Appartement Résidence Soleil Vacances studio - 2-4 personen
Résidence Soleil Vacances is gelegen in de wijk Brelin, in het hogere gedeelte van Les Menuires. Er zijn in totaal 74 verzorgd ingerichte appartementen, verdeeld over twee gebouwen. De gebouwen zijn middels een galerij met winkels met elkaar verbonden. De résidence heeft een goede ligging, richting het zuiden, direct aan de voet van de piste. De cabinelift Roc des 3 Marches 1 is gelegen op zo'n 300 meter afstand (al skiënd). Vervolgens kun je overstappen op de Roc des 3 Marches 2, die je direct naar 2700 meter hoogte brengt in het immense Les Trois Vallées skigebied (600 km piste). Het gezellige centrum van de wijk La Croisette is bereikbaar via een personenlift, die zich op ongeveer 100 meter loopafstand van résidence Soleil Vacances bevindt. Je vindt hier diverse winkels, restaurants en bars. Ook kun je het centrum van Les Menuires, met o.a. de skischool, gemakkelijk skiënd bereiken. In de résidence vind je o.a. een receptie, skiberging en een klein, verwarmd binnenzwembad (6 x 2 meter). Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding. Bij résidence Soleil Vacances is een openbare parkeerplaats gelegen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 2-4 personen
CGH Résidence La Reine des Pres bestaat uit 79 luxe appartementen, verdeeld over 7 chaletgebouwen. De résidence is centraal gelegen op 5 minuten loopafstand van het centrum van Samoëns, waar je verschillende bars, restaurantjes en wat winkels kunt vinden. Verder is de "Grand Massif Express" gondel met aansluiting op het skigebied van Le Grand Massif gelegen op een afstand van ca. 300 meter. Gasten kunnen gratis gebruik maken van de vele luxe faciliteiten die de résidence te bieden heeft. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Tevens is er Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement), een skiberging en een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.30 meter) aanwezig. Ook is het mogelijk om bij de receptie broodjesservice te regelen.
Vanaf € 425,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Clos du Pré Type 3, met sauna - 12 personen
Mooi autovrij chaletpark bestaande uit 33 imposante vrijstaande chalets. De chalets Clos du Pré zijn ideaal gelegen aan de rand van het vriendelijke dorpje Oz-en-Oisans (1350 meter hoogte), tussen de skipiste en de bossen. Vanuit de chalets, die gebouwd zijn met veel hout en steen, heb je veelal een prachtig uitzicht op het oude Oz-village, het stuwmeer en het Massif de Belledonne. De chalets zijn tegen de berg gelegen en sommige chalets zijn hierdoor wat moeilijker toegankelijk. Twee gondels (150 en 300 meter van het park) zorgen voor een snelle toegang tot de pistes van het super Alpe d'Huez skigebied met 82 liften en liefst 250 km piste. Direct bij de entree van het park is een korte sleeplift met groene piste. Met behulp van deze sleeplift kom je snel bij de twee gondels uit die wat hoger in het dorp zijn gelegen. Hier vind je ook de oefenweide met gratis oefenlift en sleemogelijkheden. Je kunt ook weer terug skiën over deze groene piste. Ook niet-skiërs kunnen van de twee gondels gebruik maken (tegen betaling). Bovenaan beide gondels zijn piste-restaurants gelegen, een prima plek om af te spreken voor de lunch! In het centrum van Oz-en-Oisans, gelegen op ca. 150 meter afstand van het chaletpark, vind je alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, skiverhuur, diverse restaurants en ook de skischool met kinderopvang mogelijkheden. Je kunt de auto in de openbare garage parkeren (ca. ? 40,- per week, niet vooraf te reserveren) of op de gratis openbare parkeerplaats. Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 285,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Sybelles - 4-6 personen
Résidence Les Sybelles bestaat uit verscheidene chalets, gebouwd in de traditionele stijl. Het complex bevindt zich bijna aan de pistes, op 600 meter van de dichtsbijzijnde winkels en op 1500 meter van het dorpscentrum. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een lounge met biljarttafel (tegen betaling), open haard, bar (alleen alcoholvrije dranken), skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). U kunt ook gratis gebruik maken van het overdekte zwembad van de résidence L'Orée des Pistes. Het complex beschikt over eigen (gratis) parkeergelegenheid en overdekte parkeerplaatsen tegen betaling (beperkt).
Vanaf € 213,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Les Clarines Goud - 4-6 personen
CGH Les Clarines is een mooie résidence met 78 appartementen verdeeld over 6 chaletgebouwen. De résidence is gunstig gelegen in de wijk Preyerand, aan het begin van Les Menuires. Op ongeveer 50 meter vind je de eerste piste van het immense skigebied, hier is ook een oefenweide met gratis "tapijtlift". Deze blauwe piste brengt je naar de Tortollet en de Rocher Noir stoeltjesliften. Met deze stoeltjesliften heb je directe toegang tot het skigebied. Terugskiën is mogelijk tot ca. 50 meter van het appartement. De résidence heeft diverse faciliteiten als een receptie met open haard en broodjesservice, zwembad, fitness ruimte, twee sauna's, twee Turkse stoombaden en een grote jacuzzi. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je hier ook massages en schoonheidsbehandelingen ondergaan. Verder beschikt elk appartement over een eigen skilocker met schoendroger en gratis Wi-Fi-verbinding (één code per appartement). In de directe omgeving van CGH Les Clarines vind je een supermarkt, een tweetal skiverhuurwinkels, een bar en een aantal restaurants. Meer faciliteiten zijn te vinden in het centrum van Les Menuires dat zeer gemakkelijk is te bereiken met een gratis personenlift (deze draait tot 's avonds 23.00 uur en vertrekt op ca. 100 meter van de appartementen).
Vanaf € 440,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Orée des Pistes - 8-10 personen
Résidence L'Oree des Pistes is gelegen in het hogere gedeelte van het vriendelijke Superdévoluy. Het geheel bestaat uit appartementen en twee-onder-één-kap chalets. De appartementen en chalets zijn comfortabel ingericht en gebouwd in Savoyaarde stijl met gebruik van veel hout. De groene piste loopt direct langs de résidence en de eerste skiliften vind je op ca. 200 meter (gemakkelijk per ski bereikbaar). Het centrum van het moderne skistation Superdévoluy, met winkels, ijsbaan, bioscoop, restaurants en discotheek, bevindt zich op ongeveer 600 meter. In dit centrum vind je ook de skischool en de kinderopvang voor de allerkleinsten. In het hoofdgebouw vind je de receptie, een salon met open haard, bar, een verwarmd binnen zwembad (gratis) en een sauna (tegen betaling). Tevens is er gratis Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. Het park beschikt over gratis overdekte parkeergelegenheid.
Vanaf € 188,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
