Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Chamois - 4-6 personen

In het charmante plaatsje Le Levassaix, vlakbij het populaire Les Menuires, bevindt zich chalet-appartement Chamois. Dit appartement ligt slechts 100 meter van de blauwe piste (Bettex) vandaan, die uitkomt bij de stoeltjeslift Bettex. Deze stoeltjeslift eindigt boven Les Menuires, maar ook rijdt er een gratis skibus vanuit Le Levassaix naar Les Menuires. Aangezien er in Le Levassaix zelf geen winkels en restaurants te vinden zijn, kun je hiervoor uitwijken naar het centrum van Les Menuires. Dit centrum bevindt zich op ongeveer 1 km afstand van chalet-appartement Chamois. Naast supermarkten, (sport)winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden, zijn in Les Menuires ook de skischool en kinderopvang te vinden. Dit 4-6-persoons appartement bevindt zich op de eerste verdieping van chalet Chamois. Het appartement heeft o.a. gratis Wi-Fi en een balkon. De open haard in de woonkamer is ter decoratie. In het chalet is een skiberging met skischoenendrogers en er is parkeergelegenheid. In het op ca. 200 meter afstand gelegen chalet Cristal kun je gratis gebruik maken van de gemeenschappelijke wasruimte. Verder is het mogelijk om 's ochtends verse broodjes te laten bezorgen bij je appartement.

Vanaf € 294,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Majorine - 6-10 personen

Chalet-appartement Majorine - 6-10 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Majorine is gelegen op een gunstige locatie in het bergdorpje Le Bettaix. De stoeltjeslift bevindt zich op ongeveer 350 meter afstand en het is mogelijk om terug te skiën tot dichtbij het chalet. In Le Bettaix vind je slechts enkele voorzieningen, maar voor de dagelijkse boodschappen, allerlei restaurants en uitgaansgelegenheden, een skischool en voorzieningen zoals een overdekt zwembad, kun je terecht in het vlakbij gelegen Les Menuires. Je vindt dit gezellige dorp op circa 3 km afstand van chalet-appartement Majorine. Dit chalet-appartement is gelegen op de begane grond (toegang via trap) van een vrijstaand chalet. In dit chalet is nog een tweede appartement aanwezig. Chalet-appartement Majorine is geschikt voor maximaal 10 personen en beschikt o.a. over een sauna en een skiberging. Verder is er broodjesservice mogelijk. Bij het chalet zijn parkeerplaatsen aanwezig.

Chalet-appartement Le Chardonneret - 6-8 personen

Chalet-appartement Le Chardonneret - 6-8 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Le Chardonneret bevinden zich in een oude boerderij (gerenoveerd in 1998) in de wijk Petit Châtel. De boerderij is onderverdeeld in vier appartementen, waarvan een 8-persoons en 9-persoons appartement aanbieden. De appartementen zijn beide voorzien van Wi-Fi en een balkon op het zuiden met uitzicht op het dorp en de omliggende bergen. Op ca. 200 meter afstand van de appartementen Le Chardonneret bevindt zich de stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel, met aansluiting richting de Zwitsere dorpen Torgon en Morgins. De Super Châtel skilift ligt op ca. 1,5 km afstand en de Linga cabinelift (aansluiting richting Avoriaz) op ca. 4,5 km afstand van het chalet. De gratis skibus rijdt ca. elke 20 minuten en stopt slechts 20 meter van het chalet vandaan. Châtel heeft een sfeervol, oud centrum met allerlei gezellige restaurants en barretjes, winkels en skischolen. Dit centrum is gelegen op ca. 1,2 km afstand. Naast skiën zijn er nog vele andere activiteiten te doen in en rondom Châtel. Zo zijn er o.a. een schaatsbaan, curling, wellnessfaciliteiten en een rodelbaan aanwezig. Chalet Le Chardonneret heeft een gezamenlijke skiberging en gezamenlijke wasmachine en er is parkeergelegenheid aanwezig bij het chalet.

Appartement Le Danchet - 5-6 personen

Appartement Le Danchet - 5-6 personen
Chalet.nl

In het levendige wintersportdorp Les Menuires bevinden zich de appartementen Le Danchet. De appartementen hebben een gunstige ligging in de wijk Brelin, direct aan de piste. Via de piste zijn diverse skiliften te bereiken, waarmee je alle kanten op kunt in het skigebied. De dichtstbijzijnde skiliften zijn de TSD Menuires en de Roc des 3 Marches 1. Bij de liften is ook de skischool te vinden. Bij Résidence Le Danchet bevindt zich een lift waarmee je in het centrum van Les Menuires uitkomt. Het centrum beschikt over diverse restaurants en après-ski gelegenheden, winkels en een supermarkt. Ook is er een sport- en wellnesscentrum met overdekt zwembad, waar je heerlijk kunt ontspannen na een dag op de piste. De appartementen hebben een gezellige inrichting en zijn allemaal voorzien van een balkon met een mooi uitzicht over Les Menuires en de pistes. In de résidence is een lift en skiberging aanwezig. De auto kun je kwijt op de openbare parkeerplaats voor de deur (naar beschikbaarheid).

Chalet-appartement Biolley A - 4-6 personen

Chalet-appartement Biolley A - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Biolley A bevindt zich in appartementengebouw met een ideale ligging aan de piste, in het hogere gedeelte van St. Martin de Belleville. Het appartement heeft een eenvoudige, maar comfortabele inrichting en beschikt over een klein balkon. Het appartementengebouw is gelegen aan de voet van de piste en direct bij de cabinelift. Dit appartement vormt dan ook een perfecte thuisbasis voor wie graag dichtbij alle voorzieningen wil verblijven. Op de onderste verdieping van appartementengebouw Biolley zijn enkele kleine winkeltjes gelegen, waaronder een bakker. Meerdere winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden vind je in het gezellige dorpscentrum van St. Martin de Belleville. Vlakbij appartement Biolley A is gratis parkeergelegenheid.

Chalet Le Clos du Pré Type 1a - 6 personen

Chalet Le Clos du Pré Type 1a - 6 personen
Chalet.nl

Mooi autovrij chaletpark bestaande uit 33 imposante vrijstaande chalets. De chalets Clos du Pré zijn ideaal gelegen aan de rand van het vriendelijke dorpje Oz-en-Oisans (1350 meter hoogte), tussen de skipiste en de bossen. Vanuit de chalets, die gebouwd zijn met veel hout en steen, heb je veelal een prachtig uitzicht op het oude Oz-village, het stuwmeer en het Massif de Belledonne. De chalets zijn tegen de berg gelegen en sommige chalets zijn hierdoor wat moeilijker toegankelijk. Twee gondels (150 en 300 meter van het park) zorgen voor een snelle toegang tot de pistes van het super Alpe d'Huez skigebied met 82 liften en liefst 250 km piste. Direct bij de entree van het park is een korte sleeplift met groene piste. Met behulp van deze sleeplift kom je snel bij de twee gondels uit die wat hoger in het dorp zijn gelegen. Hier vind je ook de oefenweide met gratis oefenlift en sleemogelijkheden. Je kunt ook weer terug skiën over deze groene piste. Ook niet-skiërs kunnen van de twee gondels gebruik maken (tegen betaling). Bovenaan beide gondels zijn piste-restaurants gelegen, een prima plek om af te spreken voor de lunch! In het centrum van Oz-en-Oisans, gelegen op ca. 150 meter afstand van het chaletpark, vind je alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, skiverhuur, diverse restaurants en ook de skischool met kinderopvang mogelijkheden. Je kunt de auto in de openbare garage parkeren (ca. ? 40,- per week, niet vooraf te reserveren) of op de gratis openbare parkeerplaats. Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).