Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Alpaka inclusief catering - 24-28 personen

Chalet Alpaka is een royaal en sfeervol chalet met sauna in het centrum van Châtel. Je zit dus middenin dit bekende, sfeervolle en authentieke dorp. Je vindt hier onder andere een aantal skischolen, kinderopvang en allerlei winkel- en uitgaansgelegenheden. Op zo'n 250 meter van het chalet vind je de cabinelift 'Super Châtel'. Deze brengt je in het skigebied dat met name uit blauwe en rode pistes bestaat. De "Linga" cabinelift ligt iets verderop, dit gebied biedt aansluiting op de dorpen Avoriaz en Morzine, het hart van Les Portes du Soleil. Vlakbij het chalet is er een halte voor de gratis skibus. Deze brengt je o.a. naar de Linga en de verderop gelegen stoeltjeslift "Pré-la-Joux". Na een lange dag wintersporten kun je heerlijk ontspannen in de sauna. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Tevens beschikt het chalet over een skiberging met skischoendrogers en gratis internetverbinding (Wi-Fi). Er is voldoende parkeergelegenheid bij het chalet. Chalet Alpaka wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 799,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement de Savoie nr. 3, 77m² - 8-10 personen

Chalet-appartement de Savoie nr. 3, 77m² - 8-10 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen de Savoie zijn simpele maar comfortabele chalet-appartementen in Le Levassaix, een vriendelijk gehucht vlakbij Les Menuires. De blauwe piste is gemakkelijk via een vlakke weg te bereiken, op een afstand van ca. 250 meter. Deze piste is ook prima geschikt voor beginners. Via deze piste bereik je de skilift Bettex (ca. 400 meter), die uitkomt boven Les Menuires, en ook de skiverhuur is met zo'n 500 meter in de buurt. Het is mogelijk om ter plaatse via de receptie broodjesservice te regelen, en verdere inkopen kun je doen in Les Menuires, dat op ca. 1 km afstand gelegen is. Je vindt hier ook de skischool, een sportcentrum met zwembad, een ijsbaan, een supermarkt en allerlei uitgaans- en winkelgelegenheden. Het chalet beschikt over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Er zijn voldoende gratis parkeerplaatsen in de buurt van chalet-appartement de Savoie.

Chalet-appartement Le Hameau de Barthélémy bergzicht - 4-6 personen

Chalet-appartement Le Hameau de Barthélémy bergzicht - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau de Barthélémy is gelegen in de wijk Les Eucherts in La Rosière. De blauwe piste is gelegen op ca. 300 meter en via deze piste bereik je de Eucherts Express cabinelift. Bij deze skilift vind je ook de skischool, skiverhuur, sportwinkels, een supermarkt, bowling en diverse restaurants. Het centrum van La Rosière vind je op ca. 650 meter en is lopend te bereiken via een wandelpad (ook in de avonduren verlicht) of met de shuttle bus. De luxe appartementen zijn modern ingericht en beschikken allemaal over een balkon of terras. Er is een wellness ruimte met een Finse sauna en een infraroodsauna, hier mag je als gast gratis gebruik van maken. Tegen betaling zijn er massagebehandelingen mogelijk. Verder is er een wasruimte (tegen betaling) en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één skilocker en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage (max. hoogte 2.00 meter) inbegrepen. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag mogelijk.

Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).

Chalet-appartement Des Neiges - 14 personen

Chalet-appartement Des Neiges - 14 personen
Chalet.nl

Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).

Chalet The Exclusive inclusief catering en buiten-jacuzzi, zondag t/m zondag - 12 personen

Chalet The Exclusive inclusief catering en buiten-jacuzzi, zondag t/m zondag - 12 personen
Chalet.nl

Het grote, vrijstaande chalet The Exclusive (gebouwd in 2015) bevindt zich in het wintersportdorp Châtel, ongeveer 1 km verwijderd van de piste en Linga cabinelift. Ongeveer elke 20 minuten rijdt er een skibus naar deze cabinelift en naar het centrum van Châtel. De skibushalte bevindt zich op ca. 150 meter loopafstand van het chalet. Echter kun je ook gebruik maken van het gratis shuttlebusje dat je 's morgens vanaf het chalet naar de Linga cabinelift brengt en in de middag ook weer ophaalt (tijden in overleg met de cateringstaf). Voor een zorgeloze wintersportvakantie ben je hier aan het juiste adres! Dit chalet wordt namelijk alleen inclusief cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt, 6x afternoon-tea en 6x vier-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je dus nergens meer druk om te maken en kun je volop genieten van je wintersportvakantie en de pistes van Les Portes du Soleil! Chalet The Exclusive is een ruim opgezet en comfortabel chalet. Na een sportieve dag op de piste kun je hier heerlijk bijkomen in de buiten-jacuzzi op het terras! Het chalet is verder o.a. voorzien van een houtkachel en Wi-Fi internetverbinding en alle slaapkamers in het chalet hebben een eigen badkamer! Bij het chalet is parkeergelegenheid voor 3 auto's, waaronder een garage met plaats voor één auto en één parkeerplaats onder de carport. Overige auto's kun je parkeren op openbare parkeerplaatsen in de buurt. In de garage is ook ruimte om je skimateriaal op te bergen. Het sfeervolle centrum van Châtel ligt op ca. 1,4 km afstand en heeft een groot aanbod aan winkels, restaurants en barretjes. De ESF skischool met Piou Piou kinderclub ligt slechts 150 meter van het chalet vandaan. Verder heeft het dorp o.a. een overdekt zwembad, wellnesscentrum en een schaatsbaan. Let op: in december en januari wordt dit chalet verhuurd van zaterdag tot zaterdag. Vanaf 02/02/2020 is aankomst en vertrek alleen op zondag mogelijk.