Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Mont Royal nr. 401B - 10 personen

De recent gebouwde appartementen Mont Royal liggen in de wijk Vonnes in het wintersportdorp Châtel. Op ongeveer 750 meter afstand vind je de cabinelift Super Châtel in het centrum van Châtel en op ongeveer 1 km afstand de stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou in de wijk Vonnes. Vanuit het Super Châtel gebied kun je naar het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil en vanaf de stoeltjeslift Gabelou naar het Linga/Pré-la-Joux gebied skiën (met aansluiting op Avoriaz/Morzine). Het skigebied van Les Portes du Soleil heeft maar liefst 650 kilometer aan pistes, genoeg om je te vermaken! Circa elke 15 minuten gaat er een skibus naar het centrum van Châtel en naar de stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou. De skibus stopt op 25 meter afstand van de appartementen. In het centrum van Châtel vind je leuke barretjes, pubs en restaurants voor de après-ski! Verder heeft Châtel o.a. (sport)winkels, skischolen, een schaatsbaan, een overdekt zwembad met wellnesscentrum en uitgebreide langlauf- en wandelmogelijkheden. De ruime appartementen Mont Royal zijn sfeervol en modern ingericht. De résidence bestaat uit twee naast elkaar gelegen gebouwen (beide met lift) verbonden door een lobby en de garage. In de résidence vind je ook een gemeenschappelijke sauna en elk appartement heeft een eigen skilocker en Wi-Fi internetverbinding. Dit appartement beschikt over twee parkeerplaatsen in de garage van de résidence. Meer auto's kun je parkeren in de overdekte parkeergarage in het centrum van Châtel (tegen betaling).

Vanaf € 484,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Chalet 2000 met buiten jacuzzi - 6 personen

Chalet-appartement Chalet 2000 met buiten jacuzzi - 6 personen
Chalet.nl

Chalet 2000 is een luxe chalet met vijf chalet-appartementen gelegen in de hoogstgelegen wijk van Les Menuires, Reberty 2000. De chalet-appartementen liggen slechts 100 meter van de blauwe piste vandaan. Via deze piste bereik je de Sunny Express stoeltjeslift en Bruyères cabinelift die je toegang geven tot maar liefst 600 km aan pistes in het skigebied van Les Trois Vallées. De skibushalte is op ca. 20 meter. Op ca. 40 meter afstand bevindt zich een supermarkt. Het centrum van Les Menuires bevindt zich op ca. 2,5 km afstand en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars, winkels, een kinderopvang en een overdekt zwembad. Je kan het centrum ook bereiken met de skibus. Chalet 2000 wordt nog gebouwd en zal eind januari 2020 openen, waardoor er alleen nog impressiefoto's beschikbaar zijn. Het chalet beschikt over een parkeergarage en parkeerplaats voor het chalet.

Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).

Chalet-appartement CGH l'Oree des Neiges - 6-8 personen

Chalet-appartement CGH l'Oree des Neiges - 6-8 personen
Chalet.nl

L'Oree des Neiges is een kleinschalige recent gebouwde résidence (geopend in december 2011) met 23 appartementen, verdeeld over twee chalets. In alle appartementen is Wi-Fi internet aanwezig (één gratis code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling). Via de receptie is er een broodjesservice mogelijk. De résidence is zeer gunstig gelegen op ca. 300 meter van het centrum van Vallandry, tevens is het mogelijk om van en naar de résidence te skiën. Het startpunt van de (kinder) skilessen is gemakkelijk bereikbaar over de blauwe piste. De gasten van deze résidence kunnen gratis gebruik maken van het zwembad, jacuzzi, sauna, stoomcabine en fitnessruimte van résidence CGH L'Oree des Cimes (gelegen op 1300 meter, bereikbaar per gratis skibus). Tevens biedt het beauty-centrum daar een ruime keuze aan massages en schoonheidsbehandelingen aan (tegen betaling).

Chalet-appartement Montagnettes Oxalys met open haard - 4 personen

Chalet-appartement Montagnettes Oxalys met open haard - 4 personen
Chalet.nl

De luxe appartementen van Résidence Oxalys zijn gelegen in een rustig gedeelte van Val Thorens, aan de rand van de piste en dichtbij de skilift. In totaal zijn er 36 ruime appartementen, die smaakvol zijn ingericht en voorzien zijn van alle comfort. De résidence beschikt over een aantal luxe faciliteiten zoals een Italiaans restaurant, een sfeervolle loungebar met open haard en twee ontspanningsruimtes. Eén van deze ontspanningsruimtes is een Spa met hammam, zwembad met jetstream, whirlpool voorzien van hydrojets en twee massageruimtes en ook kun je er terecht voor gezichts- en lichaamsbehandelingen en anti-stress kuren. In de andere ontspanningsruimte vind je een zwembad, 2 sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze is gratis toegankelijk. Ook zijn er een wasservice, een bagageruimte (zonder toezicht) en een skiberging met skikluisjes en skischoendroger aanwezig. Tevens is broodjesservice mogelijk. Op korte afstand van de résidence vind je het centrum van Val Thorens met o.a. allerlei winkels, restaurants en goede après-skigelegenheden.

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village supérieur - 14-16 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village supérieur - 14-16 personen
Chalet.nl

Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!