Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Résidence Santa Terra - 6-8 personen

De mooie résidence Santa Terra is gunstig gelegen in het vriendelijke dorpje Tignes-les-Brévières. De nieuwe cabinelift Brévières bevindt zich op ca. 150 meter afstand en brengt je het Espace Killy skigebied in. Bij de skilift is ook een skischool en de oefenweide gelegen. Na een lange dag skiën is het heerlijk bijkomen op het zonnige terras dat bij de piste is gelegen. In een straal van 50 meter van résidence Santa Terra ligt het knusse centrum van Tignes-les-Brévières. Hier zijn o.a. een aantal restaurants, bars, winkels, een supermarkt en skiverhuur te vinden. De in chalet-stijl gebouwde résidence Santa Terra beschikt over 32 comfortabele appartementen, verdeeld over 4 gebouwen, geschikt voor 2 tot 10 personen. Alle appartementen zijn stijlvol ingericht en hebben o.a. een balkon en gratis Wi-Fi. In de résidence kun je gratis gebruik maken van de wellnessruimte met o.a. een binnenzwembad, jacuzzi, sauna, hammam en fitnessruimte. Ook is er een gezellige lobby met open haard, wasserette (tegen betaling) en er is broodjesservice mogelijk. Je kunt de auto tegen betaling parkeren in de overdekte parkeergarage van de résidence (naar beschikbaarheid, vooraf reserveren). Verder zijn er in Tignes-les-Brévières twee gratis openbare parkeerplaatsen te vinden.

Vanaf € 676,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Roc Noir type 1, 52 m² - 4-6 personen

Appartement Le Roc Noir type 1, 52 m² - 4-6 personen
Chalet.nl

De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 4-6 personen

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 4-6 personen
Chalet.nl

L'Ecrin des Sybelles is een groot, elegant en recent gebouwd appartementencomplex met in totaal 85 appartementen verdeeld over vier chaletgebouwen (met lift). De appartementen bevinden zich op 500 meter van de piste en de skiliften en 200 meter van het centrum en de winkels. Er rijdt een gratis skibus van en naar de skilft. L'Ecrin des Sybelles beschikt over een verwarmd, overdekt zwembad, een sauna, Turks stoombad, een wasserette en er is een gezamenlijke lounge met o.a. een open haard en pooltafel. De gasten mogen per appartement eenmaal gratis gebruik maken van de sauna of de stoomcabine. Ter plaatse kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie. Bij het naastgelegen restaurant is het mogelijk maaltijden/half pension te boeken (prijzen op aanvraag).

Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen

Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.

Appartement Résidence Le Hors Piste Appartement F2 - 4-6 personen

Appartement Résidence Le Hors Piste Appartement F2 - 4-6 personen
Chalet.nl

In het centrum van Saint Martin de Belleville, direct aan de voet van de piste liggen de appartementen Le Hors Piste. Op ca. 50 meter is de sleeplift gelegen die je naar het hogere gedeelte van St. Martin brengt. Vanuit het hogere gedeelte is er met de cabinelift aansluiting op het skigebied van Les Menuires en Méribel. De supermarkt, restaurants, skiverhuur liggen allemaal binnen een straal van 50 meter van de appartementen. Via de VVV is tegen betaling Wi-Fi te regelen.

Appartement Club MMV Les Chalets des Cimes Plus - 6-8 personen

Appartement Club MMV Les Chalets des Cimes Plus - 6-8 personen
Chalet.nl

In december 2018 zijn in Les Saisies de deuren geopend van de gloednieuwe résidence Les Chalets des Cimes. Deze résidence ligt aan de groene piste Blanchots en bij de sleeplift Les Périots, iets verder kun je nog de stoeltjesliften Chard Du Beurre en Bisanne vinden. Hiermee kan je het skigebied van Espace Diamant gaan ontdekken. Op ongeveer 5 minuten lopen (350 meter) ben je in het centrum van Les Saisies en hier zijn o.a. barretjes, restaurants, (sport)winkels en een skischool. Les Saisies heeft ook een sportactiviteitencentrum, Le Signal, met o.a. een bowlingbaan, overdekt zwembad, wellness, fitness en squash/badminton banen. Résidence Les Chalets des Cimes bestaat uit 88 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 10 personen, verdeeld over 6 gebouwen. De résidence heeft een uitgebreid aanbod aan faciliteiten, zoals een verwarmd binnenzwembad (gratis gebruik tijdens je verblijf), een wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge en open haard, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar, alleen in de Franse schoolvakanties), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Naast de vele skipistes heeft Les Saisies ook nog een groot gebied met loipen (120 kilometer), waar je als langlaufer of wandelaar prachtige tochten kunt maken. Bij dit type appartement heb je 3x gratis toegang (voor 1 persoon vanaf 18 jaar) tot de wellnessruimte!

Vanaf € 1.575,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje