Chalet-appartement CGH Résidence L'Oree des Cimes - 8-10 personen
De recent gebouwde chalet-appartementen van CGH L'Oree des Cimes liggen net boven het dorpscentrum van Vallandry, direct aan de piste en bij de stoeltjeslift (Grizzly 68). Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. L'Oree des Cimes biedt een fantastisch uitzicht op Vallandry en een panoramisch uitzicht op het dal. Elk appartement beschikt over een eigen skilocker en Wi-Fi internetverbinding (één gratis code per appartement). De résidence heeft een receptie met open haard en broodjes-service en beschikt over een groot spa-centrum met diverse faciliteiten zoals een overdekt zwembad, jacuzzi, sauna, hammam en een fitness-centrum. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling biedt het beautycentrum een ruime keuze aan massages en schoonheidsbehandelingen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Le Cheval Blanc - 4-6 personen
Résidence Le Cheval Blanc heeft een gunstige ligging in het levendige wintersportdorp Val Thorens. Vanuit de résidence ski je namelijk gemakkelijk naar de piste en de skiliften, die je toegang geven tot het immense Les Trois Vallées skigebied. Het centrum van Val Thorens, met een uitgebreid aanbod aan winkels en restaurants, is op ca. 200 meter afstand te vinden. De appartementen Le Cheval Blanc zijn allemaal voorzien van een balkon en gratis Wi-Fi. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant, kindercrèche van de Franse skischool, skiberging, bagageruimte en een broodjes afhaalservice (croissanterie). Een aantal van deze faciliteiten bevindt zich in het naastgelegen Village Montana. Op aanvraag (naar beschikbaarheid) en tegen betaling kan er gebruik gemaakt worden van de luxe spa's van de nabijgelegen résidences Montana Lodge (op ca. 50 meter) en Village Montana Plein Sud (op ca. 150 meter). Deze spa's zijn voorzien van o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam.
Vanaf € 401,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Hermitage - 4-6 personen
Appartementengebouw L'Hermitage heeft een perfecte ligging in Les Gets: middenin het centrum en slechts 50 meter van de piste en de skiliften Chavannes Express en Télécabine des Chavannes vandaan. Deze skiliften verschaffen je toegang tot de pistes van het Chavannes/Ranfoilly gebied. Het skigebied rondom Les Gets biedt afdalingen van verschillende niveaus en is vooral voor beginnende skiërs en gezinnen met kinderen erg geschikt. Gevorderden skiërs komen ook zeker aan hun trekken in het 650 kilometer tellende Les Portes du Soleil skigebied. Het charmante en familievriendelijke wintersportdorp Les Gets biedt alle benodigde voorzieningen voor een geslaagde wintersportvakantie. Er is een groot aanbod aan gezellige restaurants en bars en er zijn verschillende winkels en een aantal supermarkten. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants liggen al op ca. 100 meter van de appartementen. Voor kinderen zijn er allerlei activiteiten, zowel op de piste als in het dorp. Zo is er een rodelbaan, sneeuwtuin en schaatsbaan en ook is er kinderopvang in het dorp. Appartement L'Hermitage ligt in een kleinschalige résidence, gebouwd in chalet-stijl. Het appartement heeft een verzorgde en gezellige inrichting met o.a. een Wi-Fi internetverbinding, een balkon en een terras. Om de ski's en snowboards op te bergen is er een gezamenlijke skiberging in het gebouw. Dit appartement heeft één gratis parkeerplaats in de parkeergarage van de résidence.
Vanaf € 471,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Le Morey - 10 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Le Morey is een echt ski-in en ski-out chalet; je skiet tot bij de voordeur van het chalet. 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 365,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Erika - 15 personen
Chalet Erika is een ruim opgezet chalet van 250 m², centraal gelegen in Les Deux Alpes. Met de skibushalte zo goed als voor de deur, hoef je zeker geen lange afstanden lopend af te leggen. Op een afstand van ongeveer 600 meter van chalet Erika vind je de 'Vallée Blanche' stoeltjeslift en de blauwe piste met dezelfde naam. Hiermee kan je prima het 'kleine' gedeelte van het Les Deux Alpes-skigebied gaan verkennen. De Belle Etoile stoeltjeslift ligt al op zo'n 250 meter. Op een paar minuten loopafstand vind je de andere skiliften, die je gelijk ver de andere helft van het skigebied inbrengen. Het chalet ligt tegen het langgerekte centrum van Les Deux Alpes aan. Bijvoorbeeld de U-express supermarkt ligt bijna naast het chalet. Andere faciliteiten zoals een bakker, skiverhuur en skischool vind je binnen een straal van zo'n 150 meter van het chalet. Ook de eerste winkels en restaurants zijn op korte afstand te vinden. Het chalet beschikt over een Wi-Fi internetverbinding en er is één zak openhaardhout inclusief. Direct bij het chalet is er voldoende parkeergelegenheid.
Vanaf € 467,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence La Turra - 4-6 personen
Résidence La Turra is direct aan de piste gelegen in Valfréjus. De appartementen zijn ondergebracht in vier vrijstaande chalets, die gebouwd zijn in Savoyaardse stijl. De Charmasson skilift vind je op ca. 60 meter afstand (per ski, via de gelijknamige blauwe piste) en het deels autovrije centrum van het gezellige dorpje, met winkels, restaurants en skischool, ligt slechts 300 meter van de appartementen La Turra vandaan. De résidence beschikt over een skiberging, parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling), wasserette, broodjesservice en een Wi-Fi internetverbinding bij de receptie (tijdens de openingstijden). Verder kun je in résidence La Turra gratis gebruik maken van de fitnessruimte, sauna en het verwarmde buitenzwembad met panoramisch uitzicht op de omliggende bergen (sauna en zwembad geopend van 16.30 - 19.30 uur, gesloten op woensdag; fitnessruimte op aanvraag bij de receptie en geopend van 09.00 - 19.30 uur, gesloten op zaterdag). Bij de residence is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
