Chalet-appartement Altitude de l'Ours - 10-12 personen
Zeer recent gebouwde résidence in Savoyaardse stijl, gebouwd en beheerd door het al jaren bekende Résidence Altitude. De l'Ours heeft mooie, ruime chalet-appartementen. Het complex is op korte afstand van de piste en dichtbij het centrum gelegen. Bij verblijf in deze résidence mag je gratis gebruik maken van de wellnessruimte in chalet Altitude (met o.a. een verwarmd zwembad, een kinderbad, een fitnessruimte met diverse toestellen en een sauna), geopend van 10.00 tot 20.00 uur en binnendoor te bereiken via de garage of anders buitenom (ca. 30 meter). Op slechts 50 meter van de appartementen vind je een supermarkt en twee pubs. De skiverhuur ligt direct naast de receptie, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! Het centrum van Arc 2000 is gemakkelijk bereikbaar via een personenlift (deze bevindt zich in een gebouw op 50 meter afstand) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn er diverse restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. De skischool is ook te bereiken met een sleeplift die op ca. 50 meter van de receptie begint. Deze lift gaat ruim voordat de lessen beginnen open. Met deze lift heb je direct toegang tot het fantastische skigebied van Les Arcs met meer dan 200 kilometer piste.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Caseblanche Peak à Vue met open haard - 10 personen
Chalet Caseblanche is een mooi park met luxe, nieuwgebouwde chalets en chalet-appartementen in het vriendelijke bergdorp Saint Martin de Belleville. In december 2018 is het park geopend. Het park bevindt zich op een perfecte locatie, direct aan de blauwe piste en vlak boven het dalstation van cabinelift Saint Martin 1. Hierdoor is er de mogelijkheid voor ski-in & ski-out. Deze cabinelift heeft aansluiting op de pistes die je naar de skigebieden van Les Menuires en Méribel brengen. Het authentieke dorp St. Martin de Belleville heeft een gezellige dorpskern met alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, diverse winkels en restaurants die op ca. 500 meter afstand van Caseblanche te vinden zijn. Skilessen starten direct bij de cabinelift, 's morgens glij je hier in een paar tellen naar toe! Op het park zijn meerdere voorzieningen te vinden zoals restaurant Simple & Meilleur, waar je in de middag en avond terecht kan voor goed eten en snackbar Bell'Savoie voor brood en diverse snacks. Naast het restaurant heb je toegang tot de piste naar de cabinelift toe. Er zijn chalets en chalet-appartementen voor 6 tot en met 16 personen, sommige zelfs met privé-sauna en/of jacuzzi. De chalets zijn ruim opgezet en modern ingericht. Chalet Peak à Vue is nummer G9 op de plattegrond (zie foto's).
Vanaf € 603,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hameau de Flaine chalet appartement - 6-8 personen
De chalets Hameau de Flaine zijn gelegen in het hoogste gedeelte van Flaine, in de prachtige gelijknamige chaletwijk 'Le Hameau de Flaine'. De chalets zijn in de Scandinavische stijl gebouwd en zijn comfortabel ingericht. Centraal in de wijk vind je de 'General Store' met o.a. de receptie, een supermarkt, skiverhuur en een restaurant. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je aan de onderzijde van het park en aan het pad naar de piste aan de bovenzijde van het park. De wijk 'Flaine Foret' met meer winkels, restaurants en overige faciliteiten, ligt op ca. 1 km afstand. De skischool bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Voor de gasten die in de Chalets Hameau de Flaine verblijven is er van 's avonds tot middernacht een gratis taxi-busje beschikbaar die je van en naar het centrum van Flaine brengt. Het is dus zeer eenvoudig om in het gezellige centrum van Flaine te dineren, want je wordt voor de deur opgehaald en ook weer netjes "thuisgebracht"!
Vanaf € 392,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Châtel CMO01 met buiten-jacuzzi - 10 personen
Chalet Châtel CMO01 is een mooi ingericht en zeer ruim chalet in Châtel. Het chalet is van alle gemakken voorzien, zoals een mooie open haard, een buiten-jacuzzi en gratis Wi-Fi internetverbinding. Het skigebied is gelegen op ongeveer 850 meter. De gratis skibus vertrekt op slechts 200 meter van het chalet. Deze brengt je in enkele minuten naar de 'Linga' cabinelift. Hiermee heb je een goede aansluiting op onder andere Morzine en Avoriaz. Het gezellige centrum van Châtel, met verschillende winkels, bars, restaurants, maar ook een openbaar zwembad en kinderopvang (vanaf 2 jaar) is gelegen op zo'n 700 meter. Bij het chalet is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 459,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 3, La Belle Maison - 12 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding Chalet De Bellecôte La Belle Maison, chalet nummer 2, ligt met de voordeur direct aan de blauwe piste en biedt vrij uitzicht over het dal vanuit de woonkamer en de balkons. Het chalet is in 2009 geheel gerenoveerd en o.a. voorzien van wasmachine en droger. De gemakkelijke blauwe "Forêt"-piste leidt naar het centrum van Vallandry, vanwaar de stoeltjeslift vertrekt en waar ook de skilessen beginnen.
Vanaf € 389,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Boedette met slaaphoek - 2-5 personen
Résidence Boedette is gelegen in Les Menuires, in de wijk Reberty 1850. De résidence bestaat uit twee gebouwen met ieder 8 verdiepingen. Een lift is aanwezig. Résidence Boedette is gelegen aan de piste en op ca. 50 meter van de skilift 'Sunny Express'. De skibus vertrekt vlak voor de résidence. Deze brengt je eveneens naar het centrum van Les Menuires, gelegen op ca. 1 km. In Reberty 1850 vind je ook een aantal winkels, waaronder een supermarkt, restaurants, ESF skischool, een ijsbaan en een SkiSet winkel.
Vanaf € 358,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
