Appartement L'Ecrin des Neiges 61 m² - 6-8 personen
Résidence L'Ecrin des Neiges is ideaal gelegen in de wijk Val Claret in Tignes met in de omgeving tal van uitgaansmogelijkheden. De résidence is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd waarbij veel gebruik gemaakt is van traditionele bouwmaterialen als hout en natuursteen. De résidence heeft in totaal 43 luxe appartementen, die van alle gemakken zijn voorzien. De winkels en restaurants zijn gelegen op zo'n 100 meter. De piste (en de start van de skilessen) bevindt zich op 200 meter van de appartementen. Ook de skischool is gelegen op 200 meter. Er vertrekt direct voor de résidence een skibus. In de appartementen L'Ecrin des Neiges is een Wi-Fi internetverbinding beschikbaar (tegen betaling is high-speed internet mogelijk). Verder beschikt de résidence over een receptie, bagageruimte, wasruimte, skiberging, broodjesservice en een parkeergarage. Parkeerplaatsen zijn tegen betaling en zijn niet vooraf te reserveren.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement La Source des Arcs type 1 - 60 m² - 6 personen
La Source des Arcs is een nieuwgebouwde résidence (geopend in december 2015) met een gunstige ligging in Arc 2000. De résidence ligt op de piste en op steenworp afstand van het centrum van Arc 2000 met verschillende winkels en restaurants. De skilift 'Le Cabriolet' vind je op nog geen 100 meter en hier ski je gemakkelijk naar toe. La Source des Arcs is onderdeel van het bekende Chalet des Neiges en herbergt 43 luxe appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement is van alle gemakken voorzien en beschikt over o.a. een ski-locker met skischoenendroger en gratis Wi-Fi. De résidence beschikt verder over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte, sauna, zwembad en een hammam. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk.
Vanaf € 456,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Balcons de Tougnettes eerste verdieping - 4-6 personen
Het appartementengebouw Les Balcons de Tougnettes is uitstekend gelegen, vrijwel direct aan de pistes in het hoger gelegen gedeelte van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. De skischool en de skilift (met directe aansluiting op Les Menuires en Méribel) ligt op ca. 150 meter van de appartementen. Op ca. 300 meter, bereikbaar via het (gedeeltelijk) overdekte trappenhuis, is het centrum met o.a. diverse restaurants, bars en winkels. Er is een skiberging aanwezig.
Vanaf € 325,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 2-4 personen
Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!
Vanaf € 441,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Eden Roc - 6 personen
Centraal gelegen in het authentieke dorp Les Gets bevindt zich résidence Eden Roc. Dit appartementengebouw ligt in het hart van het dorp, tegenover de piste en de skiliften Chavannes Express en Télécabine des Chavannes (gebied Chavannes/Ranfoilly). Daarnaast zijn er op slechts een steenworp afstand van de appartementen Eden Roc o.a. diverse winkels, restaurants en een skibushalte gelegen. Aan beide zijden van Les Gets vind je een skigebied. Het kleine skigebied op de Mont Chéry heeft voornamelijk rode en zwarte pistes en het grotere skigebied Chavannes/Ranfoilly beschikt vooral over blauwe en rode afdalingen. Vanuit het Chavannes/Ranfoilly gebied kun je naar Morzine skiën, van waaruit je de rest van Les Portes du Soleil kunt bereiken. Les Gets is een dorp met veel voorzieningen. Er zijn een aantal supermarkten, diverse winkels en er is een groot aanbod aan restaurants en cafés. Er kan daarnaast o.a. geschaatst, gerodeld, gewandeld en gelanglauft worden in Les Gets en omstreken. De sfeervolle appartementen van résidence Eden Roc hebben een verzorgde inrichting en zijn elk voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon. Voor het opbergen van de ski's en skischoenen is er een gemeenschappelijke skiberging. Dit appartement heeft twee parkeerplaatsen in de parkeergarage van de résidence.
Vanaf € 489,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Grand Belvedere inclusief catering, zondag t/m zondag - 10 personen
Grand Belvedere is een chalet-appartement voor maximaal 10 personen in het levendige dorp Morzine. Op ongeveer 300 meter loopafstand bevindt zich de Super Morzine cabinelift (richting Avoriaz). Met deze skilift heb je toegang tot de 650 km piste van Les Portes du Soleil! Op ca. 75 meter afstand bevindt zich de skibushalte, evenals een restaurant. Voor meer restaurants, bars, supermarkten en winkels kun je terecht in het gezellige centrum van Morzine, dat op ca. 500 meter loopafstand van chalet-appartement Grand Belvedere gelegen is. Het chalet-appartement beschikt o.a. over een houtkachel in de woonkamer, een ruim balkon met uitzicht op het dorp, een gratis Wi-Fi internetverbinding en er is een skiberging aanwezig. Bij het chalet is parkeergelegenheid. Chalet-appartement Grand Belvedere wordt alleen verhuurd inclusief cateringservice. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het appartement schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Hierdoor hoef je je dus nergens meer druk om te maken en kun je volop genieten van je wintersportvakantie en de pistes van Les Portes du Soleil! Langs het chalet loopt een pad naar beneden naar het 'Espace Aquatique', met o.a. een binnenzwembad, sauna's, stoombaden en een restaurant/bar. Andere activiteiten die Morzine te bieden heeft zijn o.a. schaatsen, rodelen, wandelen, langlaufen, paragliden, heli-skiën en sneeuwscooter rijden. De chalet-appartementen Grand Belvedere en Suzanne bevinden zich in hetzelfde chalet.
Vanaf € 4.805,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
