Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Chalet des Neiges - Plein Sud - 14 personen

Chalet des Neiges Plein Sud is een kleinschalige résidence met comfortable en ruime chalet-appartementen op een toplocatie in het bekende skioord Val Thorens. De 13 appartementen hebben bij iedere slaapkamer een badkamer en hebben geen slaapplaatsen in de woonkamer. Verder hebben alle appartementen (met uitzondering van het 4-persoons appartement) een mooie natuurstenen open haard in de woonkamer. Vanuit de skiberging (met skischoendrogers) van de résidence stap je direct de blauwe piste (Plein Sud) op. Met deze piste heb je prima aansluiting op het hele skigebied en kom je gemakkelijk bij de vele liften van Val Thorens. Via deze piste kom je ook bij de skischolen, die hun startpunt in het lagere deel van Val Thorens hebben. Daarnaast kun je over de blauwe Plein Sud piste weer terug komen tot de skiberging. Bijkomend voordeel; langs deze blauwe piste vind je ook de bekende La Folie Douce, vanaf een uur of drie uur gaat het hier los met de après-ski! Plein Sud is gelegen in het hogere gedeelte van Val Thorens op ca. 200 meter van Chalet Des Neiges Hermine en op korte afstand van het uitgaanscentrum met de vele bars en restaurants. Groot voordeel van deze ligging is dat je wel dichtbij de bars verblijft, maar er geen overlast van ondervindt. De résidence heeft een lift en diverse luxe voorzieningen zoals een sauna en fitnessruimte, deze zijn gratis toegankelijk. Verder kan er gebruik gemaakt worden van het overdekte zwembad van Chalet Des Neiges Hermine. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in het appartement. Broodjesservice is ter plaatse via de receptie te regelen. Résidence Plein Sud beschikt over een eigen parkeergarage met 6 plaatsen. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 85,00 tot ? 120,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.05 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is naast Plein Sud gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).

Vanaf € 449,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Phoenix Les Ingalines - 7-9 personen

Appartement Phoenix Les Ingalines - 7-9 personen
Chalet.nl

Op slechts 100 meter loopafstand van de pistes en skiliften van Tignes Le Lac, ligt de gerenoveerde résidence Phoenix. De skiliften van Tignes Le Lac brengen je het Espace Killy skigebied in, waar maar liefst 300 kilometer aan gevarieerde pistes te vinden is. De résidence bestaat uit 27 appartementen, waarvan wij een 4-6-persoons- en een 7-9-persoons appartement aanbieden. De appartementen zijn beide comfortabel ingericht en voorzien van een ruim balkon op het zuiden met uitzicht op het meer en de Grande Motte gletsjer. Résidence Phoenix ligt centraal ten opzichte van allerlei voorzieningen. Rondom de résidence vind je o.a. een Sherpa supermarkt, diverse ski shops met skiverhuur en verschillende restaurants en barretjes. Verder bevindt zich tegenover de résidence het Lagon Aquacenter met een binnenzwembad (gratis toegang met de Espace Killy skipas) en diverse wellness- en fitnessfaciliteiten. Bij de skiliften is de ESF skischool gelegen. Het is in Tignes verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen van het dorp (tegen betaling, vooraf te reserveren). Deze appartementen worden voor winterseizoen 2019/2020 gerenoveerd. De getoonde foto's en plattegronden zijn voorbeelden en geven je alvast een impressie.

Chalet Hameau de Flaine chalet 84 m² - 8 personen

Chalet Hameau de Flaine chalet 84 m² - 8 personen
Chalet.nl

De chalets Hameau de Flaine zijn gelegen in het hoogste gedeelte van Flaine, in de prachtige gelijknamige chaletwijk 'Le Hameau de Flaine'. De chalets zijn in de Scandinavische stijl gebouwd en zijn comfortabel ingericht. Centraal in de wijk vind je de 'General Store' met o.a. de receptie, een supermarkt, skiverhuur en een restaurant. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je aan de onderzijde van het park en aan het pad naar de piste aan de bovenzijde van het park. De wijk 'Flaine Foret' met meer winkels, restaurants en overige faciliteiten, ligt op ca. 1 km afstand. De skischool bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Voor de gasten die in de Chalets Hameau de Flaine verblijven is er van 's avonds tot middernacht een gratis taxi-busje beschikbaar die je van en naar het centrum van Flaine brengt. Het is dus zeer eenvoudig om in het gezellige centrum van Flaine te dineren, want je wordt voor de deur opgehaald en ook weer netjes "thuisgebracht"!

Appartement Le Vorzay - 6 personen

Appartement Le Vorzay - 6 personen
Chalet.nl

Appartement Le Vorzay bevindt zich net buiten het centrum van Les Gets. Op ca. 450 meter van het appartement vertrekken meerdere skiliften die je naar het Chavannes skigebied brengen. Ook kan je op ca. 1 km afstand de cabinelift nemen naar het Mont Chéry skigebied. De skibushalte is op ongeveer 75 meter afstand van Le Vorzay. De eerste voorzieningen in het gezellige centrum van Les Gets bevinden zich op ongeveer 100 meter afstand. Hier kan je onder andere restaurants, supermarkten, sportwinkels, een kinderopvang en schaatsbaan vinden. Daarnaast zijn er in Les Gets en omgeving allerlei activiteiten te ondernemen zoals langlaufen, paragliden, hondensledetochten maken en rodelen. Er is één parkeerplaats beschikbaar voor dit appartement in de parkeergarage. Het is mogelijk om Wi-Fi internetverbinding aan te vragen tegen betaling voor 3 GB per dag. In het appartementencomplex bevindt zich een lift.

Chalet-appartement Eglantines - 11-13 personen

Chalet-appartement Eglantines - 11-13 personen
Chalet.nl

Chalet Eglantines is een mooi chalet dat drie appartementen herbergt. Het chalet ligt aan het einde van een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd. De "Alpette" skilift en piste zijn gelegen op ongeveer 500 meter. Aan het eind van de straat vind je een steil pad (bij voldoende sneeuw is dit voor de ervaren skiër ook te skiën), waarmee je ook bij de cabinelift "Alpette" kunt komen. Off-piste is het (voor de goede skiër) mogelijk om ook weer tot het eind van de straat te komen. Anderen kunnen tot de cabinelift skiën (rode of blauwe piste) en lopend naar het chalet komen. Het autovrije centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, supermarkt, skiverhuur, winkels en skischool ligt op 500 meter vanaf Chalet Eglantines. Alle drie de appartementen zijn voorzien van o.a. een open haard en Wi-Fi en onder het chalet bevinden zich een parkeergarage, skiberging en wasruimte voor gezamenlijk gebruik. De bakker in het dorp kan broodjesservice verzorgen.

Appartement L'Ours Blanc - 6-8 personen

Appartement L'Ours Blanc - 6-8 personen
Chalet.nl

Résidence L'Ours Blanc is een verbouwd hotel dat nu over 66 mooie appartementen beschikt. De appartementen zijn verdeeld over 6 verdiepingen en zijn geschikt voor 2 tot 10 personen. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien, evenals de résidence. De résidence ligt in het centrum van Les Deux Alpes met diverse winkels, gezellige bars en restaurants al op 50 meter afstand. De stoeltjeslift 'Du Diable' ligt op slechts 300 meter, evenals de piste. De gratis skibus vertrekt op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Résidence L'Ours Blanc beschikt onder andere over een verwarmd overdekt zwembad, sauna, hammam, relaxruimte met fitnesszaal, een wasserette en een skiberging, waar men (tegen betaling) gebruik van kan maken. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Tegen betaling kan men gebruik maken van de Wi-Fi in de appartementen.