Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement L'Ecrin des Neiges - 4-5 personen

Résidence L'Ecrin des Neiges heeft een gunstige ligging in Chamrousse. De appartementen liggen in de wijk Roche Béranger, schuin tegenover de piste en stoeltjeslift Bachat-Bouloud. Deze lift brengt je het skigebied van Chamrousse in, waar ca. 90 km piste te vinden is. Het centrum van Chamrousse met verschillende winkels en restaurants ligt op ongeveer 500 meter afstand van L'Ecrin de Neiges. De résidence bestaat uit 134 eenvoudige appartementen, die verdeeld zijn over 3 gebouwen. Er is een lift aanwezig. Als gast van Résidence L'Ecrin des Neiges kun je gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad (10 x 10 meter). De sauna is tegen betaling te bezoeken (? 5,- p.p. / 30 minuten). Verder is er een skiberging en Wi-Fi in de appartementen (tegen betaling) en bij de receptie (gratis). De auto kun je parkeren in de overdekte parkeergarage (betaald) en ook buiten bij de résidence zijn parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid en alleen ter plaatse te reserveren).

Vanaf € 260,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Village Montana Planton - 9 personen

Chalet-appartement Village Montana Planton - 9 personen
Chalet.nl

Direct aan de piste en vlakbij de eerste skiliften ligt résidence Village Montana Planton in Tignes le Lac. Deze kleinschalige résidence valt onder het bekende Village Montana (gelegen op ca. 50 meter) en bevat slechts 6 appartementen, variërend van 6 tot 10 personen. Alle appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding en hebben uitzicht op de piste en de imponerende bergwereld rondom Tignes. In de résidence zit een restaurant met Savoyaardse specialiteiten; meer restaurants, winkels, de skischool en bars vind je in de directe omgeving van de résidence. Je kunt gratis gebruik maken van de faciliteiten van Hotel Village Montana (gelegen op ca. 100 meter); een spa met verwarmd buitenzwembad, jacuzzi, hammam en sauna's.

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B15 - 4-6 personen

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B15 - 4-6 personen
Chalet.nl

In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.

Appartement Résidence Le Valset - 1-2 personen

Appartement Résidence Le Valset - 1-2 personen
Chalet.nl

Aan het begin van Val Thorens, bijna direct aan de "Plein Sud" piste ligt de gerenoveerde Résidence le Valset. Vanuit de appartementen heb je een mooi uitzicht op de omringende bergtoppen. De piste vind je op slechts 25 meter en de winkels, cafés en restaurants liggen op ongeveer 150 meter van de appartementen. Overdekte en onoverdekte parkeerplaatsen zijn vooraf te reserveren bij Valthoparc (minimaal 2 weken voor aankomst via www.valthoparc.com).

Appartement Mont Blanc Alpine Estate met privé-sauna - 8-10 personen

Appartement Mont Blanc Alpine Estate met privé-sauna - 8-10 personen
Chalet.nl

De luxe appartementen Mont Blanc Alpine Estate zijn rustig gelegen nabij het centrum van La Chapelle d'Abondance. Er zijn twee gebouwen, in chalet-stijl, met ieder 12 appartementen (beide gebouwen beschikken over een lift). De résidence is direct bij de pistes van het kleinere skigebied La Chapelle d'Abondance (ca. 75 km piste) gelegen. De skilift Crêt Béni vind je al op 50 meter. Bij deze lift is ook de start van de langlaufloipes. Op loopafstand van de appartementen is een skischool te vinden en om de hoek een skiverhuurwinkel. In de directe omgeving van de résidence vertrekt een skibus, deze brengt je naar de lift Panthiaz of naar Châtel (ca. 10 minuten), waar je aansluiting hebt op de rest van het skigebied van Les Portes du Soleil. Het centrum van La Chapelle, met een aantal winkels en restaurants, is te vinden op ca. 400 meter afstand. Het centrum van Châtel ligt ca. 5 km van de appartementen Mont Blanc Alpine Estate vandaan. Mont Blanc Alpine Estate beschikt o.a. over een luxe wellnessruimte (zwemkleding verplicht) met sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur. Verder beschikt de résidence over een skiberging, wasmachine en droger (tegen betaling), kinderspeelkamer met tafelvoetbal en tafeltennis en een ondergrondse parkeergarage. Via de receptie kun je broodjesservice regelen.

Vanaf € 1.270,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Caribou combinatie nr. 1 + 2, inclusief catering, zondag t/m zondag - 12 personen

Appartement Caribou combinatie nr. 1 + 2, inclusief catering, zondag t/m zondag - 12 personen
Chalet.nl

De appartementen Caribou zijn gelegen op maximaal 5 minuten loopafstand van het centrum van Morzine, de Pleney cabinelift en de Super Morzine cabinelift. De appartementen bevinden zich in een gezellige straat en de bars, winkels en restaurants zijn direct rond de appartementen gelegen. Er is een gratis skibus die vertrekt op 100 meter afstand. De appartementen Caribou worden alleen inclusief cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat je appartement schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, alleen nog maar te genieten van het enorme skigebied van Les Portes du Soleil! Beide appartementen zijn voorzien van o.a. een open haard of houtkachel, Wi-Fi internetverbinding, balkon en een privé-parkeerplaats. De appartementen kunnen ook in combinatie worden gehuurd voor groepen van maximaal 14 personen. Het levendige Morzine heeft een gezellig centrum met winkels, supermarkten, restaurants en bars. Daarnaast biedt het dorp een aantal faciliteiten zoals een schaatsbaan, rodelbaan, overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. In Morzine en omgeving zijn voldoende wandelmogelijkheden (dichtstbijzijnde op 200 meter). Er ligt ongeveer 95 km aan wandelpaden. Andere activiteiten die je kunt doen zijn o.a. langlaufen (dichtstbijzijnde op 200 meter), paragliden, rijden op een sneeuwscooter en heli-skiën. Een supermarkt is gelegen op 100 meter van de appartementen Caribou.

Vanaf € 6.695,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje