Chalet-appartement Acacia - 20-30 personen
Chalet Acacia is een recent gerenoveerd chalet waarin drie appartementen zijn ondergebracht; twee 12-persoonsappartementen en één 6-persoonsappartement. Direct naast Acacia is chalet Balcons Acacia gelegen, deze kunnen eventueel gecombineerd worden voor grote groepen. Het chalet is gelegen in St. Marcel, een karakteristiek bergdorpje tussen St. Martin de Belleville en Les Menuires. De cabinelift en skipiste liggen circa 1,1 km van chalet Acacia vandaan, in St. Martin de Belleville. Naar St. Martin en Les Menuires is een busverbinding. De skibushalte ligt op ca. 150 meter afstand. Binnen het chalet kan er gratis gebruik gemaakt worden van de wellness ruimte met twee sauna's en een douche. Verder is er een skiberging en een skischoenendroger.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Koh-i Nor - 8 personen
Koh-I Nor is een recent gebouwde en luxe 5-sterren résidence met in totaal 35 appartementen. Koh-I Nor is zeer gunstig gelegen bovenin Val Thorens. De luxe, moderne en zeer comfortabele appartementen zijn sinds eind december 2013 open. De naam 'Koh-I Nor' is ontleend aan de gelijknamige diamant, één van de kroonjuwelen van het Britse koningshuis. Koh-I Nor is gelegen op een uitstekende locatie, met directe toegang tot de blauwe piste (Plein Sud) waarmee je een snelle aansluiting op het skigebied hebt. De résidence is gelegen op zo'n 200 meter van het (uitgaans-)centrum, waar je een ruime keus aan restaurants, bars en discotheken vindt. Koh-I Nor heeft diverse luxe voorzieningen zoals een brasserie met een prestigieuze wijnkelder, een lounge bar en een spa. Hier vind je een zwembad, sauna en een fitnessruimte. Men kan hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met hammam, sauna, jacuzzi en speciale douches. Verder beschikt de résidence over een lift, gratis Wi-Fi bij de receptie en broodjesservice. Ook beschikt elk appartement over een ski-locker met schoendroger en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage onder de résidence (overige parkeerplaatsen op aanvraag en tegen betaling).
Vanaf € 1.228,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Marmottes - 6 personen
Het stijlvolle chalet Marmottes ligt in het historische centrum van Saint Martin de Belleville. De piste en cabinelift zijn op ongeveer 250 meter afstand gelegen. Het chalet bestaat uit een 4- en 6-persoonsappartement, die voor 4, 6 of (4+6) 10 personen gehuurd kunnen worden. Ieder appartement heeft een eigen ingang. Chalet Marmottes beschikt over een skiberging en er is gratis Wi-Fi internet beschikbaar. Tevens kan er in de directe omgeving gratis worden geparkeerd.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Neiger met sauna - 12 personen
Le Neiger (voorheen een hotel) bestaat uit 5 appartementen die in 2005 compleet gerenoveerd zijn. Ze zijn ideaal gelegen; direct aan de skipiste en vlakbij het centrum van het sympathieke en populaire bergdorpje Saint Martin de Belleville. De cabinelift van Saint Martin de Belleville vertrekt op ca. 150 meter van de appartementen. Deze is lopend of op de ski (m.b.v. een sleeplift) te bereiken. Met deze cabinelift en de aansluitende stoeltjeslift zijn Méribel en Les Menuires makkelijk bereikbaar. Bij de cabinelift is ook de ESF-skischool gevestigd. In de directe omgeving van Le Neiger vind je o.a. een supermarkt, meerdere restaurants en een bar. In het centrum van Saint Martin de Belleville (bereikbaar via een trappenhuis) zijn meer restaurants, nog een supermarkt, winkeltjes en skiverhuur gevestigd. De drie 12-persoons appartementen hebben ieder een privé-sauna en een prachtig panoramisch uitzicht.
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Cristal - 4-6 personen
Chalet Cristal is een kleinschalig chalet-appartement (totaal 4 appartementen die afzonderlijk of in combinatie gehuurd kunnen worden). Het is gelegen in het gehucht Le Levassaix. Het centrum van het levendige, moderne skistation Les Menuires ligt op ongeveer 1 km. De piste vind je op ongeveer 200 meter van het chalet. Op de benedenverdieping van het chalet bevindt zich een algemene sauna ruimte die gratis kan worden gebruikt door gasten van chalet Cristal. Verder zijn er een wasruimte met wasmachine en skiberging met skischoenendrogers in het huis en is er broodjesservice mogelijk (ter plaatse te regelen). Bij het chalet is gratis parkeergelegenheid. Dit appartement ligt op de eerste verdieping.
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Buet - 2-4 personen
Perfect naast de pistes gelegen résidences met in totaal 54 appartementen op een rustige locatie in het familievriendelijk gedeelte Morillon les Esserts (1100 meter). Op minder dan 500 meter bevinden zich diverse winkeltjes, barretjes, de skiliften en de oefenpiste (skischool) met kindercrèche. Vanaf Les Esserts ben je snel in zowel het fabuleuze 'Grand Massif' skigebied als in het dorpje Morillon. Op zo'n 800 meter van Résidence Le Buet zijn openbare parkeerplaatsen (niet overdekt) waar je de auto gratis kunt parkeren.
Vanaf € 266,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
