Appartement Résidence Cybèle - 6-8 personen
Résidence Cybèle is een recent vernieuwde résidence met 132 appartementen. De résidence (met lift) ligt op ca. 600 meter van de cabinelift, die je naar het centrum van Méribel brengt. Tussen de résidence en de skilift rijdt er een gratis shuttlebus. Je kunt gratis gebruik maken van het binnenzwembad (5 x 10 meter) en de jacuzzi. Verder beschikt de résidence over een sauna (eerste keer gratis, daarna tegen betaling) en een wasserette. Het centrum van Brides-les-Bains, met alle benodigde winkels en restaurants, vind je op ongeveer 300 meter.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Les Merisiers - 14-16 personen
In het gehucht Villarabout, vlakbij het gezellige Saint Martin de Belleville, is het mooie Chalet Les Merisiers gelegen. Het chalet is gelegen op een zonnige en rustige locatie met schitterend uitzicht op de omliggende bergen. De inrichting is comfortabel en het chalet beschikt o.a. over een open haard, Wi-Fi, twee terrassen en een balkon. De cabinelift bevindt zich in Saint Martin de Belleville, op ca. 1,1 km afstand van chalet Les Merisiers. Je kunt hier met de skibus naartoe, die vertrekt op ca. 150 meter afstand, maar afhankelijk van de sneeuwcondities is het tevens mogelijk om vanaf het chalet naar de skilift te skiën. Het dorpscentrum van Saint Martin bevindt zich ook op ca. 1,1 km afstand. Je kunt hier terecht voor de dagelijkse boodschappen, restaurants, skiverhuur en een aantal uitgaansgelegenheden.
Vanaf € 292,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Lac du Lou - 4-6 personen
De eenvoudige, maar netjes ingerichte appartementen Le Lac du Lou zijn zeer gunstig en centraal gelegen in het centrum van Val Thorens, tegenover de kerk. In dit centrum bevinden zich diverse (sport)winkels, uitgaansgelegenheden en restaurants. De résidence ligt direct aan de blauwe piste. Via de piste bereik je gemakkelijk de skiliften van Val Thorens en kun je verder het immense Les Trois Vallées skigebied gaan ontdekken. Ook de skischolen bevinden zich dichtbij de résidence. De appartementen Le Lac du Lou zijn allemaal voorzien van een ruim balkon op het zuiden, met een mooi uitzicht op de omliggende bergtoppen. Vanuit de skiberging van de résidence heb je directe toegang tot de piste. Val Thorens heeft een autovrij centrum. De auto dien je daarom verplicht te parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (tegen betaling). Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op een paar minuten lopen van de residence Le Lac du Lou gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 432,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 2-4 personen
Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!
Vanaf € 441,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Lou Bochu - 12-14 personen
Chalet Lou Bochu is gelegen in het authentieke dorp Châtel, vlakbij het centrum en de Télécabine de Super Châtel (ca. 200 meter). Deze cabinelift brengt je naar de pistes van Les Portes du Soleil en via een blauwe of rode piste kun je aan het einde van de middag weer terug skiën naar het dalstation. De Télésiège de Barbossine/Petit Châtel ligt op ongeveer 1,5 km en de Télécabine du Linga op ca. 2,8 km afstand van chalet Lou Bochu. De skibushalte vind je op ca. 200 meter afstand van het chalet. Het centrum van Châtel beschikt over vele gezellige restaurants en barretjes, een supermarkt, diverse winkels en sportwinkels met skiverhuur. Verder zijn er in Châtel o.a. meerdere skischolen, kinderopvang, een schaatsbaan en een wellnesscentrum met overdekt zwembad te vinden. Chalet Lou Bochu is een gemoedelijk chalet dat plaats biedt voor groepen tot 14 personen. In de woonkamer vind je een open haard en er is gratis Wi-Fi aanwezig. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor vier auto's.
Vanaf € 405,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement du Kandahar inclusief catering, zondag t/m zondag - 10 personen
Les Chalets du Kandahar bestaat uit vier grote chalet-appartementen, waarvan er twee geschikt zijn voor 10 personen en twee voor 12 personen. De appartementen liggen in de wijk Les Eucherts in La Rosière, op ongeveer 300 meter loopafstand van de blauwe piste. Via deze piste bereik je de stoeltjeslift Les Eucherts, die je toegang geeft tot het Espace San Bernardo skigebied. Bij de piste en stoeltjeslift bevinden zich een skischool en een Centre Commercial met o.a. een supermarkt, sportwinkels, restaurants, bowling en een schaatsbaan. Vanaf de appartementen kun je ook gemakkelijk via een wandelpad naar het centrum van La Rosière lopen (ca. 600 meter), waar je meer voorzieningen vindt. Dit wandelpad is in de avonduren verlicht. Na het skiën heb je bij Les Chalets du Kandahar de mogelijkheid gebruik te maken van de gezamenlijke wellnessruimte, waar je kunt relaxen in de sauna en buiten-jacuzzi (overdekt). Daarnaast zijn er o.a. een skiberging met skischoenendrogers voor gezamenlijk gebruik en een parkeergarage aanwezig. De parkeerplaatsen in de parkeergarage zijn gratis, maar wel vooraf te reserveren. De appartementen zelf zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en balkons met een zonnige ligging op het zuiden, die je een schitterend uitzicht bieden op de Haute Tarentaise vallei! Bij de chalet-appartementen du Kandahar is cateringservice inclusief. De cateringstaf bereidt de lekkerste maaltijden voor je en zorgt ervoor dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie 'Extra te boeken' voor een volledige omschrijving). Terwijl de cateringstaf je alle zorgen uit handen neemt, kun je volop genieten van het prachtige skigebied en de luxe faciliteiten die de accommodatie je te bieden heeft.
Vanaf € 660,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
