Appartement Les Suites du Palafour appartement 5 - 6-8 personen
Appartementengebouw Les Suites du Palafour is gelegen op een toplocatie: direct aan de piste en bij de skilift in Tignes. Tignes behoort tot één van 's werelds beste skigebieden en biedt uitdagende pistes voor zowel de beginnende als ervaren skiër. Ook ten opzichte van allerlei voorzieningen in het dorp liggen de appartementen zeer centraal. De skischool, diverse (sport)winkels, allerlei restaurants en bars voor een gezellige après-ski zijn in de directe omgeving gelegen. Les Suites du Palafour bestaat uit zes mooie appartementen, die allemaal smaakvol zijn ingericht en voorzien zijn van veel luxe en comfort. Alle appartementen zijn gelegen op de eerste verdieping (er is een lift in het gebouw aanwezig) en beschikken o.a. over Wi-Fi internetverbinding en een eigen skikluis met skischoendroger in de gezamenlijke skiberging op de begane grond. Tegenover de appartementen Les Suites du Palafour bevindt zich het Lagon Aquacenter met een overdekt zwembad (gratis toegang met een Espace Killy skipas) en wellness- en fitnessfaciliteiten (tegen betaling). In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Châteaux d'Abondance met sauna - 8 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 1.750,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet De Vallandry Type 1 Supérieur, Chez Robert - 4 personen
Chalet "Chez Robert" is een mooi, vrijstaand chalet met sfeervolle inrichting en is onderdeel van het chaletpark "Les Chalets de Vallandry". Het chalet is geheel in Savoyaardse stijl gebouwd, is recentelijk gerenoveerd en heeft een gunstige, zonnige ligging. Het chalet biedt uitzicht over het Tarentaise dal, de Mont Blanc en de gletsjer. Het centrum van Vallandry, de skiliften en pistes zijn lopend in ca. 150 meter bereikbaar. In het centrum zijn een aantal skischolen, winkels, gezellige terrasjes en restaurants te vinden. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van de chalets. LET OP: Huisdieren en roken is/zijn niet toegestaan.
Vanaf € 502,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges Arolles - 10-12 personen
Mooie, comfortabele chalet-appartementen die van alle gemakken voorzien zijn. Chalet des Neiges Arolles is centraal gelegen in het gebied van het zeer sneeuwzekere Les Arcs en heeft een mooi uitzicht. De appartementen zijn over een aantal chaletgebouwen verdeeld en liggen in de chaletwijk van Arc 2000, vlak onder het centrum van dit moderne skistation. De piste eindigt op ca. 30 meter van het hoofdgebouw. De sleeplift is direct tegenover het receptiegebouw gelegen. Met deze lift heb je direct toegang tot het gehele skigebied. Om in het centrum te komen, kun je met een personenlift (deze bevindt zich in het gebouw tegenover de receptie) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn diverse winkels, restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. Chalet des Neiges Arolles heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna, fitness en verwarmd overdekt zwembad (allen gratis toegankelijk). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt, twee pubs en twee skiwinkels. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen. Chalet des Neiges Arolles beschikt over een eigen parkeergarage, de plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 100,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.20 meter, vooraf reserveren is sterk aanbevolen. Eventueel kun je de auto ook parkeren op één van de de openbare parkeerplaatsen (ca. ? 70,00 per week) of in één van de openbare parkeergarages (ca ? 90,00 per week) in het dorp.
Vanaf € 386,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Yellowstone Lodge nr. 1, met buiten-jacuzzi - 8-10 personen
De recent gebouwde chalet-appartementen Yellowstone Lodge liggen op een gunstige locatie in het wintersportdorp La Tania. Bij goede sneeuwcondities kun je direct vanaf het appartementengebouw naar de piste skiën, die zich op slechts 50 meter afstand bevindt. Deze blauwe piste komt uit bij de cabinelift van La Tania, waarmee je verder het Les Trois Vallées skigebied in gaat. Ook het centrum van La Tania ligt vlakbij, op slechts 100 meter loopafstand. Hier vind je o.a. een supermarkt, sportwinkels met skiverhuur, skischolen, een kinderopvang en verschillende restaurants en bars. Yellowstone Lodge is gebouwd in chaletstijl met kwalitatief hoogwaardige materialen en is onderverdeeld in vier luxe appartementen voor 8 tot 10 personen. De appartementen zijn stijlvol ingericht en bieden veel ruimte. Na een actieve dag in de sneeuw kun je hier heerlijk ontspannen in je eigen buiten-jacuzzi of nagenieten van de dag met een drankje bij het haardvuur! Verder beschikken alle appartementen over een eigen skiberging met skischoenendroger, twee parkeerplaatsen in de parkeergarage en alle slaapkamers hebben de luxe van een eigen badkamer. Je kunt op zaterdag normaliter tot 20.00 uur inchecken. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 583,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Mendi Alde combinatie - 4-8 personen
Mendi Alde is een in Savoyaardse stijl gebouwde résidence met 189 appartementen verdeeld over 5 gebouwen. De résidence beschikt over o.a. een Spa met sauna en Hammam, fitness, restaurant, een wasserette en een kids club. Via de receptie is het tevens mogelijk broodjesservice te regelen. Mendi Alde heeft een gunstige ligging in La CLusaz, de Bossonet skilift ligt op een kleine 200 meter. Ook verschillende pistes eindigen op nog geen 200 meter van de appartementen. La Clusaz heeft een langgerekt centrum, de eerste winkels zijn al te vinden op 300 meter, ca. 5 minuten lopen. Hier bevinden zich tevens diverse restaurants en bars. De appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en de meeste beschikken over een balkon of terras.
Vanaf € 1.175,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
