Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Chalet 2000 met buiten jacuzzi - 12 personen

Chalet 2000 is een luxe chalet met vijf chalet-appartementen gelegen in de hoogstgelegen wijk van Les Menuires, Reberty 2000. De chalet-appartementen liggen slechts 100 meter van de blauwe piste vandaan. Via deze piste bereik je de Sunny Express stoeltjeslift en Bruyères cabinelift die je toegang geven tot maar liefst 600 km aan pistes in het skigebied van Les Trois Vallées. De skibushalte is op ca. 20 meter. Op ca. 40 meter afstand bevindt zich een supermarkt. Het centrum van Les Menuires bevindt zich op ca. 2,5 km afstand en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars, winkels, een kinderopvang en een overdekt zwembad. Je kan het centrum ook bereiken met de skibus. Chalet 2000 wordt nog gebouwd en zal eind januari 2020 openen, waardoor er alleen nog impressiefoto's beschikbaar zijn. Het chalet beschikt over een parkeergarage en parkeerplaats voor het chalet.

Vanaf € 489,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Alba - 4 personen

Appartement Alba - 4 personen
Chalet.nl

Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.

Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 2-4 personen

Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 2-4 personen
Chalet.nl

CGH Résidence La Reine des Pres bestaat uit 79 luxe appartementen, verdeeld over 7 chaletgebouwen. De résidence is centraal gelegen op 5 minuten loopafstand van het centrum van Samoëns, waar je verschillende bars, restaurantjes en wat winkels kunt vinden. Verder is de "Grand Massif Express" gondel met aansluiting op het skigebied van Le Grand Massif gelegen op een afstand van ca. 300 meter. Gasten kunnen gratis gebruik maken van de vele luxe faciliteiten die de résidence te bieden heeft. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Tevens is er Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement), een skiberging en een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.30 meter) aanwezig. Ook is het mogelijk om bij de receptie broodjesservice te regelen.

Appartement Arc 1950 Le Village Superior - 2-4 personen

Appartement Arc 1950 Le Village Superior - 2-4 personen
Chalet.nl

De ski-in-ski-out résidence Arc 1950 Le Village ligt in het autovrije bergdorp Arc 1950, middenin het skigebied Paradiski - Les Arcs. Deze grote résidence bestaat uit 600 appartementen verdeeld over 8 gebouwen, gebouwd in chalet-stijl. De appartementen hebben een ideale ligging; direct aan de skipiste en dichtbij de skiliften, waardoor je 's ochtends meteen het skigebied in kunt! Het skigebied van Les Arcs is verbonden met het skigebied van La Plagne. Hierdoor heb je maar liefst 425 km piste tot je beschikking! Bij résidence Arc 1950 Le Village geniet je van allerlei luxe faciliteiten! Zo zijn er diverse wellnessruimtes aanwezig die samen beschikken over een sauna, hammam, jacuzzi's, fitnessapparaten, een verwarmd binnenzwembad en vier verwarmde buitenzwembaden. Tegen betaling kun je genieten van beautybehandelingen en massages. Daarnaast heeft de résidence o.a. een bar, restaurant, kleine supermarkt, bakker, sportwinkel, skiberging, wasruimtes, receptie (24/7) en een bagageruimte. De appartementen zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding. Het verschil tussen de 'normale' en Superior appartementen is het aantal vierkante meters. Er rijden regelmatig skibussen tussen de verschillende dorpen van Les Arcs. Er is ook een cabinelift die je van Arc 1950 naar Arc 2000 brengt. Auto's kun je tegen betaling parkeren in de parkeergarage bij de ingang van het dorp. Parkeerplaatsen kun je vooraf reserveren via www.effia.com.

Appartement L'Ecrin des Neiges met slaaphoek - 4-6 personen

Appartement L'Ecrin des Neiges met slaaphoek - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence L'Ecrin des Neiges is ideaal gelegen in de wijk Val Claret in Tignes met in de omgeving tal van uitgaansmogelijkheden. De résidence is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd waarbij veel gebruik gemaakt is van traditionele bouwmaterialen als hout en natuursteen. De résidence heeft in totaal 43 luxe appartementen, die van alle gemakken zijn voorzien. De winkels en restaurants zijn gelegen op zo'n 100 meter. De piste (en de start van de skilessen) bevindt zich op 200 meter van de appartementen. Ook de skischool is gelegen op 200 meter. Er vertrekt direct voor de résidence een skibus. In de appartementen L'Ecrin des Neiges is een Wi-Fi internetverbinding beschikbaar (tegen betaling is high-speed internet mogelijk). Verder beschikt de résidence over een receptie, bagageruimte, wasruimte, skiberging, broodjesservice en een parkeergarage. Parkeerplaatsen zijn tegen betaling en zijn niet vooraf te reserveren.

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Chalet-appartement Emma - 12 personen
Chalet.nl

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.