Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Ariane inclusief catering - 12 personen
Chalet Ariane heeft een perfecte ligging. Je bent op loopafstand (50m) van de skilift en na een actieve dag op de piste ben je zo weer bij het chalet. En als je dan terugkomt in het chalet staat er een drankje en hapje voor je klaar! Het eeuwenoude chalet is gerestaureerd in de compleet authentieke stijl en ligt in het centrum van Tignes-Les-Brévières. Het ligt direct bij de skiverhuur, skischool, restaurants, winkels en de après-ski. Ideaal verblijven is het hier eveneens voor kinderen en beginners. Vlakbij het chalet is namelijk een oefenweide met sleeplift. Je auto kun je gratis parkeren bij het chalet of op de gratis openbare parkeerplaats 75 meter bij het chalet vandaan. Een verblijf in chalet Ariane is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, zes keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken".
Vanaf € 919,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Manali Lodge Hanuman - 8 personen
Op zoek naar een luxe wintersportverblijf direct aan de piste? Dan ben je bij Manali Lodge aan het juiste adres! Deze résidence ligt in het wintersportdorp Courchevel 1650, aan de voet van de piste en op slechts 100 meter afstand van de Ariondaz cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je het Les Trois Vallées skigebied in, waar maar liefst 600 km aan pistes te vinden is! Manali Lodge is in 2019 compleet gerenoveerd en beschikt over verschillende faciliteiten. Zo is er een wellnessruimte met zwembad, hammam en sauna, waar je gratis gebruik van kunt maken, en zijn er massagebehandelingen te boeken. In het sfeervolle restaurant met bar en terras kun je genieten van een lekkere maaltijd of een drankje. Verder heeft de résidence o.a. een fitnessruimte, skiberging met skischoenendrogers, parkeergarage (één parkeerplaats per appartement inclusief) en een receptie met lounge. De appartementen van Manali Lodge zijn ruim en stijlvol ingericht. Ze zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en één of meerdere balkons en sommige appartementen hebben een open haard. Op aanvraag kun je ontbijt laten bezorgen in je appartement (tegen betaling). Op ongeveer 250 meter loopafstand vind je de eerste voorzieningen van het centrum van Courchevel 1650. Hier zijn o.a. supermarkten, een bakker, sportwinkels en verschillende restaurants en barretjes te vinden. In het Aquamotion Courchevel, dat net buiten het dorp ligt, vind je zwembaden met waterglijbanen, allerlei sportfaciliteiten en een uitgebreid wellnesscentrum. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht. De résidence wordt voor winterseizoen 2019-2020 volledig gerenoveerd. De foto's zijn voorbeeldfoto's en geven je alvast een goede impressie.
Vanaf € 917,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Cortina - 6 personen
Résidence Le Cortina is een recent gebouwde en luxe résidence met 15 appartementen. De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en zijn gelegen aan het einde van het centrum van Les Deux Alpes. Het Place de Venosc ligt op 25 meter van de chalet-appartementen. Résidence Le Cortina ligt op slechts 100 meter van de cabinelift 'Du Diable', die je direct ver het grote skigebied in brengt. Voor de résidence stopt er een gratis skibus, winkels, restaurants en skischool zijn te vinden in de directe omgeving. De gasten van Le Cortina kunnen gratis gebruik maken van de wellness-ruimte met Turks stoombad, twee jacuzzi's en sauna en een ski-berging met skischoen-droger. De residence beschikt over een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). Per appartement is er een gratis parkeerplaats beschikbaar in de parkeergarage. Overige auto's kunnen tegen betaling geparkeerd worden in de parkeergarage (naar beschikbaarheid, te reserveren bij aankomst).
Vanaf € 610,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise studio - 2-4 personen
Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).
Vanaf € 292,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Montagnettes Lombarde met sauna - 8 personen
Direct aan de skipiste in het rustige deel van Val Thorens liggen de ruime chalet-appartementen Montagnettes Lombarde. Het centrum van Val Thorens, de skischool en kinderopvang bevinden zich allen op loopafstand. De negen ruime en sfeervolle appartementen zijn uitermate geschikt voor families met kinderen. Er is een internetaansluiting (Wi-Fi) aanwezig (voor 1 apparaat tegelijk). Via de receptie van de appartementen is het mogelijk om broodjes te laten bezorgen. Op loopafstand is tevens een sportcomplex met o.a. een overdekt zwembad, sauna's, funpark, fitness en andere sport- en spelmogelijkheden, voor zowel volwassenen als kinderen. Montagnettes Lombarde beschikt niet over een eigen parkeergarage. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 500 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 478,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
