de appartementen La Turra vandaan. De résidence beschikt over een skiberging, parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling), wasserette, broodjesservice en een Wi-Fi internetverbinding bij de receptie (tijdens de openingstijden). Verder kun je in résidence La Turra gratis gebruik maken van de fitnessruimte, sauna en het verwarmde buitenzwembad met panoramisch uitzicht op de omliggende bergen (sauna en zwembad geopend van 16.30 - 19.30 uur, gesloten op woensdag; fitnessruimte op aanvraag bij de receptie en geopend van 09.00 - 19.30 uur, gesloten op zaterdag). Bij de residence is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Lac Douce - 18-24 personen
Op een prachtige, rustige locatie, een paar kilometer buiten Vaujany, staat het ruime chalet Lac Douce. Dit chalet biedt een fantastisch vrij uitzicht op het stuwmeer Lac du Verney en de omringende bergen die tot een hoogte van ruim 3000 meter reiken. Het chalet is begin 2016 van eigenaar gewisseld en is door de nieuwe eigenaar voorzien van nieuw meubilair en een Wi-Fi internetverbinding. Bij het chalet zijn voldoende parkeerplaatsen. De skibushalte ligt op slechts 10 meter afstand van het chalet. Deze skibus rijdt 's morgens zo'n 2x en aan het eind van de dag ook 2x. Kies je voor de auto, dan ben je in ca. 10 minuten bij de lift en piste in het centrum van Vaujany. Deze cabinelift komt direct middenin het grote skigebied van Alpe d'Huez (250 kilometer piste!) uit. Bij de cabinelift is ruimschoots parkeergelegenheid aanwezig. Verder vind je in Vaujany ook alle faciliteiten zoals de skischool, supermarkt, restaurant en skiverhuur. Ook beschikt Vaujany over een overdekte ijsbaan en een groot zwembad met glijbaan, kinderbad, sauna en hammam. Met een geldige skipas (minimaal zes dagen), heb je één keer gratis toegang tot het zwembad en de ijsbaan. Chalet Lac Douce is een comfortabel chalet waar je met een grote groep een prima verblijf kunt hebben. De gescheiden woon- en eetkamer zorgen ervoor dat de groep zich 's avonds makkelijk splitst, waarbij de TV-kijkers en de spelletjes-spelers allebei heerlijk de ruimte hebben. Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 250,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Buet - 6-8 personen
Perfect naast de pistes gelegen résidences met in totaal 54 appartementen op een rustige locatie in het familievriendelijk gedeelte Morillon les Esserts (1100 meter). Op minder dan 500 meter bevinden zich diverse winkeltjes, barretjes, de skiliften en de oefenpiste (skischool) met kindercrèche. Vanaf Les Esserts ben je snel in zowel het fabuleuze 'Grand Massif' skigebied als in het dorpje Morillon. Op zo'n 800 meter van Résidence Le Buet zijn openbare parkeerplaatsen (niet overdekt) waar je de auto gratis kunt parkeren.
Vanaf € 271,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
