Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau de Pierre Blanche - 2-4 personen
CGH Résidence Le Hameau de Pierre Blanche is tegen het bos aan gelegen en bestaat uit zes chaletgebouwen met ieder zes à zeven appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De Bellevue cabinelift is op loopafstand gelegen en de Prarion skilift ligt op 300 meter afstand. Gasten van de résidence mogen gebruik maken van diverse luxe faciliteiten zoals verwarmde ski lockers, Centre Spa & Beauté met overdekt verwarmd zwembad, fitnessruimte, jacuzzi's, sauna en Turks stoombad. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder beschikken alle appartementen over Wi-Fi internetverbinding (één gratis code per appartement). Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet L'Pentu - 16-20 personen
Chalet L'Pentu is in 2016 gebouwd op een goede locatie in het skidorp Châtel. Dit vrijstaande chalet ligt aan de Linga piste, wat het mogelijk maakt om vanaf de piste tot aan de voordeur terug te skiën! De Télécabine du Linga ligt op slechts 150 meter loopafstand en brengt je naar de pistes richting Avoriaz en Morzine. Het Linga/Pré-la-Joux gebied is door middel van twee nieuwe stoeltjesliften aangesloten op het Super-Châtel gebied, dat toegang geeft tot het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. In de gehele Les Portes du Soleil skiregio geniet je van zo'n 650 km piste! Met de skibus sta je in 5 à 10 minuten in het sfeervolle centrum van Châtel, waar een ruim aanbod is aan winkels, restaurants en barretjes. Ook skischolen en kinderopvang vind je hier. De skibus vertrekt op slechts 100 meter afstand. Echter bevinden zich binnen een straal van 500 meter van het chalet ook al diverse sportwinkels en bars/restaurants. Een grote Intermarché supermarkt ligt op ongeveer 3,5 km afstand. In Châtel is veel meer te doen dan skiën alleen. Breng eens een bezoekje aan het Forme d'O Centre Aquatique, dat o.a. een binnenzwembad, sauna's, stoombaden en massagemogelijkheden heeft, of ga schaatsen op het Lac du Vonnes. Chalet L'Pentu is perfect voor grotere groepen die graag dichtbij de piste willen verblijven. Het chalet heeft naast een ruime woonkamer nog een aparte speelkamer, waar je o.a. een tweede zithoek met televisie en een tafelvoetbalspel vindt. Verder zorgen moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een verwarmde skiberging voor een comfortabel verblijf. Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Chavaniou - 4-5 personen
Gelegen op een rustige locatie in het dorp Les Gets bevindt zich de ski-in-ski-out résidence Le Chavaniou. Deze résidence is gunstig gelegen direct aan de piste Mélèzes, waardoor je 's ochtends meteen op je ski's kunt stappen. Deze rode piste komt uit bij de stoeltjeslift Perrières Express. Met deze skilift ga je verder het skigebied Chavannes/Ranfoilly in en kun je naar Morzine skiën. Vanuit Morzine heb je een goede aansluiting op de rest van Les Portes du Soleil. Aan het einde van je skidag kun je weer terugskiën tot aan de résidence! Het sfeervolle centrum van Les Gets ligt ongeveer 1,3 km van résidence Le Chavaniou vandaan. Hier zijn vele voorzieningen te vinden, waaronder diverse gezellige restaurants en bars, supermarkten en andere winkels. Echter zijn er op ca. 300 meter afstand van het chalet ook al enkele restaurants/bars, een winkel (waar je vers brood kunt halen) en skibushalte gelegen. Verder vind je in het dorp o.a. een schaatsbaan, skischolen, kinderclub Piou Piou en kinderopvang. Het comfortabel ingerichte appartement Le Chavaniou ligt op de eerste verdieping van de résidence en is voorzien van Wi-Fi en een klein balkon met uitzicht op de piste. Je beschikt over een eigen parkeergarage (voor één auto) bij de résidence.
Vanaf € 535,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vanaf € 282,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Lou Baitandys - 10 personen
Résidence Lou Baitandys heeft een centrale ligging in het dorp Les Gets. Deze résidence ligt namelijk tegenover de skipiste, skischool en de Chavannes skiliften, maar ook het centrum met alle benodigde voorzieningen ligt om de hoek! Op de begane grond van de résidence bevindt zich een bar/restaurant. De Chavannes skiliften brengen je naar het gelijknamige skigebied, dat aangesloten is op Morzine. Vanuit Morzine kun je vervolgens verder Les Portes du Soleil gaan ontdekken. Aan de andere kant van het centrum van Les Gets vind je nog een apart skigebied op de Mont Chéry. Tussen de Chavannes skiliften en de Mont Chéry cabinelift rijdt een gratis treintje. Les Gets is een sfeervol en familievriendelijk dorp. Het dorp heeft o.a. een kinderopvang, rodelbaan en schaatsbaan en er worden regelmatig activiteiten georganiseerd voor kinderen. Verder zijn er allerlei leuke winkeltjes, diverse restaurants en barretjes voor een gezellige après-ski. De appartementen Lou Baitandys zijn beide comfortabel ingericht en voorzien van een balkon met uitzicht op de piste. In de résidence vind je een skiberging en parkeergarage. Dit appartement heeft twee parkeerplaatsen in de parkeergarage.
Vanaf € 2.180,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement LOT 300 B - 6-8 personen
De residence Lot 300 B bevindt zich op slechts 50 meter afstand van de piste in de rustige wijk Tignes Le Lavachet. Per ski bereik je gemakkelijk de stoeltjesliften Chaudannes en Pâquis, die je direct het sneeuwzekere en moderne Espace Killy skigebied inbrengen. De afstand naar deze stoeltjesliften is ongeveer 200 meter. Het appartement is op de derde verdieping gelegen. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het balkon op het zuiden, dat een prachtig uitzicht biedt over de omliggende bergen. Ca. 50 meter van de residence vandaan vind je o.a. een supermarkt, bakker, bar, restaurant en sportwinkel. Naast de residence vertrekt een gratis skibus, deze brengt je naar de andere delen van Tignes. In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling, vooraf te reserveren).
Vanaf € 391,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
