Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Manali Lodge Nirekha - met open haard - 8 personen

Op zoek naar een luxe wintersportverblijf direct aan de piste? Dan ben je bij Manali Lodge aan het juiste adres! Deze résidence ligt in het wintersportdorp Courchevel 1650, aan de voet van de piste en op slechts 100 meter afstand van de Ariondaz cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je het Les Trois Vallées skigebied in, waar maar liefst 600 km aan pistes te vinden is! Manali Lodge is in 2019 compleet gerenoveerd en beschikt over verschillende faciliteiten. Zo is er een wellnessruimte met zwembad, hammam en sauna, waar je gratis gebruik van kunt maken, en zijn er massagebehandelingen te boeken. In het sfeervolle restaurant met bar en terras kun je genieten van een lekkere maaltijd of een drankje. Verder heeft de résidence o.a. een fitnessruimte, skiberging met skischoenendrogers, parkeergarage (één parkeerplaats per appartement inclusief) en een receptie met lounge. De appartementen van Manali Lodge zijn ruim en stijlvol ingericht. Ze zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en één of meerdere balkons en sommige appartementen hebben een open haard. Op aanvraag kun je ontbijt laten bezorgen in je appartement (tegen betaling). Op ongeveer 250 meter loopafstand vind je de eerste voorzieningen van het centrum van Courchevel 1650. Hier zijn o.a. supermarkten, een bakker, sportwinkels en verschillende restaurants en barretjes te vinden. In het Aquamotion Courchevel, dat net buiten het dorp ligt, vind je zwembaden met waterglijbanen, allerlei sportfaciliteiten en een uitgebreid wellnesscentrum. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht. De résidence wordt voor winterseizoen 2019-2020 volledig gerenoveerd. De foto's zijn voorbeeldfoto's en geven je alvast een goede impressie.

Vanaf € 987,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Villaret - 2-5 personen

Appartement Le Villaret - 2-5 personen
Chalet.nl

Résidence Le Villaret is gunstig gelegen in de wijk Preyerand, aan het begin van Les Menuires. De appartementen liggen vrijwel direct aan de blauwe piste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het appartement ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen gratis personenlift (deze draait tot 's avonds 23.00 uur). In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van de résidence bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. De résidence beschikt over een skiberging en lift. Parkeren kan in de directe omgeving van de appartementen.

Appartement Le Belmont - 2-5 personen

Appartement Le Belmont - 2-5 personen
Chalet.nl

Résidence Le Belmont ligt in het dorpje Arc 1800, middenin het skigebied Paradiski-Les Arcs. De résidence is ideaal gelegen in een rustige, bosrijke omgeving en direct aan de blauwe piste. Via deze piste ski je gemakkelijk naar de skiliften in het centrum van het dorp (ca. 300 meter). De skigebieden van Les Arcs en La Plagne vormen samen het Paradiski skigebied, dat in totaal zo'n 425 km aan pistes telt! In het centrum van het autovrije Arc 1800 bevinden zich o.a. skischolen, (sport)winkels met skiverhuur, een supermarkt, restaurants en bars, een bowling en overdekt zwembad met wellnessfaciliteiten. Het centrum ligt op ca. 500 meter afstand van de résidence. De verzorgd ingerichte appartementen Le Belmont zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en een balkon of terras. Tegen betaling is er high-speed internet mogelijk. Bij de receptie is er een kinderspeelruimte en een lounge met pooltafel, tafelvoetbal en bibliotheek en ook een skiberging is aanwezig in de résidence. De auto kun je tegen betaling parkeren in de parkeergarage van de résidence.

Chalet Les P'tits Trappeurs - 23 personen

Chalet Les P'tits Trappeurs - 23 personen
Chalet.nl

Het gemoedelijke chalet Les P'tits Trappeurs ligt in het dorp Châtel, vlakbij de Barbossine/Petit Châtel stoeltjeslift (ca. 300 meter). Deze stoeltjeslift geeft je toegang tot het Zwitserse gedeelte van het Les Portes du Soleil skigebied, waar je richting Torgon of Morgins kunt skiën. Mocht je liever richting Avoriaz en Morzine willen gaan, dan kun je de gratis skibus nemen naar de Télécabine du Linga. Deze skibus vertrekt op ongeveer 150 meter van chalet Les P'tits Trappeurs en rijdt ca. elke 20 minuten. Het gezellige centrum van Châtel is te vinden op ca. 1 km afstand. Je kunt hier terecht voor après-ski gelegenheden, vele restaurants, winkels en een supermarkt. Châtel beschikt over meerdere skischolen en voor de allerkleinsten is er Club Piou Piou en kinderopvang. Verder zijn er bij het dorp een aantal sledepistes en ook zijn er onder meer een schaatsbaan en overdekt zwembad aanwezig. Op slechts 150 meter afstand van het chalet vind je een restaurant en winkel. Chalet Les P'tits Trappeurs heeft o.a. een gezellige open haard in de woonkamer, gratis Wi-Fi, skiberging, balkon en een terras. Bij het chalet zijn gratis parkeerplaatsen (op ca. 20 meter afstand).

Appartement Résidence Le Dahlia met cabine - 2-4 personen

Appartement Résidence Le Dahlia met cabine - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Le Dahlia is een résidence direct aan de piste gelegen. De cabinelift die je het immense skigebied in brengt is op slechts 20 meter gelegen en het centrum van Saint Martin ligt op ca. 400 meter (via een trappenhuis te bereiken). Onder het complex liggen een bar, een supermarkt, de skischool, het skipasloket en ook de VVV.

Chalet Ariane inclusief catering - 12 personen

Chalet Ariane inclusief catering - 12 personen
Chalet.nl

Chalet Ariane heeft een perfecte ligging. Je bent op loopafstand (50m) van de skilift en na een actieve dag op de piste ben je zo weer bij het chalet. En als je dan terugkomt in het chalet staat er een drankje en hapje voor je klaar! Het eeuwenoude chalet is gerestaureerd in de compleet authentieke stijl en ligt in het centrum van Tignes-Les-Brévières. Het ligt direct bij de skiverhuur, skischool, restaurants, winkels en de après-ski. Ideaal verblijven is het hier eveneens voor kinderen en beginners. Vlakbij het chalet is namelijk een oefenweide met sleeplift. Je auto kun je gratis parkeren bij het chalet of op de gratis openbare parkeerplaats 75 meter bij het chalet vandaan. Een verblijf in chalet Ariane is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, zes keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken".